Skocz do zawartości

sklep z odzieżą na moto


Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw to się zdecyduj jaka kurtka. Skóra czy tekstylna, krótka czy dłuższa, ciepła czy na lato....

Oj jest tego.

 

A potem wpisz w allegro "kurtka motocyklowa" albo w googlach i przeleć się po sklepach. jak już coś bardziej konkretnie będziesz wiedział, to się pytaj o marki.

 

Sorry, ale to twoje zapytanie jest strasznie ogólne np. "chcę sobie samochód kupić"

 

Pozdrawiam :bigrazz:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko ja dokładnie nie wiem jaką chce, bo jak bym wiedział to bym już kupił :bigrazz: Na allegro szukałem już i ta jest spoko http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=125503718 tzn. mniej, więcej o taką kurtkę mi chodzi. Czyli krótka, fajnie gdyby ze skóry, ale tekstylna też może być i żeby ciepło w niej było, a przede wszystkim żebym w niej normalnie na swojej Jawie wyglądał a nie jak koleś w kombinezonie na małym trójkołowym rowerku. Aha i dobrze by było żeby była jednokolorowa, najlepiej czarna. No to chyba już opisałem jaką bym chciał... widzieliście może taką do 400zł? :biggrin:

 

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sklep.funt.pl

Właśnie u nich kupiłem model kr 11.Uważam , że w tej cenie jedna z najlepszych propozycji na rynku.Wykonanie pierwsza klasa , wygląd jak widać , a o to że w niej zmarzniesz , na pewno nie musisz się martwić :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - Funt&Co ma bardzo dobre kurtki, smiem twierdzic, ze nawet lepsze niz RetBike (przynajmniej co do ceny).

 

Niedawno testowalem od nich Kr12 - obecnie moja podstawowa kurtka do codziennego latania.

Tutaj masz moj test: http://www.skutery.net/akcesoria-produkt.asp?id=126

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kurtkę od Funta i hm...Więcej takiej nie kupię. Półsezomu pojeżdziłem i miałem powycierane ściągacze, oprócz tego przeciekała i w ogóle kicha.

Mówiąc krótko, jaka cena, taka jakość...

Nie wiem jaki model kurtki masz na myśli ale kr 11 jest wykonana naprawdę porządnie , wzmacniana skórą na łokciach , barkach i zakończeniach rękawów i robi naprawdę dobre wrażenie.Jedyna rzecz , której można by się ewentualnie przyczepić , to zatrzaski -mogły by być nieco lepszej jakości ale w sumie nie jest żle , bo oprócz nich są rzepy.Jak pojeżdżę w niej trochę , to napiszę więcej.

 

->markom13 dzięki-moja nieuwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym polecił to co sam używam / normalne nie / .Kupiłem UTIKĘ Black nr 987555-75550 ,jest super.Bardzo ładna ,przeznaczona na letnie dni ,ale bardzo ciepła podpinke wiatro i zimową,perforowana skóra na łokciach i barkach,protektory z miekkiej gumy 9mm ,na łokciach ,barkach i plecach ,zamek do połączenia ze spodniami.Ogólnie bardzo wygodna . Cena katalogowa 370zł ,ja ją moge załatwić troszke taniej :icon_mrgreen:

 

A na zimniejsze dni lub mokre mam Utike MaxDura ,mocna ,nieprzemakalna i ciepła.Ma dwie podpinki ,i dużo wzmocnień .Cena troche ponad 400zł.

Edytowane przez markom13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys mial okazje to polecam odwiedzenie jakiegos motobazaru,bo tam mozna wychaczyc fajne rzeczy nie drogo!!Ja kupilam swoja kurtke z goretexu Heinegericke za 300zl cana sklepowa aktualna wtedy to 199euro!!Najlepszy motobazar jest uwazam w Łodzi i warto sie tam wybrac!!!

 

Wiem ze to nie internet,ale tam zawsze mozesz przymiezyc i zobaczyc na co sie dezydujesz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i Motobajzel na Służewcu zaliczony.

 

Super impra ,jak dla nowicjusza ,wreszcie udało mi sie kupić kurtkę i spodnie dla mojej wybranki.Wszędzie wszystko było za małe.A tu przymierzyliśmy ,pomacaliśmy ..... I nawet niezła kasa,za 800zł kupiłem kpl.plus jeszcze rękawiczki. Wszystko RetBike.Dobrze wykonany ciuch ,dużo wzmocnień ,podpinek.Ogólnie żona zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Motobajzel na Służewcu zaliczony.

 

Super impra ,jak dla nowicjusza ,wreszcie udało mi sie kupić kurtkę i spodnie dla mojej wybranki.Wszędzie wszystko było za małe.A tu przymierzyliśmy ,pomacaliśmy ..... I nawet niezła kasa,za 800zł kupiłem kpl.plus jeszcze rękawiczki. Wszystko RetBike.Dobrze wykonany ciuch ,dużo wzmocnień ,podpinek.Ogólnie żona zadowolona.

 

 

a nie mowilam motobazary gora :biggrin: ...choc tez czasem bywa tak,ze nawet nie ma po co isc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...