Skocz do zawartości

DO Krakosow i okolic


kogut001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi parkami i rezerwatami to u nas dość ciezko jest bo np pomiędzy Tyńcem a Skawiną jest "Rezerwat Skołczanka" jeżeli sie nie mylę co do nazwy , a śmiga tam masa motocykli i quadów i jak narazie nie spodkałem sie z żadnym gonięcym leśnikiem, ale do lasku wolskiego to bym sie raczej nie odwazyl wjechac , co do krzemionek to tam zabardzo nie ma gdzie pojezdzic a i miejscówka niezbyt ciekawa. Wiec rowniez polecam Bodzów gdzie teren najciekawszy i bezstresowy jeżeli chodzi o zakazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA!!! :biggrin: przecież tam jest normalny park miejski i mozna dostac baaaardzo duzą kare (mandat) :biggrin: to tak jak bys chciał po parku jordana jezdzć :) z reszta tam nie bardzo jest gdzie jezdzic bo cały teren w 10 min mozna spokojnie objechac.

domyślam sie, że ten ubaw był do mojego pytania - ale chyba nie przeczytałeś go zbyt uważnie :) - proponuję przeczytać jeszcze raz i zwróc uwagę, że tam jest z okolicy, a nie w okolicy ;)

 

Czy jeździ ktoś z okolicy ulic Kamieńskiego – Wielicka (początek) – Nowosądecka

http://mapa.szukacz.pl/?&nc=50,02987&ec=19...WYBRANY%20PUNKT

A jeździć po terenie dawnego OBOZU czy po REZERWACIE Bonarka http://www.bonarkashow.republika.pl/rezerwat/rezerwat.html się nie wybierałem i nie wybieram i nie tylko dlatego, że za to coś grozi tylko dlatego, że są jakieś zasady postępowania nawet jak siedzisz na crossie, quadzie czy innej zabawce do upalania w terenie - ( Gawron tylko bez obrazy bo to nic indywidualnego do Ciebie :crossy: )

 

Pytałem po prostu o to czy ktoś mieszka w tej okolicy i jeździ w terenie, co by ewentualnie się zgadać

i np: pakować sprzęt na jedna przyczepkę i nie wlec się każdy swoim „zestawem” jadąc w teren itp…. itd….. A mieszkam w tej okolicy od niedawna i nie znam tutaj za wiele osób szczególnie o takich zainteresowaniach

Ale chyba jednak muszę edytować ten post i doprecyzować - bo juz dwie osoby go nie po mojej myśli zinterpretowały

 

 

 

a jeszcze tak na marginesie wtrącę nie wszystko tutaj jest rezerwatem, parkiem czy dawnym obozem ;) np tutaj jest pseudo las (czytaj chaszcze, ostrężyny) z całkiem sporymi nieużytkami w środku i jak tam łaziłem to tylko żule czasami robią sobie obozowiska, a do lasu i rowów dupki wywalają śmieci i gruz.

Z tego co słyszałem chłopaki z BIKER SQUAD PODGORZE bawią się nawet w legalizację i profesjonalniejszą budowę swojego toru we wspomnianym lasku (chociaż jak sądzę łatwiej byłoby im zalegalizować wycięcie lassu i budowę hipermarketu niż toru do wyczynowej jazdy rowerem). Tak że nie sądzę aby przynajmniej do oficjalnej zabudowy tych nieużytków ( osiedlem lub jakimś gównianym centrum handlowym :buttrock: ), aż tak bardzo ktoś ścigał za pokręcenie paru kółek i skoków dla rozruszania kości po pracy czy szkole bez całego obrzędu pakowania klamotów i wyjazdu za miasto który o tej porze robi się bez sensu jak o 18-tej już jest ciemno ;) . Tym bardziej, że z każdej strony jest kilkadziesiat metrów chaszczy i z jednej strony jest przelotówka z drugiej tory kolejowe z trzeciej droga i kamieniołom no z czwartej problem bo wrrrrrr działkowicze!! Po drugiej stronie Kamieńskiego koło torów i wiaduktów ul. Turowicza też są tereny po Cegielni i Z.CH. Bonarka i czasami ktoś tam jeździ mimo, że teoretycznie mają tam plątać się ochraniarze.

