Skocz do zawartości

Duże cruisery - który wybrać?


Stan
 Udostępnij

Duże Crusiery ktory wybrac  

176 użytkowników zagłosowało

  1. 1. -

    • vn 1600
      17
    • wild star
      31
    • vtx 1800
      22
    • intruder 1800
      23
    • vn 2000
      17
    • xv 1900
      18
    • rocket III
      25
    • drag star 1100
      17
    • vtx 1300
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie tym klocem jeździ?

 

Vn 2000-...jak już ruszy to jest "git". Sprawa podobna do jazdy np.Wildkiem 1600. Cechy podobne... Tak jak z każdym ciężkim moto trzeba uważać na manewrowanie-mała "czkawka" i leżysz. Tu problemem nie jest to że motorek ma tendencje do "zwalania się na glebę"...problem polega na tym że strach go łapać (utrzymać) w razie draki...no chyba że Mariusz...(Pudzian)... Trzeba jechać-"kombinacje alpejskie" nie mają szans... Parkowanie-...tu też trzeba przewidywać gdzie stajemy... Piasek, mokra trawka, lekko z górki czy pod :buttrock: ... Nie masz partnerki-stoisz...chyba że jesteś z kolegami...bo kto cię wypcha? Spalanie super, prowadzenie OK, estetyka...gusta i guściki...ludzie... :D , kierujący :bigrazz: lub :D , ew. :( ...jak kto lubi i czuje. Fajnie, miło i przyjemnie :( .

ADAM - BMW 1300 GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisal ADAM66-VN 2000 trza uwazac gdzie sie parkuje ale po paru nieforturnych parkingach dohodzi sie do wprawy w uzywaniu " dwoch biegow wstecznych :(" a potem to cala przyjemnosc a niski srodek ciezkosci pozwala na bezstresowe pokonywanie zakretow oczywiscie z rozsondna predkoscia :D :(

Edytowane przez DRACO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stylu się nie wypowiadam, ale jazda tym mnie trochę rozczarowała. Strasznie krótkie biegi, gaz tak szybko się kończy, że z kręcenia silnika przyjemności żadnej.

 

czyli generalnie tan sam błąd co XV1100 :buttrock:

a już miałem chrapkę .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosowałem na VN 2000. Jeżdżę nim zaledwie od miesiąca (ok. 1500 km), ale z każdym przejechanym kilometrem lubię go coraz bardziej. Prowadzi sie lekko, silnik jest bardzo elastyczny i jadąc nim czuję się jak król. Bo zna ktoś większe V2? Przy manewrach z małą prędkościa motocykl jest całkowicie przewidywalny. Kupując moto wybierałem pomiędzy VN2000 i 1600, XV1900 i 1600, VL1500 (którymi mogłem pojeździć). Większa Yamaha odpadła bo dostępna była tylko nowa (cena), ale podobała mi się najbardziej. Reszta wymienionych motocykli w porównaniu z VN 2000 wygląda dosyć mikro... Poza tym moje moto było kompletnie ubrane i fajnej cenie ;)

O Triumphie nie myślałem, bo 3 cylindry w cruiserze...

ZL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

właśnie sie zarejestrowałem bo mam dylemat który?

 

No właśnie który kupić?

 

Tyle lat marzeń i jest okazja by zrealizować to marzenie.

 

Nie są istotne osiągi, nie jest istotna cena - marzenie od pierwszych zlotów w podstawówce, realizacja założenia siebie, poczucie wiem, że nic nie wiem. Wiem, że przyjdzie kiedyś czas w życiu, że człowiek sie obudzi i przyjdzie czas umierać. Wiem, że pragnę coś wyjątkowego. Wiem, że Bóg wie kiedy na mnie przyjdzie czas.

 

Istotne jest żeby jednorazowo przejechać 600km i potem jeszcze wiele razy i żeby czuć sie jak młody Bóg

 

Który tak naprawdę, który?

 

Proszę tych, którzy są posiadaczami o nie zachwalanie bałwochwalcze (może jakieś marzenia macie co do innych?)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat w to ze bog wie kiedy na ciebie przyjdzie czas to nie wierz, bo okaze sie ze przyjdzie szybciej niz powinien...

jezeli nie miales motocykla do tej pory to zaden z powyzszych, bo w najlepszym wypadku pokrzywisz gmol, w najgorszym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz, za zybyt sentymentalna moze wypowiedz.

 

Chcialem tylko powiedziec to, ze wreszcie nadszedl czas na realizacje skrytego marzenia z dziecinstwa.

 

jak chyba kazdy zaczynalem od motorynek, jaw mz`tek, ize etc...

