Skocz do zawartości

UŻYWANE OPONY ENDURO


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie, potrzebuje tylnia opone do motocykla - 110/90-18, obecnie mam MITAS, symbol bieżnika C-10, gdzie w P-niu lub okolicy mozna zakupic uzywane oponki. Cena katalogowa tej opony to ok 160 zł. Jednak na moja amatorska jazde nie chcialabym wydawac tyle kasy. Zatem pomozcie, gdzie dostac takie oponki ???

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie, potrzebuje tylnia opone do motocykla - 110/90-18, obecnie mam MITAS, symbol bieżnika C-10, gdzie w P-niu lub okolicy mozna zakupic uzywane oponki. Cena katalogowa tej opony to ok 160 zł. Jednak na moja amatorska jazde nie chcialabym wydawac tyle kasy. Zatem pomozcie, gdzie dostac takie oponki ???

Pozdr

Mitasy w dobrej cenie kupisz w Poznaniu w firmie www.handlopex.pl

To jest hurtownia i najlepiej udać się tam z zaprzyjaźnikonym wulkanizatorem żeby dostać dobry upust, ja mam 15%.

 

A mój ziomek kupował oststnio nowe opony jakiejś taniej japońskiej firmy Koyo (czy jakoś tak) po coś ponad 100 za tylną u takiego Alberta jak co to odnajdę namiar.

 

Ale jeśli chcesz używki to ja mogę oddać za darmo, mam jakieś dwie 18 a mi się już napewno nie przydadzą tylko musiał bym sprawdzić jaki to rozmiar.

Edytowane przez BaRy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bigrazz:

Mitasy w dobrej cenie kupisz w Poznaniu w firmie www.handlopex.pl

To jest hurtownia i najlepiej udać się tam z zaprzyjaźnikonym wulkanizatorem żeby dostać dobry upust, ja mam 15%.

 

A mój ziomek kupował oststnio nowe opony jakiejś taniej japońskiej firmy Koyo (czy jakoś tak) po coś ponad 100 za tylną u takiego Alberta jak co to odnajdę namiar.

 

Ale jeśli chcesz używki to ja mogę oddać za darmo, mam jakieś dwie 18 a mi się już napewno nie przydadzą tylko musiał bym sprawdzić jaki to rozmiar.

 

Witam!

Serdeczne dzieki za zainteresowanie - jak bedziesz cos wiecej wiedzial prosze o kontakt na moim GG.

Bede wdzieczna :biggrin: i czekam na pozytywne wiesci :bigrazz:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Krakowie C-10 kosztuje 180-200zł !!!!!

złodzieje cholerne!! Taniej nie kupi. Jest taka firma "intercars" i oni zanim sie połapali po ile te opony chodzą w sklepach motocyklowych sprzeadawali mi przód 90zł a tył 120zł i jak sie pytałem czy cos wogule na tym zarabiaja to mowili ze całkiem sporo.

ZŁODZIEJSTWO!! w tych głupich sklepach :bigrazz: :biggrin: :bigrazz: :D :D porazka.. A pewnie w Czechach kosztuje w przeliczeniu 40zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

 

Witam!

Serdeczne dzieki za zainteresowanie - jak bedziesz cos wiecej wiedzial prosze o kontakt na moim GG.

Bede wdzieczna :bigrazz: i czekam na pozytywne wiesci :D

Pozdr

Tak jak pisałem na GG mam podjechanego Mitasa120/90/18

i Brigestona 140/80/18

oraz Mitasa 120/90/19

 

Wszystko to mogę wydać ale nie chcę się bawić w wysyłki z resztą koszt takowej podwoił by wartość tak zużytej opony. :bigrazz:

 

Crossgirl idzie jesień będzie dużo błocka i mówię Ci warto zainwestować w nowe oponki, choćby te najtańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pech, u mnie w chwili obecnej żadnych używek nie ma, wszystko musiałem rozdać. Bedę pamiętał o forumowiczach przy najbliższej okazji. Sorki.

pzdr

No to faktycznie pech :icon_mrgreen: Ale tak czasami bywa. Moze poslucham BaRego i zakupie nowa ... zobaczymy ... W kazdym razie wielkie dzieki chlopaki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Podziekowania 4U - trafilam do handlopexu i zakupilam nowa oponke - dzieki za info. Co prawda balagan to tam maja niezly - ale ceny przyzwoite. Zatem goraco polecam!

Pozdr

A możesz powiedziec po ile tam maja oponki np. mitas c10 lub c12 rozmiar 18 120/80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz powiedziec po ile tam maja oponki np. mitas c10 lub c12 rozmiar 18 120/80.

 

No przykro mi - cennika w glowie nie mam, ale mozesz looknac do nich na stronke www.handlopex.pl i tam jest telefon, zadzwon a info uzyskasz na pewno! Ja za moja dalam 125 zł - Mitasa 110/90-18 C-04, bo C-10 nie mieli, ale zamowia Ci wszystko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...