Nie są to tereny do ujeżdżania weekendowego co najwyżej przewietrzenia motoru ale jak widać są i na takie tereny chętni do jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem po prostu o to czy ktoś mieszka w tej okolicy i jeździ w terenie, co by ewentualnie się zgadać

i np: pakować sprzęt na jedna przyczepkę i nie wlec się każdy swoim „zestawem” jadąc w teren itp…. itd….. A mieszkam w tej okolicy od niedawna i nie znam tutaj za wiele osób szczególnie o takich zainteresowaniach

 

No to juz masz z kim ładowac mto na przyczepke :) nie mieszka w okolicy wielickiej ale od tego kamieniołomu to w lini prostej przes most debnicki i alejami trzech wieszczów jakies 8km i mieszkam ja :) Zapraszam do bodzowa a z tamtąd moge Ci pokazac trasy wylotowe z Krakowa i po okolicy Krk :D

Mapkę jak dojechac masz w którymś moim poscie w tym temacie powyzej :) bede tam w czwartek od 8.30 do ok 11 i w sobote raczej po 13. Daj znac czy bedziesz.

 

 

http://w1.bikepics.com/pics/2006%5C06%5C27...620499-full.jpg

 

http://w1.bikepics.com/pics/2006%5C06%5C27...620501-full.jpg

 

Panowie zapraszam 22.X do Kryspinowa na szał pał błotny :)

husky party ?????? bede na bank tylko jak cos bedziesz wiedział to daj cynk! :)

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam na stojalowskiego nie daleko kaminskiego :) lecz nie chcial bym z Toba jezdzic bo zwalnial bym tylko tempo na swoim pierdziochu ... ale milo by sie gdzies spotkac i chociaz bym popatrzyl jak smigacie :)

 

 

 

Jak co to piszczie :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie podejrzewałem, widziałem zdjęcie na bikerpics z całą grupą.

W czwartek dotarłem do bodzowa na 11 godz. To już nikogo nie było :icon_mrgreen: .

Jutro nie dam rady jeździć, ale może kiedyś w tygodniu się zobaczymy w bodzowie, chociaż tata Cię bardzo chwalił i wydaje mi się że nie pojeździmy razem bo za bardzo bym odstawał od Ciebie :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie podejrzewałem, widziałem zdjęcie na bikerpics z całą grupą.

W czwartek dotarłem do bodzowa na 11 godz. To już nikogo nie było :icon_mrgreen: .

Jutro nie dam rady jeździć, ale może kiedyś w tygodniu się zobaczymy w bodzowie, chociaż tata Cię bardzo chwalił i wydaje mi się że nie pojeździmy razem bo za bardzo bym odstawał od Ciebie :smile: .

hehehe nie nie to ojciec jezdzi naprawde powoli a ja jezdze poprostu normalnie wiec wydaje mu sie ze jezdze dobrze :smile: :smile: no w tygodniu bede na bank jezdził to dam cynk.

 

 

ZAWODY HUSKY PARTY PODOBNO MAJA BYC 22 PAź. W NIEDZIELE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz masz z kim ładowac mto na przyczepke :buttrock: nie mieszka w okolicy wielickiej ale od tego kamieniołomu to w lini prostej przes most debnicki i alejami trzech wieszczów jakies 8km i mieszkam ja :cool: Zapraszam do bodzowa a z tamtąd moge Ci pokazac trasy wylotowe z Krakowa i po okolicy Krk :cool:

chętnie się kiedyś dołączę ale na razie jeszcze z miesiąc musze zapomnieć o motorze ( tak wg mnie bo lekarz nawet nie przypuszcza, że jeżdżę na motorze tym bardziej crossowym czy quadzie). A najprawdopodobniej do wiosny będę pauzował bo w tamten weekend testowo i lajtowo pośmigałem trochę quadem i niestety jeszcze nie da rady – muszę się jeszcze trochę pokurować ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...