Skocz do zawartości

co zrobia gliny ????? (2)


klisiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zależy na kogo trafisz... niebiescy dzielą sie na niemiłych i bardzo niemiłych. Ci pierwsi potrafią jedynie popieprzyć i na tym skończyć. im wystarczy, że sie wyżyją na Tobie słowami... to zalezy od Twojego szczęścia i losu. może w ogóle Cię nie złapią :P czego oczywiście Ci życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nic nie zrobio... Co z tego ze masz karte motorowerowo ale nie masz papierów na motorynke to tak jak by była kradziona.... A policja jak ciebie zatrzymuje w pierwszej kolejności sprawdza OC i dowód rejstracyjny dopieor potem mogo zpaytac o karte :P Ale w sumie kto na wsi widział policje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mojej babci pod Wrocławiem radiowóz kręci się kilka razy dziennie. :P

Dawno temu miałem motorynkę.Gdy pierwszy raz wyjechałem na drogę asfaltową(wcześniej jeździłem polnymi)natychmiast zwinęła mnie policja.Jechałem bez kasku,karty motorowerowej,motor nie miał żadnych dokumentów(był kupiony od znajomego),żadnych świateł,lusterka,a miał...łyse opony.Gliniarze kazali mi prowadzić moto do domu,bo to było jakieś 500m od niego(sami jechali za mną).Potem pouczyli mnie trochę,pogadali i pojechali.Pamiętam,że strasznie się wtedy przestraszyłem i do dziś gdy jeżdżę moją Jawą(ciągle bez prawka) to mam w pamięci tamto zdarzenie. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatnio jeździłem z kumplem na MZ 250 po sandomierzu (byłem tam u babci)zaczeła ścigać nas straż miejska potem dołączyły się 2 poldkiale po starówce po uliczkach nie ma rady dojść mz wyjeżdzamy z starówki przez jakieś bruki radość duma że odpuścili a ty 2 razy motorki policyjne kumpel full oni full ztrzymaliśmy się pod wąwozem ja z motoru i strzała w wąwuz a mojego kumpla ani nie pytali o prawko ani o nic i tak nie miał (nawet kaskuw nie mieliśmy nie była zarejestrowana swiateł tzn ruina)i mu po prostu ostro najebali.Na koniec spuścili powietrze z kół i powiedzieli cytuje "z policją sandomierską nigdy nie wal w hu*a gnoju" i pojechli.Kumpel plecy sine od pał oczka napuchnięte co o tym sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...