Skocz do zawartości

Wypadek Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://wiadomosci.epoznan.pl/index.php?section=news&id=3312

 

Czy ma ktoś może jakieś dokładniejsze wiadomości??? Podobno niebiesko-filoetowy motocykl.

 

p.s. "Świeczkowiczów" zapraszam na forum onetu. Chodzi mi o konkrety, czy to przypadkiem nikt znajomy :notworthy:

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tylko to:

 

http://ww6.tvp.pl/780,20060918396536.strona

 

Tylko nie wiadomo co dokładnie było przyczyną, bo ten łuk na Mieszka I jest przecież bardzo dobry, można go pokonywać bez problemów (dobra nawierzchnia itd).

 

Widziałem to w poznańskim Teleskopie. Jednak w podanym linku jest tylko bezsensowny urywek.

Edytowane przez Kuba 89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.epoznan.pl/index.php?section=news&id=3312

 

Czy ma ktoś może jakieś dokładniejsze wiadomości??? Podobno niebiesko-filoetowy motocykl.

czy to przypadkiem nikt znajomy :notworthy:

 

motocykl i kask taki jak ma simon wiec bylo troche paniki. Daria juz go nawet usmiercila. okazalo sie ze w tym czasie byl on jednak w pracy. zatem nie jest to ktos z niezniszalnej ekipy ani znajomy ale tak czy inaczej szkoda goscia :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykl i kask taki jak ma simon wiec bylo troche paniki. Daria juz go nawet usmiercila. okazalo sie ze w tym czasie byl on jednak w pracy.

 

Poznalem simona kilka dni temu wiec pierwsza rzecz to telefon do Norberto czy to nie on.

 

Niestety pozniej okazało sie, ze to kolega z grupy mojej znajomej:( Miał na imie Konrad - w czwartek zdal ostatni egzamin i dostal sie na IV rok...całe zycie..ehh :notworthy:

Mówili, że jeżdzil jak wariat ale nie mi oceniać to co sie stało.

 

Na drodze, którą widze z okien zginął dziś człowiek i to bardzo mnie smuci :icon_razz:

 

 

Uważajcie nia siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałam ten wypadek,jechałam akurat od strony cytadeli.Byłam tam dosłownie minutę po zajściu.Jechałam na spotkanie, nie dojechałam...widok wystających nóg w butach motocyklowych z akurat kładzonego czarnego worka, zniszczył mnie wczoraj na amen!!nie znałam chłopaka,ale współczuję wszystkim którzy go znali....

jest koniec sezonu...przetrwajmy wszyscy..proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywał się Konrad Prusinowski.... jestem jego dziewczyna.... przepraszam że wczoraj nie napisalam....

uczył sie na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Informatyka i ekonometria...

pochodził z Inowrocławia... i tam zapewne odbedzie sie pogrzeb jeszcze nie wiem kiedy... ale napisze...

postaram sie pozniej opisac Wam co sie stało... ale na pewno to nie była nadmierna prędkość...

 

Aleksandra Matynia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze tamtedy czesto, to jest zaj*** niebezpieczny zakret, zawsze na nim zwalniam. Jakosc nawierzchni i szeroka droga zacheca do odkrecenia, ale zakret jest zle poprowadzony - tak jakby zostal zle wykonany i nie "zchodzil" sie z nastepujaca po nim prosta. Luk nie przechodzi lagodnie w prosta, tylko jest ona tak jakby doklejona do luku po wewnetrznej stronie, co sprawia, ze w momencie kiedy instynktownie zaczynasz prostowac motocykl na wyjsciu z luku wylatujesz na kraweznik, bo prosta nie jest tam gdzie powinna! Najgorzej jest jak sie jedzie lewym pasem.

Kiedys widzialem na wlasne oczy jak zginelo tam 4 mlodych lepkow w puszcze, bo kierowca nie wyrobil zakretu i owinal sie dookola latarni.

Przypomne jeszcze ze 500 m dalej za skrzyzowaniem mial miejsce wypadek, w ktorym daewoo tico zderzylo sie z motocyklem w wyniku czego zginely dwie male dziewczynki. Ta droga zacheca do odkrecania, jednak nalezy pamietac, ze obowiazuje tam ograniczenie predkosci do 50 km/h. Jadac tyle ten zakret nie przysparza najmniejszych klopotow, jednak juz przy 80 km/h nie jest latwo z niego wyjsc, zwlaszcza jak ktos go nie zna.

Szkoda chlopaka [*]. Jechalem tamtedy okolo 13.00 i mialem ponad 80 km/h - teraz juz chyba nie przekrocze 50 :notworthy: bo podejrzewam, ze on znal ten zakret nie gorzej odemnie :icon_razz:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez zalmen3

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to nasz kolega z forum.... ja pie**ole, no nie wierze...czasami już trace siły i zastanawiam się czy to wszystko ma sens? przeciez my tylko chcemy mieć swoje hobby, ku*wa chcemy tylko cieszyć się z wolności na 2oo tyle tylko tyle!!! nikomu nie zawadzamy, nie wiem nie wiem naprawdę jestem na tym forum od roku i szczerze porównując wcześniejsze sezony ten jest jakiś katastroficzny. Wiem mozna miec wypadek, ale dlaczego w większości przypadków ten wypadek jest "ostatnim" Nie dają nam drugiej szansy?

Prziecież wtym wszystkim chodzi o radość, z jazdy, wspólne spotkania, jest mi bardzo przykro, i naprawd skłądam szczere kondolencje, ale nie pogodziłem się i nigdy nie pogodzę z tym że tak wielu wspaniałych ludzi odeszło.

 

Najgorsze jst to że zostaje cierpienie, dla bliskich rodziny, i pytanie dlaczego?

 

Kiedyś zastanawiałem się jak to jest że ludzie którzy jeźdzą ostrożnie,uważają często czeka ich ten sam los co szaleńców pedzących po ulicach i mających w dupie przepisy. Więc jaka jest różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...