Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

mój przejeżdżał ok 120 km na baku +rezerwa, dokładnie nie powiem bo wtedy poprostu podjeżdżałem na stację i lałem pod korek

 

 

zbiornik ma chyba 8,9 l z rezrerwa jesli sie nie mysle to wychodzi cos okolo 7 litrow

 

Proszę o wszelkie informacje na temat KMX 200.

 

Po zimie planuje zakupić ten oto motocykl i chcem się o nim dowiedzieć jak najwięcej ! Może jest na forum jakiś użytkownik tego moto ?

 

z tego co wiem to bardzo trudno o tlok do niego takze polecam sete....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbiornik ma chyba 8,9 l z rezrerwa jesli sie nie mysle to wychodzi cos okolo 7 litrow

 

 

napewno więcej, płaciłem wtedy około 35zł przy tankowaniu a paliwko stało po 3.85, to będzie coś koło 9l

więc zbiornik ma trochę mniej niż 10l

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z takim pytaniem wyskocze - czy do kmx'a da sie na przod zaadoptowac jakies inne zawieszenie ? Z cr'ki,kx'a czy czegokolwiek ? Moze i glupie ale mnie to meczy od jakiegos czasu :wink:

 

wiesz ze o tym samym myślalem.....

tylko nie wiem czy w tych zawiehach od crossówek nie jest wieksza średnica tego uchwytu mocujacego?

ja chyba sobie przez zime utwardze przednia zawieche....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam w tych wyczynach to ta główka ramy nie ma wiekszej średnicy????

 

 

nie, wymieniałem łożysko kulkowe na łożysko stożkowe od kx'a więc powinno być ok

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zrobisz sam przedni zawias? Przód motocykla bedzie stal 2x wyzej i bedzie twardy a tyl bedzie niziutki i miekki? Czy masz zamiar ostro wpuszczać zawias w półki.

Wypadałoby zmieniać od razu zawias przod i jakis lepszy tylny amor...

Ale to juz koszty zdecydowanie ponad 1000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie. Kupiłem dzisiaj Kawasaki Enduro KMX125 z komisu i nie wiem jakie oleje stosować do silnika

oraz do mieszanki paliwowej nie wiem w jakich proporcjach czy 1:50 wystarczy zrobić mieszankę paliwową?

Z góry serdeczne dzieki.

 

Witam Serdecznie. Kupiłem dzisiaj Kawasaki Enduro KMX125 z komisu i nie wiem jakie oleje stosować do silnika

oraz do mieszanki paliwowej nie wiem w jakich proporcjach czy 1:50 wystarczy zrobić mieszankę paliwową?

Z góry serdeczne dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do silnika

Motul Transoil Expert 2T,

 

do mieszanki

 

Polsyntetyki

Mobil Extra 2T, (na tym jeżdze ja i jest super)

Castrol Actevo

 

Full Syntetyki

Castrol R2

Mobil Racing 2T

 

Oryginalnie pod siedzeniem jest zbiornik na olej tzw "dozownik" i tam wlewasz olej a on sam robi sobie mieszanke, jak masz odczepiony dozownik to lej mieszankę 1:40 a jak bedzie bardzo kopcic to 1:50....

 

Do chłodnicy standart zwykły płyn do chlodnic....

 

 

Wszystko juz było na forum nie jeden raz....

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...