Skocz do zawartości

DO Krakosow i okolic


kogut001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MarioCKR czy ty sobie DR 350 kupiłeś?? Jak tak to gratuluje! no teraz to bedze mozna z Tobą w ostrym terenie poszaleć :biggrin: To Ty licytowałeś na allgro moją książkę technika wyczynowej jazdy na motocyklu?? trzeba było mi na PW napisać to bysmy sie dogadali :D

W ten weekend niestety mam szkołe ale niebawem musisz wpasć na bodzów sie pochwalić :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarioCKR czy ty sobie DR 350 kupiłeś?? Jak tak to gratuluje! no teraz to bedze mozna z Tobą w ostrym terenie poszaleć :biggrin: To Ty licytowałeś na allgro moją książkę technika wyczynowej jazdy na motocyklu?? trzeba było mi na PW napisać to bysmy sie dogadali :biggrin:

W ten weekend niestety mam szkołe ale niebawem musisz wpasć na bodzów sie pochwalić :flesje:

No dokładnie 2 tygodnie temu zakupiłem no i rzeczywiscie teraz mozna w terenie poszalec bo na dr650 jak by sie czlowiek staral to sie nie dalo no i teraz mam nauke jazdy odnowa bo nie wiedzialem ze takie rzeczy mozna wyczyniac w terenie. Książkę licytowałem tylko zaczepnie co by cene sprawdzic jaka osiagnie i widze ze ladnie ladnie. No tracisz koncowke pieknej pogody bo zima juz tuz tuz, ja standardowo w sobote lub w niedziele na bodzowie bede przelotem.

A tak wogole to po drugiej stronie Tynieckiej patrzac od Bodzowa jakis typ mnie napadl jak ostatnio sprzeta upalalem , cos o parku krajobrazowym napier.......al ze on mysliwy jest i na policje bedzie dzwonic , no wiec grzecznie mu wytlumaczylem ze tu tor jest a z policja mialem dzien wczesniej stycznosc bo im sie nie spodobalo ze blachy nie mam (juz jest bo zarejestrowalem), typ dalej sie bulwersowal wiec dyskusje zakonczyl z piachem w zebach z pod tylnego kola, w kazdym badz razie uwazajcie bo jakis agresywny byl i pod kola sie moze rzucic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie 2 tygodnie temu zakupiłem no i rzeczywiscie teraz mozna w terenie poszalec bo na dr650 jak by sie czlowiek staral to sie nie dalo no i teraz mam nauke jazdy odnowa bo nie wiedzialem ze takie rzeczy mozna wyczyniac w terenie. Książkę licytowałem tylko zaczepnie co by cene sprawdzic jaka osiagnie i widze ze ladnie ladnie. No tracisz koncowke pieknej pogody bo zima juz tuz tuz, ja standardowo w sobote lub w niedziele na bodzowie bede przelotem.

A tak wogole to po drugiej stronie Tynieckiej patrzac od Bodzowa jakis typ mnie napadl jak ostatnio sprzeta upalalem , cos o parku krajobrazowym napier.......al ze on mysliwy jest i na policje bedzie dzwonic , no wiec grzecznie mu wytlumaczylem ze tu tor jest a z policja mialem dzien wczesniej stycznosc bo im sie nie spodobalo ze blachy nie mam (juz jest bo zarejestrowalem), typ dalej sie bulwersowal wiec dyskusje zakonczyl z piachem w zebach z pod tylnego kola, w kazdym badz razie uwazajcie bo jakis agresywny byl i pod kola sie moze rzucic :biggrin:

nie no jak mi ktos w bodzowie jesszcze powie ze tu mi jezdzic nie wolno to narmalnie zabije :D juz i tak jestem wsciekły o ten wczorajszy artykół z wyborczej :biggrin: jak byłem w niedziele na bodzowie (na tym nowym torze) to chyba ze 15 osób latało :flesje: miło było :) jakos sie niebawem stykniemy na jazde :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Husky 18-19 listopad czyli za tydzien oficjalnie potwierdzone na stronie kryspinowa ktos startuje ? Ja oczywiscie bede jak zwykle w roli kibica :icon_exclaim: , jak trzeba zachety to TU sa moje zdjecia z tamtegorocznej imprezy.

no ja bede na pewno :biggrin: kurtka moro i czarna czapka z daszkiem azonic, wysoki :banghead: dozo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hahahaha ale ja jestem tępy!! juz woiem skad kojazyłem kolesia na DR ze srebrnym kaskiem na szose :lalag: rozkminiałem skad Cie znam chyba przez 20 min i nie wymysliłem :biggrin: teraz patrze na fotke w Twoim poscie :biggrin:

Fajne zawody były :wink: tez mam film tylko go musze zmontowac i wrzuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

elo zmotoryzowani....

 

mam takie pytanko ktos z Was dzsiaj szalal w Kryspinowie tzn. 22.12.06 :) bo swierzych sladow widzialem co niemiara ale nikogo na motorku.

 

Moze ktos by mial ochote jutro na jakis wypad na chwilke, strasznie mnie ciagnie do jazdy bo mam nowego sprzeta i troche bym go pomeczyl...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...