Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem kmx od Enduromastera i przelatałem na nim 2 sezony w lekkim terenie daje rade części jest naprawdę dużo koszty utrzymania w miarę przystępne (w porównaniu do sx125 ktorego teraz mam śmieszne) co do ceny to mogę ci powiedzieć ze swojego 2001\03 sprzedałem za 5000zl na początku roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej 30zł, filtr powietrza sie czysci, watpie zebys za sezon wylatał 20 000km wiec remont raczej co 2-4 lata, najwieksze koszta to spalanie :D na trasie najmnniej mi spalil 6,3L (80-100km/h delikatna jazda), w terenie i jak katujesz to 8L min srednio kolo 9-10L... olej Mobil extra 2T albo cos podobnego kolo 30zł za litr, ja kupilem KMXa 1999r 19 000km prawie ideał, za 3900 (do rejestracji, 2 lata temu) sprzedalem za 5000 rok temu... mysle ze za 3tys cos znajdziesz...aaa i za tuleje z tłokiem wyszlo mi 550zl (reszte robilem sam)... Mam kumpla co ma DT i czesto wymiekal przy KMXie, 130-135km/h mi latal, na oponach enduro do 3 biegu moc w oranym była, na kostkach troche slabszy... ogolnie motorek bardzo polecam :D

Edytowane przez Bubu Goryl

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ci Bubu palił na trasie? 6,3???? Ja po przejechaniu 115km Na trasie średnio tak samo jak Ty a wręcz częsciej 110. Na zębatce z przodu 16. Spalił mi 5,35L. Na zębatce 14 z przodu ta sama trasa spalił 5,4L Tylko że wysokie obroty były i się silnik męczył...

Do lekkiego latania KMX jak najbardziej :D Awaryjnosc? Co to jest? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników kmx'ów ile średnio przelatujecie km na jednym tłoku :D Bo moja kawa dala rade przejechać ze mną tylko 10 000 km to trochę mało... Jak myślicie :icon_exclaim: Pytam tylko i wyłączne w celach informacyjnych :icon_exclaim: bo nie zamierzam wracać do korzeni :icon_exclaim:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ci Bubu palił na trasie? 6,3???? Ja po przejechaniu 115km Na trasie średnio tak samo jak Ty a wręcz częsciej 110. Na zębatce z przodu 16. Spalił mi 5,35L. Na zębatce 14 z przodu ta sama trasa spalił 5,4L Tylko że wysokie obroty były i się silnik męczył...

Do lekkiego latania KMX jak najbardziej smile.gif Awaryjnosc? Co to jest? smile.gif

 

Nigdy nie zszedlem ponizej 6.3L, tylko ze sam lekki nie jestem (100kg).Zebatka 14/48

 

 

Mam pytanie do użytkowników kmx'ów ile średnio przelatujecie km na jednym tłoku icon_question.gif Bo moja kawa dala rade przejechać ze mną tylko 10 000 km to trochę mało... Jak myślicie icon_question.gif Pytam tylko i wyłączne w celach informacyjnych bigrazz.gif bo nie zamierzam wracać do korzeni icon_biggrin.gif

pozdro

 

Kupilem jak mial 19 000, tłok oryginal blokada na 7,5 tys obr, po 500km zdjalem blokade, tak dokulałem do 24 600 (jezeli gdzies napisalem 26 000 to pomyłka) czyli zrobilem bez blokady ok 5000km, pewnego dnia odpalam moto, jade sobie, 2km juz przejechalem, temp w normie, (zima) wjechalem do lasu, lekko odkrecilem na jedynce, dwojka jade stuk, zgasl, nie ma komprechy. Wstawilem tuleje, na poczatku kicha, wogule nie chcial jechac... ale po 1000km to chodzil lepiej niz jak go kupilem, na 14/48 jechalem 130km/h w dwie osoby spokojnie, zamykal obrotomierz bez problemu, ale niedlugo pozniej sprzedalem...

 

pzdr

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który rok KMXa moge kupic tak za 3000zł?Czytając wypowiedzi uzytkowników stwierdzam ze motocykle sa mniejwiecej równe,ale dedetka jest troche ładniejsza.Chyba kupie KMXa bo za ta samą kase moge kupic KMXa o 2-3 lata młodszego niz DT,a wiadomo im młodszy tym lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisz moze to głupie i bedziesz sie smiał,ale jak oglądam filmiki na video google albo yaotube to one są takie przymulone ze ledwo na 2 biegu kołem chcą obrucic,i takie filmiki zakazdm ramem gaszą mój zapał do 125,i niewiem czy to na filmikach tak tylko widac czy nie ale nieraz to wydjae mi sie ze one są takie słabe(filmki z DT i KMX)ze by je moją MZ objechał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisz moze to głupie i bedziesz sie smiał,niewiem czy to na filmikach tak tylko widac czy nie ale nieraz to wydjae mi sie ze one są takie słabe(filmki z DT i KMX)ze by je moją MZ objechał...

Tak Ci się tyko wydaje. Naprawde tak można porównać: KMX> MZ 150 i MZ 150 > KOMAR 50. Tak mi to sie widzi w jeździe.

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...