Skocz do zawartości

co zrobia gliny ????? (2)


klisiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

buehehe...jeśli opisany wyczyn uważasz, że to nic to powodzenia...

 

Ej no sorry jak byś był w takiej sytłacji i się po prostu zatrzymał to by świadczyło że jestes po prostu głupi !!Nie to nic raczej nie było ale nie raz ktoś z moch kumpli dostał za nic za to że szedł po ulicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no sorry jak byś  był w takiej sytłacji i się po prostu zatrzymał to by świadczyło że jestes po prostu głupi !!Nie to nic raczej nie było ale nie raz ktoś z moch kumpli dostał za nic za to że szedł po ulicy

 

Na razie to widze, ze glupi jestes ty i twoj zidiocialy kolega.

Straz miejska chciala cie zatrzymac, powinienes sie tylko grzecznie zapytac - gdzie.

 

Swiadomie lamaliscie prawo - powinniscie poniesc konsekwencje.

 

Jako, ze pewnie obaj gnojami jestescie policja prawidlowo zrobila wpieprzajac twojemu koledze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie policjant ścigający nie zatrzymującego się do kontroli delikwenta powinien mieć prawo użycia broni, żeby jak najszybciej zakończyć pościg i nie narażać postronnych ludzi.

Jag, jak przyjedziesz na jakieś forumowe spotkanie to masz u mnie tyle piw, że aż padniesz :-D

 

pzdr

 

WR81

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no sorry jak byś  był w takiej sytłacji i się po prostu zatrzymał to by świadczyło że jestes po prostu głupi !!Nie to nic raczej nie było ale nie raz ktoś z moch kumpli dostał za nic za to że szedł po ulicy

Nawet tego nie chce mi się komentować... Gościu, rozpędź się do 100 kmph bez kasku i jebnij w jakiś mur - oddasz populacji sporą przysługę, a i średnie IQ ludzkości się nieco podniesie.

 

WR81

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszyskim!!!

Panowie... tak sobie czytam i czytam..., i zaczynam się zastanawiać po co do jasnej holery prowadzicie płonne dyskusje z tym baranem? :wink::P:)

Przecież wiadomo, że zawsze gdzieś tam znajdzie się jakiś !@#$%^&*&*() który i tak będzie robił tyły dla całej motorowerowej i motorowej braci.

Po prostu go zignorujmy i tyle...

Mam tylko nadzieję, że to jest tylko wina BARDZO MŁODEGO WIEKU i życie go jeszcze (a może w końcu) nauczy jakie wartości należy mieć na pierwszym miejscu.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam - Tomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pomyście logicznie.Wolelście by mieć bardzo przerąbane na bank czy 30 % że będziesz miał przerąbane jak już zczynasz jeśździć taką furą bez prawka to jest wiadomo że jak jest szansa uciec to uciekassz .nie wiem o co wam chodzi.Czy wy jestescie debilami czy sadystami (jak policjantami to wspułczuje)!!

 

PS Poison dzięki za nazwane mnie baranem po obserwacjii krótkiej rozmowy.Chłopie ty jakiś zmulony jesteś i bez drobink szaleństwa.Chłopie ile ty masz lat 80 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bols napisał:

 

PS Poison dzięki za nazwane mnie baranem po obserwacjii krótkiej rozmowy.Chłopie ty jakiś zmulony jesteś i bez drobink szaleństwa.Chłopie ile ty masz lat 80 ??

 

 

No .... prawie :wink:

Pomyśl trochę logicznie chłopie i zastanów sie: Na całum forum tylko Ty masz taki a nie inny stosunek do łamania prawa :), Z Twoich wypowiedzi wnioskuję , że wiosenek to przeżyłeś niewiele - aż strach pomyśleć co Ci przyjdzie do głowy w okresie dojrzewania (młodzi gniewni, i te inne sprawy :lol: )

Podsumowanie jest proste : poczytaj, pomyśl logicznie i wyciagnij wnioski :P, mam tylko nadzieję że właściwe....

Z pozdrowieniami od "wapniaka" :P - Tomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie temat jest już wyczerpany, ale jeszcze się dopiszę. Bols - nie można mówić że wszyscy gliniarze to kutasy. Ja osobiście też uważam że te kilka pał było bardziej wychowawcze i lepsze dla delikwenta niż ciąganie po sądach. Nie możesz traktować tego co robiliście jak nic nie znaczącą zabawę. Weź pod uwagę to że złamaliście kilka przepisów i uciekaliście. OK - macie fantazję . Ja też ją mam i pewnie inni na tym forum także. Wiedz jednak to, że jak już mnie ktoś złapie to po prostu muszę sobie powiedzieć : byłem głupi , zrobiłem to i to i teraz ponoszę konsekwencje. Nie mówię że ten co mnie złapał to zaje**ny h*j taki i owaki. Trudno się wtedy mówi i już. przecież ten człowiek robi swoją robotę, za to mu płacą i tyle. Tym razem on był sprytniejszy. Postaraj się na to popatrzeć z tej strony. A co do gliniarzy : to są tacy sami ludzie jak my - mają swoje lepsze i gorsze dni i na pewno są wśród nich i niezłe kutasy ale czy to jest powód żeby ziać taką nienawiścią do wszystkich ? Równie dobrze można się obrażać na rudych ( przepraszam rudych ) , starych itp. Nienawiść na pewno do niczego dobrego nie prowadzi :wink: Głowa do góry i mam nadzieję że kiedyś zmienisz swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki "Bolsie" ale nie będę z Tobą polemizował w tej sprawie.

Powiem Ci tylko tyle że mam 11- to letniego syna i w porównaniu do twoich szesnastu lat bije cię na głowę.

Obrazowo wygląda to tak: Juniorowi dałbym spokojnie kluczyki od mojego moto lu katamaranu - Tobie niestety nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...