Skocz do zawartości

nieszczelny wydech w cbr600fx


stapi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, zauwazylem dzis ze moj motocykl jest glosniejszy, dzwiek dochodzi od spodu silnika, nic nie moge niestety zobaczyc przez owiewki. ktos ma jakis pomysl co to moze byc? jakas uszczelka czy bardziej prawdopodobne jest ze wydech sie gdzies przepalil? nie wiem czy sam probowac sie tam dostac czy bedzie lepiej jesli zabiore go prosto do serwisu?

pozrawiam i z gory dziekuje za porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie jutro zdejme owiewki i zajrze do srodka, mam nadzieje ze bedzie tak jak mowisz bo podejrzewam ze angielski serwis przyprawil by mnie o zawal serca wreczajac mi rachunek

 

... nie wiem po co ty chcesz owiewki ściągać ... to łączenie kolektorów z rura wydechową jest odsłonięte przecież... uruchom silnik , wleź pod motocykl i patrz gdzie coś nie styka , jeśli nie tam to być może na łączeniu kolektorów do głowicy (wtedy już trzeba sciągnąć przynajmneij jedną stronę).... innych możliwości nie ma wydech składa się z 2 części , kolektory i puszka wydechu wraz z łącząca rurką...

 

jaki to odgłos :icon_mrgreen: może nie chodzi tu o odgłos spalin tylko jakieś mechaniczne sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak sprobowac popsikac caly uklad plynem do mycia szyb? W miejscu gdzie bylaby nieszczelnosc pojawia sie banki mydlane :)

 

Co to za model CBR 600 FX ?

 

 

cbr fx - to poprostu oznaczenie zwyklej f-ki, roczniki 99 byly fx-ami a 2000 fy.

taka przejsciuwka.

 

w takim razie jutro zdejme owiewki i zajrze do srodka, mam nadzieje ze bedzie tak jak mowisz bo podejrzewam ze angielski serwis przyprawil by mnie o zawal serca wreczajac mi rachunek

 

 

taaa, tez mam na karku angielski ceny, zreszta moj fx jest po malej kraksie i juz wiem ze zostawie okolo 300 funtow.mam 3 motory i dzieki bogu zarabiam wmiare i moge je utrzymac inaczej musialbym sie chyba na ulicy sprzedawac:P

jak chcesz to moge ci dac namiary na dobry polski warsztat w londynie, chlopaki dobrzy sa a warsztat to nie rzadna prowizorka.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem dzisiaj dziure w kolektorze w miejscu gdzie schodza sie rury. sprobuje to jutro czyms przylatac ale najprowdopodobniej czeka mnie zakup nowego kolektora. czy ktos orientuje sie ile cos takiego moze kosztowac i gdzie to kupic?

PS. do londynu mam kawalek ale namiar moglby sie przydac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...