Skocz do zawartości

przy 65km/h ma obroty jak przy 80


aker6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czego może to być powód, mecze się już z tym od 4 dni i nie mogę dojść, o co chodzi. Wyczyściłem gaźnik kranik zlałem całe paliwo z baku żeby syfu nie było. Ustawiałem gaźnik na wszystkie sposoby wzbogacałem mieszankę, zubażałem, zwiększałem poziom paliwa w komorze, jeszcze tylko iglicy nie ruszałem.

Czego jeszcze może być to przyczyna? W tej chwili sróbe od mieszanki mam wykręconą 1,5 obrotu, dodam że podczas docierania 3 razy lekko przytarł się tłok i że jak włączę ssanie to silni ma większą moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha u mnie jest odwrotnie jak by czyli jak napisałem ze dociśnięte to znaczy ze popychacze za bardzo rozpieraja, czyli ze tarcze sie slizgaja. poprosu wygladało to tak jak by ktos tam mi kreciał bo az o 4/6 okrecałem srobe, gdzie normalnie gora o 2/6 sie obraca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Normalny objaw zużywającego się sprzęgła. Tarcze sprzęgła się scierają i są coraz cieńsze - luz na popychaczu się zminejsza a w chwili gdy luzu brak sprzęglo zaczyna się slizgać - pomaga ponowna regulacja. ale tylko do czsu gdy tarcze beda juz tak cienkie że zaczna sie slizgać bez względu na wszystko.

Edytowane przez kubaDR600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno sprzeglo ... to samo teraz mam w mojej dt ... dam jej maksa wchodzi nagle na wysokie obroty i pomalu sie rozpedza ... a takze mam problemy z wbijaniem luzu na postoju ...

 

W Twoim przypadku najprawdopodobniej regulacja nie pomoze. Nowe tarcze i ... w zaleznosci od tego jak to wyglada i jakie wymiary ma (sprezyny, przekladki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...