Skocz do zawartości

Dlaczego Husqvarny sa takie tanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Moj kumpel chcialby nabyc niedlugo hard enduro i bardzo podobaja mu sie huski. Ogladajac sprzety po ogloszeniach mozna wysnuc jeden wniosek- sa strasznie tanie,w porownaniu do reszty konkurencji z tego segmentu, taki przyklad:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M279157

Otoz chcialem sie zapytac ludzi obytych w temacie, z czego to wynika? Przeciez to sprzety lekkie,z mocnymi silnikami, idealne do enduro. O co w tym chodzi, czy to az tak sie psuje?bo jakos nie rozumiem takiej sytuacji.

Edytowane przez Madrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz moim zdaniem wynika to z tego ze ludzie boja sie kupowac to czego do konca nie znaja

mam husqe i powiem ci ze jestem bardzo zadowolony silniczek bardzo fajnie oddaje moc nie jest bardzo dzika i co najciekawsze przy pojemnosci 610 cm jest bardzo lekka (cross) i odpukac nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z huskami bedzie tak samo jak z KTMami :icon_mrgreen: Na poczatku znalezc taki na allegro to bylo cos naprawde trudnego!! Teraz jest oddzielny dzial z KTMami i ich ceny sa juz tez odpowiedniu wyzsze. Za rok moze juz i Husky stanie sie popularne. Pozyjemy i zobaczymy. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam husqvarne wre 125 2004r i jak narazie co mi sie spsuło to linka sprzegla ,tylny amor jest do regeneracji, prawa laga tez no i sprezynka od zmienacza biegow narobiła sporo bałaganu ale juz czesci mam załatwione. To wszystko po miesiacu uzytkowania. Niewiem czy to z mojej winy te czesci sa do wymiany czy przez poprzedniego wlasciciela ale to sie posypało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huski (zresztą tak jak i inne marki) można znaleźć w miarę tanio, np. na Allegro.

Ale Panowie nie sugerujmy się ceną - prawie wszystkie tańsze niż normalnie moto są po przejściach i mają zazwyczaj bujną historię. Ocenianie że Huski są tanie po kilku egzemparzach wystawionych za śmieszne pieniądze to bzdura.

Ja tam niegdy nie patrzę na roczniki przy kupnie moto lub auta, ale na STAN TECHNICZNY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...