Skocz do zawartości

23 września - zakończenie sezonu w W-wie


mistrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem, że 23 Września jest zakończenie sezonu w W-wie włącznie z paradą motocyklową.

Wie ktoś, coś więcej o tym? O której gdzie, co i jak?

A ktoś się w ogóle wybiera?? :clap:

 

 

 

No jeśli coś będzie zorganizowane to ja napewno bede a troche ludzi sie zjedzie, ale narazie nic nie slyszałem....Pewnie tradycyjnie coś na Bemowie....

A jAK NARAZIE to sie ZBliża MOTO BAZAR :) wiec full impreza :clap:

 

Pozdro

Edytowane przez Baders
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram. W tamtym roku byłem i nie żałuję :biggrin:

więcej informacji na:

 

http://www.cardinall.com.pl/cardinall/inde...&id=4&Itemid=33

 

Jak ktoś będzie widział gościa na żółtym skuterze w kamizelce z forum jadącego katowicką do Warszawy to znaczy że to ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sezon to te pół roku, w którym mogą jeździć nie tylko Urale z koszem, ale i inne motocykle :) W zeszłym roku ta impreza to była wielka kiła i w tym roku zapewne też taka będzie. A parade sobie mogą w buty wsadzić skoro każą za nią płacić 20 zeta :buttrock: Polansować się można za darmo w każdy inny dzień tygodnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym jest "sezon motocyklowy"?

Pisałem już kiedyś, że rozróżniam sezony: turystyczno-rekreacyjny oraz użytkowy. Ten pierwszy zaczyna się w marcu (czasami wcześniej) i trwa gdzieś tak do pierwszej dekady grudnia, natomiast ten drugi trwa w zasadzie przez 12 m-cy w roku; w okresie od grudnia do marca poruszam się najczęściej skuterem obutym w zimóweczki, chociaż ostatnio metro zdaje się mieć zakusy, żeby wygryźć skuterek w okresie zimowym.

Edytowane przez Olsen

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie o której godzinie się "zabawa" zaczyna?

Przed chwilą wróciłem, ale było mało zabawnie.

 

W tamtym roku byłem i nie żałuję

W zeszłym roku było więcej stoisk i bardziej klimatycznie.

Teraz jakoś skromniej i bardziej prowincjonalnie.

A miało być lepiej. Może jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...