 

w tej chwili mam jeszcze zabytkowa Jawe na chodize, ktora spelnia role ekspozycyjna:)

 

Chcialem prosic o profesjonalna rade od profesjonalistow, na profesjonalny Cruiser.

 

A jako dojrzaly czlowiek z ustabilizowana pozycja rodzinna, mam z cala odpowiedzialnoscia respekt i szacunek do tego typu maszyn.

 

A poruszajac kwestie metafizyczne chcialem tylko to podkreslic.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz, za zybyt sentymentalna moze wypowiedz.

 

Chcialem tylko powiedziec to, ze wreszcie nadszedl czas na realizacje skrytego marzenia z dziecinstwa.

 

jak chyba kazdy zaczynalem od motorynek, jaw mz`tek, ize etc...

 

w tej chwili mam jeszcze zabytkowa Jawe na chodize, ktora spelnia role ekspozycyjna:)

 

Chcialem prosic o profesjonalna rade od profesjonalistow, na profesjonalny Cruiser.

 

A jako dojrzaly czlowiek z ustabilizowana pozycja rodzinna, mam z cala odpowiedzialnoscia respekt i szacunek do tego typu maszyn.

 

A poruszajac kwestie metafizyczne chcialem tylko to podkreslic.

Pozdrawiam serdecznie

 

O kurdę, mam nadzieję, ze ja się tak nie zestarzeję :notworthy:

 

Prosisz o radę w sprawie gdzie ciężko komuś doradzać. Niewiemy jak chesz tym moto jeźdizć. Ile tych 600 km wyjazdów w ciągu roku planujesz? 1 ,3 czy może 50? Po okolicy czy może po okolcy Neapolu, Oslo, Moskwy i Madrytu? Z bagażami czy tylko z karta kredytową w kieszeni? Sam czy z żoną? Ile kasy chcesz wydać? Motocykl ma być nowy czy może masz zaciecie mechanika?

 

Kup sobie Yamahę XVS 650 Drag Star, lub VT 750 Shadow, jak w grę wchodziłby równiez chopper to mam do opylenia VS 800 z 2005 roku. Jak się czujesz na siłach to moze VTX 1300 (mam na oku jednego - sprzęt pewny i zadbany) lub Harleya (na poczatek polecam Sportstera - tez mam jednego do sprzedania :buttrock: ). Celowo nie polecam maszyn typu Rocket III czy VN 2000 (jak byś takiego chciał to tez mam namiary na dobry motcykl w dobrej cenie) bo marzenia w konfrontacji z rzezywistością moga się nieco zweryfikować....

 

Weź do ręki (lub wyświetl na monitorze) katalog motocyklowy i zobacz co Ci się podoba.

 

P.S. Moderator może przeniesc te posty do tematu "poradzcie co kupić - widizałem w dzieciństwie Easy Ridera i w zeszły weekend Wild Hogs -chce harleya" :clap: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurdę, mam nadzieję, ze ja się tak nie zestarzeję :banghead:

 

Prosisz o radę w sprawie gdzie ciężko komuś doradzać. Niewiemy jak chesz tym moto jeźdizć. Ile tych 600 km wyjazdów w ciągu roku planujesz? 1 ,3 czy może 50? Po okolicy czy może po okolcy Neapolu, Oslo, Moskwy i Madrytu? Z bagażami czy tylko z karta kredytową w kieszeni? Sam czy z żoną? Ile kasy chcesz wydać? Motocykl ma być nowy czy może masz zaciecie mechanika?

 

Kup sobie Yamahę XVS 650 Drag Star, lub VT 750 Shadow, jak w grę wchodziłby równiez chopper to mam do opylenia VS 800 z 2005 roku. Jak się czujesz na siłach to moze VTX 1300 (mam na oku jednego - sprzęt pewny i zadbany) lub Harleya (na poczatek polecam Sportstera - tez mam jednego do sprzedania ;) ). Celowo nie polecam maszyn typu Rocket III czy VN 2000 (jak byś takiego chciał to tez mam namiary na dobry motcykl w dobrej cenie) bo marzenia w konfrontacji z rzezywistością moga się nieco zweryfikować....

 

Weź do ręki (lub wyświetl na monitorze) katalog motocyklowy i zobacz co Ci się podoba.

 

P.S. Moderator może przeniesc te posty do tematu "poradzcie co kupić - widizałem w dzieciństwie Easy Ridera i w zeszły weekend Wild Hogs -chce harleya" :icon_mrgreen: .

 

popieram VTX-a 1300 na pierwsze moto dla kogos kto ma poukladane pod kopula :buttrock: a z postow kolegi wynika, ze ma.. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...