Skocz do zawartości

DO Krakosow i okolic


kogut001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadoma sprawa jak sprzet nowy to trza upalac, ja napewno jutro Bodzow i Kryspinow zaliczam i pewnie w drugi dzien swiat tez cos poszaleje , tylko juz oponki cienkie a blotko chyba sie konkret zrobilo.

 

Mario napisz domnie na priv. podaj nr. telefonu ja jutro bede na 100% tylko jeszcze niewiem o ktorej :-) (czyt. jak zona pusci) w drugi dzien swiat pewnie tez. A blotko w Kryspinowie hmm, bywalo gorzej ale sucho nie jest :-) najwazniejsze ze niema lodowy, da sie jezdzic. Ja w Bodzowie jeszcze nie bylem, daleko nie mam tylko musze przejechac bezpiecznie most nad Wisla (a moto jest bez papierow).

 

czekam na kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... ja sobie obiecałem ze nie bede jezdził dopuki nie zrobie prawka :/ miałem kilka nie przyjemnych sytuacji. akiraone czy to Ty wczoraj smigałeś w nocy po Ksiecia Juzefa po chdniku :cool:

Wczoraj ktos tak latał ale jak zwolniłem autem zeby sie przywitac to sie chyba przestraszył bo sie zatrzymał i chyba zawrócił :clap:

Jak ktos wam bedize machał z białego malucha to bede ja :clap: zdrowytch wesołych świąt wam zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... ja sobie obiecałem ze nie bede jezdził dopuki nie zrobie prawka :/ miałem kilka nie przyjemnych sytuacji. akiraone czy to Ty wczoraj smigałeś w nocy po Ksiecia Juzefa po chdniku :cool:

Wczoraj ktos tak latał ale jak zwolniłem autem zeby sie przywitac to sie chyba przestraszył bo sie zatrzymał i chyba zawrócił :clap:

Jak ktos wam bedize machał z białego malucha to bede ja :clap: zdrowytch wesołych świąt wam zycze :)

 

 

heheheh to moglem byc ja albo moj sasiad na YZ125 ale jesli w takiej berzowej kurtce to ja bo po jezdzie z Kryspinowa pojechalem na myjnie tam przy stacji Orlenu, potem wracalem do domu mieszkam na Ks.Jozefa.

Hmm ale nie pamietam takiego zdazenia z autem wczoraj :-), wiec chyba to mogl byc moj sasiad. Ja tez na razie bez prawka ale rozgladam sie na lewo i prawo czy gdzies nie jada :-) a jak jada to rura i w teren. Daj znac Gawron jak bys jutro mial czas bylo by fajnie z kims poszalec i sie czegos nauczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh to moglem byc ja albo moj sasiad na YZ125 ale jesli w takiej berzowej kurtce to ja bo po jezdzie z Kryspinowa pojechalem na myjnie tam przy stacji Orlenu, potem wracalem do domu mieszkam na Ks.Jozefa.

Hmm ale nie pamietam takiego zdazenia z autem wczoraj :-), wiec chyba to mogl byc moj sasiad. Ja tez na razie bez prawka ale rozgladam sie na lewo i prawo czy gdzies nie jada :-) a jak jada to rura i w teren. Daj znac Gawron jak bys jutro mial czas bylo by fajnie z kims poszalec i sie czegos nauczyc.

nie no faktycznie to było 125 :)

nie no ja tak jak napisałem nie chce jezdzic po ulicach dopuki nie bede miał prawka bo "patrol" obiecał mi ze jak juz 3 raz mnie dojadą to strace prawojazdy na samochód a to wiązało by sie w moim przypadku z niemoznościa prowadzenia działalności :)

Kase na to mam odłozoną tylko czekam na wiosne jak tylko wznowia egzaminy na motocykl.

Jak bym miał busa to mozna by soie spotkac w bodzowie ale niestety jeszcze sie nie dorobiłem :)

 

A od dawna jezdzicie?? bo yamah to w Krakowie na lekarstwo :)

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no faktycznie to było 125 :flesje:

nie no ja tak jak napisałem nie chce jezdzic po ulicach dopuki nie bede miał prawka bo "patrol" obiecał mi ze jak juz 3 raz mnie dojadą to strace prawojazdy na samochód a to wiązało by sie w moim przypadku z niemoznościa prowadzenia działalności :)

Kase na to mam odłozoną tylko czekam na wiosne jak tylko wznowia egzaminy na motocykl.

Jak bym miał busa to mozna by soie spotkac w bodzowie ale niestety jeszcze sie nie dorobiłem :)

 

A od dawna jezdzicie?? bo yamah to w Krakowie na lekarstwo :)

 

Gawron a z jakiej czesci Krakowa jestes ? nieda sie z tamtad offrodem dojechac do Bodzowa lub Kryspinowa ? dla chcacego nic trudnego, i jak sie dajesz im zlapac bo chyba nie robia na Ciebie zasadzek :-),

 

Ja na Yamaszce tak sobie pyrkam od 2 sezonow ale dopiero teraz odkad mam WR'ke to jak bym sie uczyl jazdy na nowo :-) , wczesniej to sobie tak jezdzilem po lagodnych drozkach etc. a teraz to tam gdzie najglebsze blotko, chodz zaczalem zabawe od 3 dni hehe..

