Skocz do zawartości

Głośna szóstka w gs 500


Deebo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szósty bieg w tym motocyklu zapinasz tylko wtedy gdy na 5ty masz już pełne obroty.

Jak chciałbyś sobie pojechać na 6tym 5000 obrotów to musisz sobie kupić HD z ostatniej serii.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że jak jade powiedzmy 120km/h przez 200kilometrów to mam jechać na piątce?

 

 

nie ma reguły, nie ucz się też jechać na poszczególnych biegach wg prędkości. jedziesz na takim biegu na jakim w danej chwili jest "najlepiej".

jak jadę z równą prędkością ok 100-120 to jadę na 5 lub 6 w zależności gdzie nie trafię wibracje w okolicy 5tys, bo niestety GS takowe ma (mam wyregulowany etc).

przy wyższych prędkościach, jeśli jedziesz ze stałą prędkością to zrzucaj na piątkę jeśli silnik się męczy, bo szóstka to już nadbieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma reguły, nie ucz się też jechać na poszczególnych biegach wg prędkości. jedziesz na takim biegu na jakim w danej chwili jest "najlepiej".

jak jadę z równą prędkością ok 100-120 to jadę na 5 lub 6 w zależności gdzie nie trafię wibracje w okolicy 5tys, bo niestety GS takowe ma (mam wyregulowany etc).

przy wyższych prędkościach, jeśli jedziesz ze stałą prędkością to zrzucaj na piątkę jeśli silnik się męczy, bo szóstka to już nadbieg

 

 

 

A mozesz mi podpowiedzieć czym rózni sie bieg od "nadbiegu" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadbieg to przełożenie mniejsze niż 1.0 (koło obraca się szybciej niż silnik), większość moto np na szóstce (własnie nadbieg) będzie miało mniejszą prędkość maksymalną niż na piątce ze względu na to że potrzeba większej mocy żeby jechać z daną prędkością na wyższym biegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...