Skocz do zawartości

Mam okazje... KTM EXC 300


DTman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co racja to racja.... Na początku nie będzie najlepiej ale z czasem zapomnisz że motocykl najpierw żądził tobą :icon_mrgreen:

Ale to nie ma sensu. Jazda motocyklem, który jest adekwatny dla naszych umiejetnosći sprawia więcej przyjemności niż silnym dwusówem, z kórym musimy się targać i walczyć o kontrole. Przez takie skoki mocy można się zniechęcić, więc to moim zdaniem mija się z celem. Przecież lepiej już kupić EXC 125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ciebie przeraza... dobry rider wszystkim pojedzie i przynajmniej mu mocy nie zabraknie.

1, nie mowie ze jestem dobry rider i mnie to chocby przeraza, a maszyna jest napewno 'elegancka' ... :icon_mrgreen:

2, jeśli to ma być motocykl po takiej ( bez obrazy ;) ) słoniastej dr ... o tym mowilem

 

No ale każdy ma inne racje, czy z takiej dry od razu na 300 2t czy na np 250 4t spokojniejsza...

Edytowane przez Baklazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no wiem że to duża pojemność i 2T Więc się boje na niego wsiadać ale nysle że sobie z nim poradze. Dużo on pali ?? A zamiast jego co byscie poradzili kupić w 4T??

Poooczytaj se pare tematów wstecz :icon_mrgreen: Xr 400 Dr 350 KLX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pali koło 10, jest zdecydowanie mocniejszy od mojej ćwiary, niepolecam, chyba że ważysz ponad 110kg i masz 2m wzrostu i kupe pary w łapach , moja ćwiartka jest ciężka do opnanowania sam mam czasami problemy a co dopiero 300

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu się nie dołącze do głosów na-nie, myślę ze jest to ciekawa propozycja. Jeśli będziesz miał problemy z dozowaniem mocy, to 2T nie jest specjalnie trudny do mniejszego lub większego zdławienia. Wiesz, jeśli na DR otrzaskaleś się trochę z dwoma kołami, to pod absolutnie koniecznym warunkiem że będziesz mocno skupiony na kontrolowaniu siebie i sztuki może mieć to ręce i nogi. To nie jest tak ze wszyscy jesteśmy totalnie crejzi, i jak dorwiemy się do wielkich mocy, to do razu szpital, kaplica, a w najlepszym wypadku wieeelki strach. Możliwe też że jesteś bardziej z tych krejzi-wtedy może być też niewesoło:). Jeśli chcesz jeździć w terenie to ta propozycja bardziej się trzyma kupy, jeśli na torze MX-to już nie bardzo. Przejedź sie tym kilka razy, niech ktoś doświadczony popatrzy jak Ci wychodzi jazda, i na spokojnie sobie to wszystko jeszcze raz przemyślisz.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...