Skocz do zawartości

co sądzicie o motorach triumph ????


Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście nowego Tigera?

http://www.advrider.com/forums/showthread....ghlight=V-strom

 

Moim zdaniem całkiem całkiem...

 

 

no widzielismy :biggrin: live-jakieś pół roku temu

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a już coś pisałem w temacie "kto ma triumpha"

po co się powtarzać

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, znalazłem. No ciekawe jak wygląda i rzeczywiście czy da sięgo jakoś do turystyki przystosować. Swoją droga szkoda, że takie enduraki jak Africa, Elefant Super Tenere już nie sa produkowane, teraz jeszcze Tigera uśmiercili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jeszcze Tigera uśmiercili.

Niebawem pojawi się nowy Tiger w dwóch wersjach.

Pierwsza idzie w kierunku ostatnio bardzo popularnego supermoto (chyba popularność zabije ten gatunek motocykli) a druga wersja ma posiadać koła które teoretycznie mają nawiązywać do jazdy w terenie.

 

Tak podaje brytyjski tygodnik MCN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej pisałem, zdjęcia nowego Tiger'a, pokazują raczej przechodzenbie tego modelu do grupy sportowych-turystyków. Supermoto?!?!!?!? Nie widze tego :icon_mrgreen:

 

p.s. Jest Jesienna promocja na ST, prawie 5800 PLN taniej i dwa boczne kufry za darmola :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

generalnie golasy to fajne sprzęty :icon_mrgreen: , nawet jeśli są to kobietki :buttrock: .

A tak poważnie - zgadzam się z jednym z Kolegów, którzy pisali wcześniej - szkoda, że ten segment motorów typu Tiger, Tranalp, etc nie jest mocno rozwijany, no może z wyjątkiem V-Stroma, który jak się wydaje robi rekordy sprzedaży w tej klasie.

 

Pozdrawiam,

krzysztof

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej pisałem, zdjęcia nowego Tiger'a, pokazują raczej przechodzenbie tego modelu do grupy sportowych-turystyków. Supermoto?!?!!?!? Nie widze tego :icon_mrgreen:

 

p.s. Jest Jesienna promocja na ST, prawie 5800 PLN taniej i dwa boczne kufry za darmola :buttrock:

 

Noooo, fajna sprawa. Tak myślę bo otym motku moge powiedzieć tylko że mi się podoba, w życiu na czymś takim nie jechałem. Promocja jest i kufry do tego, tez fajne. Co nie zmienia faktu, że sprżet dobrze powyzej czterdziechy stoi chyba.

 

 

witam

generalnie golasy to fajne sprzęty :buttrock: , nawet jeśli są to kobietki :lalag: .

A tak poważnie - zgadzam się z jednym z Kolegów, którzy pisali wcześniej - szkoda, że ten segment motorów typu Tiger, Tranalp, etc nie jest mocno rozwijany, no może z wyjątkiem V-Stroma, który jak się wydaje robi rekordy sprzedaży w tej klasie.

 

Pozdrawiam,

krzysztof

 

No tak, V-strom, ale jemu daleko do tych pustynnych wymiataczy jak Elefant czy Africa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bym miała motor to bym sie cieszyła narazie to w maju zdaje na prawko na motor :)a potem to zacne od rebela :buttrock: jak myslicie chyba mała osóbka oprucz choppera na scigaczu tez bedzie mogła jezdzic:)???

 

Witamy Aniu na forum :icon_mrgreen:

Zona mojego Kolegi również nie bardzo wysoka osoba rozpoczynała od Suzuki Savage 650.

Generalnie zaletą choperków jest stosunkowo niska kanapa (ja też przez 4 lata jeżdziłem Czarną Wdową) i nie pozwalają na szaleństwa od razu - można się na nich trochę zapoznać z jazdą (wada to ich waga, która czasmi przeszkadza niektórym). Ale znam też i dziewczyny jeżdzące na GS 500, a niektóre z nich po 2 latach jazdy zaczęły startować na torach, jako jeden z elementów podnoszenia techniki jazdy.

Powodzenia na egzaminie :buttrock:

Krzystzof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Aniu na forum :notworthy:

Zona mojego Kolegi również nie bardzo wysoka osoba rozpoczynała od Suzuki Savage 650.

Generalnie zaletą choperków jest stosunkowo niska kanapa (ja też przez 4 lata jeżdziłem Czarną Wdową) i nie pozwalają na szaleństwa od razu - można się na nich trochę zapoznać z jazdą (wada to ich waga, która czasmi przeszkadza niektórym). Ale znam też i dziewczyny jeżdzące na GS 500, a niektóre z nich po 2 latach jazdy zaczęły startować na torach, jako jeden z elementów podnoszenia techniki jazdy.

Powodzenia na egzaminie :icon_eek:

Krzystzof

No tak ale ta mniejasz osoba czyli ja to sie zalicza do osóbek mających 150 cm wzrostu :icon_eek: a mnie konkretnie intaresują scigacze a z tego co wiem to najnizsze produkuje suzuki :icon_eek: ale dziekuje za wsparcie :icon_eek: a na choperku sie ucze jezdzic dokładnie to na Hondzie rebel :biggrin: aaaaa i z przyjemnoscią wstąpiłam na wasze fotum :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem pojawi się nowy Tiger w dwóch wersjach.

Pierwsza idzie w kierunku ostatnio bardzo popularnego supermoto (chyba popularność zabije ten gatunek motocykli) a druga wersja ma posiadać koła które teoretycznie mają nawiązywać do jazdy w terenie.

 

Tak podaje brytyjski tygodnik MCN

 

link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...