Skocz do zawartości

DO Krakosow i okolic


kogut001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pochodzę z nowego Kleparza, ale od 3 lat mieszkam w Nowej Hucie (już niedługo i dalej na kleparzu).

Nie znasz mnie bo po paroletniej przerwie przypomniałem sobie że istnieją motory , i że jest taki o którym marzyłem jak byłem młodszy. Zacząłem szukać i znalazłem cz cross 250, ale po roku jazdy na niej i trochę meczenia się z jej zawodnością kupiłem kdx. I tak dopiero przez przypadek gdy notorycznie mi okradali mój domek na wsi gdzie trzymałem moto, przywiozłem go do Krakowa w obawie przed utratą. Trzymam go w pracy bo niestety nie posiadam garażu w Krakowie akurat kolo motoroli na ul. Bobrzyńskiego, no i tak kiedyś widzę że jakieś moto jeżdżą po łąkach na motorolą więc i ja popędziłem zobaczyć czy jest gdzie pojeździć. A tu małe zaskoczono dwa ładne tory do jazdy . Na tego typu motorkach jeżdżę od dwóch lat więc dopiero je poznaję . Ale bardzo mi się to podoba, chociaż bardziej mi odpowiada jazda enduro niż po torze, ale to chyba przez moje umiejętności.

Chciałbym się spotkać i zobaczyć jak inni sobie radzą na tych samych trasach. W tygodniu rano to mógłbym podjechać samochodem, po 15 mogę moto lub w sobotę 14 ale kolo 13godz , niedzielę odpadają bo nie mam za bardzo jak wziąć moto. Jak będziesz miał zamiar jeździć to daj znać to spróbuję wpaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę miedzy 12 a 14 powinienem przelatywać przez Bodzów w stronę Kryspinowa ale na Bodzowie napewno też na chwile przystanę (obydwa tory) a na Kryspinowie też jest dość ciekawie ,traska bardziej enduro i o wiele dłuższa przynajmniej taka była na zawodach w tamtym roku - mozna po śladach jechac, Dr 350 to bardziej moja kategoria wiec moze na Kryspinowie sie stykniemy masz niedaleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę 14 ale kolo 13godz , niedzielę odpadają bo nie mam za bardzo jak wziąć moto. Jak będziesz miał zamiar jeździć to daj znać to spróbuję wpaść.

postaram sie w sobote 14 pazdz. po 13 godzinie ale to potwierdze kolo czwartku :biggrin: a jak nie to tak jak juz wczesniej pisałem w czwartek rano na bank od ok 8.30 do 11 bede sie krecił po okolicy bodzowa :bigrazz: taki mały trening sobie musze srobic bo teraz miałem spora przerwe i wczoraj jak jezdziłem to stwierdziłem ze jest ze mna zle i to bardzo :lalag: jak bys miał byc to daj znac to pogadamy i polatamy co ;) (tez wole jazde ENDURO)

W sobotę miedzy 12 a 14 powinienem przelatywać przez Bodzów w stronę Kryspinowa ale na Bodzowie napewno też na chwile przystanę (obydwa tory)

no ja w ta sobote siedze w szkole :-/ ale widze ze masz stała i uniwersalna trase bodzów kryspinów :flesje: warto tez zajzec po drodze do Tyńca a z tynca to juz niedaleko skawiny no a jak juz pooniesie to mozna z tamtad do Myslenic a tam juz sa prawdziwe górskie tereny i zaczyna sie prawdziwa jazda :buttrock:

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://w1.bikepics.com/pics/2006%5C06%5C27...620499-full.jpg

http://w1.bikepics.com/pics/2006%5C06%5C27...620501-full.jpg

mapka jak dojechac od JUBILATU przy Wawelu. Zapraszam w czwartek rano albo w przyszła sobote popołudniu :icon_mrgreen:

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://w1.bikepics.com/pics/2006%5C06%5C27...620499-full.jpg mapka jak dojechac od JUBILATU przy Wawelu. Zapraszam w czwartek rano albo w przyszła sobote popołudniu :icon_mrgreen:

Dzięki Gawron,

wiem chyba gdzie to jest, zresztą mapka nie pozostawia wątpliwości...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA!!! :) przecież tam jest normalny park miejski i mozna dostac baaaardzo duzą kare (mandat) :buttrock: to tak jak bys chciał po parku jordana jezdzć :biggrin: z reszta tam nie bardzo jest gdzie jezdzic bo cały teren w 10 min mozna spokojnie objechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...