 

szkoda, szkoda ze nie wpadniesz , a moze jednak ? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawron a z jakiej czesci Krakowa jestes ? nieda sie z tamtad offrodem dojechac do Bodzowa lub Kryspinowa ? dla chcacego nic trudnego, i jak sie dajesz im zlapac bo chyba nie robia na Ciebie zasadzek :-),

 

Ja na Yamaszce tak sobie pyrkam od 2 sezonow ale dopiero teraz odkad mam WR'ke to jak bym sie uczyl jazdy na nowo :-) , wczesniej to sobie tak jezdzilem po lagodnych drozkach etc. a teraz to tam gdzie najglebsze blotko, chodz zaczalem zabawe od 3 dni hehe..

 

szkoda, szkoda ze nie wpadniesz , a moze jednak ? :-D

no ja mieszkam prawie przy rynku głównym :biggrin: wiec o dojechaiu poboczami nie ma mowy :buttrock:

Uciekałeś kiedyś przed niebieskimi?? To nie jest takie proste jak na filmach. Miałem poprostu pecha. Jezdze tak juz w tym momencie 7 lat a niefart miałem w ostatnich miesiącach. nie mogę ryzykować bo mam zbyt wiele do stracenia. Jak byłem ostatnio w bodzowie to poprostu moj ojciec jechał na moim moto a ja na jego 125 bo A1 to mam. Jutro bede wracał do Krakowa przez Kryspinow kolo 10 to zagladne tam i jak Cie zobacze to zagadam :buttrock: do bodzowa moze tez autkiem zajze ale kolo 12 :biggrin:

Jak bede miał kiedyś transport (bus itp) to sie odezwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musze ten bodzow obczaic bo w okolicy nie ma z kim jezdzic a samemu zaczyna sie nudzi. Kiedys mieszkalem w Czernichowie za Liszkami to mialem blisko do kryspinowa ale niestety jeszcze moto nie bylo ,teraz jest moto a nie ma z kim jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musze ten bodzow obczaic bo w okolicy nie ma z kim jezdzic a samemu zaczyna sie nudzi. Kiedys mieszkalem w Czernichowie za Liszkami to mialem blisko do kryspinowa ale niestety jeszcze moto nie bylo ,teraz jest moto a nie ma z kim jezdzic.

 

 

Lamassu a teraz gdzie sie przeniosles bo jak bys mieszkal dalej za Liszkami to prawie bysmy byli sasiadami :-) . Daj znac moze jutro sie spotkamy gdzies, dzisiaj dalem sobie na wstrzymanie bo ciagle padalo...Jutro planuje tak o 11 wystartowac, Kryspinow modze Bodzow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. to gdzie mieszkacie bo ja poza tym ze nieopodal rynku to jeszcze w Czułowie za Kryspinowem powiedzmy na równi z "Czarnobylem" :) byłem dzis na Krypspi ale tylko 2 quady jezdziły ;)

przed sekundka wróciłem z off roadowej przejazdzki jeepem kumpla po bodzowie 1 i 2 :lalag: pozdr!!

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w nowym roku , "akiraone" sorki za brak kontaktu ale na neta juz nie wlazlem tylko popedzilem szalec - brak czasu a jak juz sie cos znajdzie to trzeba kozystac. Co do mostu na Wiśle to z Kryspinowa na Bodzów można dojechac nie dotykajac asfaltu . Jak sie uda styknać na Kryspinowie to pokaze droge. W piątek zaliczyłem Bodzów po śniegu - ciekawe doświedczenie zwlaszcza jak przyjdzie ruszyc z miejsca naasfalcie ale w terenie juz zabawa rewelacyjna , teraz warunki sie poprawily i mozna smigac dalej po blotku wiec do zobaczenia w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro tak od 12 jestem na moto w bodzowie. Dajcie znac jak by ktos miał byc :) raczej nigdzie dalej nie pojade bo kiepsko z paliwem :/ Bo dzis sie wykosztowałem na olej bo w P&S Bikes 4l Castrola R2 po 100zł. Tak pisze jak by ktos był na kupnie bo naprawde sie opłaca bo normalnie to 1l po 42zł

Pozdr!!

 

 

 

 

 

 

 

 

pada :/// grrrr.. @#$%&*!!

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro tak od 12 jestem na moto w bodzowie. Dajcie znac jak by ktos miał byc :D raczej nigdzie dalej nie pojade bo kiepsko z paliwem :/ Bo dzis sie wykosztowałem na olej bo w P&S Bikes 4l Castrola R2 po 100zł. Tak pisze jak by ktos był na kupnie bo naprawde sie opłaca bo normalnie to 1l po 42zł

Pozdr!!

pada :/// grrrr.. @#$%&*!!

 

 

Ja wczoraj zaliczylem Bodzow i Kryspinow z "Satun'em", moze w przyszlym tyg. uda nam sie spotkac. Jak przejdzie mi bol nogi :-) ...

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzimy w ta sobote?? ja mam czas od 14 i o tej moglibysmy sie w bodzowie umowic. tylko juz tak konkretnie bysmy sie spotkali pogadali i cos pojezdzili. bedziecie?? no chyba ze wam bardzoej niedziela pasuje?? ja wole w sobote.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...