Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Jak bym założył wydech końcowy od Hondy CR 125 do Kawy KMX 125 czy chodził by ?

 

Jeśli tłumik w CR ma jakieś przegrody to sobie odpuść i zainwestuj w jakiś dedykowany do kmx-a. A jeśli jest przelotowy to możesz go założyć i liczyć się z regulacją gaźnika, ale i tak lepsze efekty da jakiś akcesoryjny do kmx-a.

Edytowane przez Stoźu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko czy oponka Mitasa CROSS 130/80-17 C-02 65 N TT podejdzie do KMX ???

Próbował ktoś może takiego eksperymentu :buttrock: ???

Małe pytano, dlaczego taki szeroki kapeć?

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytano, dlaczego taki szeroki kapeć?

 

Mogłem go kupić w dobrej cenie :biggrin: ,ale przyjrzałem się dzisiaj i niestety nie ma szans....

 

Mogę się pochwalić po prawie 6 miesięcznej reanimacji mój Kmx 200 dzisiaj zagadał ale....

 

Ładnie wkręca się na obroty na luzie ale po wrzuceniu biegu robi się dziura uuuuuuuuu i nie chce ruszyć z miejsca.Myślę ,że wina jest po stronie dawkowania powietrza chyba ,że się mylę.Może mi ktoś poradzić w tej sprawie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. Zamawiałem simmeringi z serwisu z Tarnowa i wysłali mi złe, ponadto nie chcieli ich przyjąć z powrotem. Czy wie ktoś z jakiego serwisu najlepiej te części zamówić? Drugi problem jest taki że posiadam w skrzyni biegów płyn chłodniczy. Cylinder cały i głowica chyba też. Mechanik mówił że poprzedni mechanik wsadził złą uszczelkę, gdyż tuleja wystawała na ileś tam minimetrów i trzeba było wstawić jakąś inną uszczelkę. Czy wie ktoś o co chodzi? Trzeci problem to prędkościomierz mi się je*ie. Zakładam tam te kółeczka na swoje miejsce, prędkościomierz chodzi, a po następnym odpaleniu już nie. Czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Czy mógł by mi ktoś podać jaka jest długość kanału w cylindrze, mógł by ktoś to zmierzyć bo pilnie potrzebuje takiej info.

A i czy taka opona wejdzie na tył:

http://www.allegro.pl/item856184089_nowa_1...rathon_239.html

lub ta:

http://www.allegro.pl/item853410310_nowa_1...a_g540_327.html

Edytowane przez MKrystian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Panowie mam mały a w zasadzie duży problem z moim KMX rok 2000. Mam problem z wbiciem pierwszego biegu, nie chce w ogóle załapywać, a czasami jak już załapie to wyskakuje. Dodam, że na początku wszystko było ok. Wymieniłem tarcze sprzęgła na nowe bo myślałem, że tam tkwi przyczyna.Liczę na Waszą pomoc, gdzie zajrzeć, co zrobić by zlokalizować przyczynę problemu i ją wyeliminować? Z góry dzięki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Panowie mam mały a w zasadzie duży problem z moim KMX rok 2000. Mam problem z wbiciem pierwszego biegu, nie chce w ogóle załapywać, a czasami jak już załapie to wyskakuje. Dodam, że na początku wszystko było ok. Wymieniłem tarcze sprzęgła na nowe bo myślałem, że tam tkwi przyczyna.Liczę na Waszą pomoc, gdzie zajrzeć, co zrobić by zlokalizować przyczynę problemu i ją wyeliminować? Z góry dzięki, pozdrawiam

Trzeba najpierw ściągnąć prawy dekiel i sprawdzić automat biegów a jak on będzie ok to rozpruć silnik w pół i sprawdzać wałek i wodziki no i oczywiście koła zębate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...