Skocz do zawartości

S51 tuning na 70ccm


audioterrorysta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj dobra przestancie pieprzyc jak stare baby i wujek dobra rada. Bo wszyscy jezdza wedlug przepisów sam nie mam prawka a jezdze i tez odpier****łem rózne rzeczy

Po ci prawko na WSK-e jak ona ma osiagi dobrze porasowanego simsona

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie. MZ bedzie jezdzic niewiele szybciej od 50 moich kolegow i tak samo jak 80ccm. Ale naprawde chce wiedziec czym to grozi oprocz 500zl za prowadzenie bez uprawnien i 200zl za noc na psiarskim parkingu.

 

Bo ona mimo wszystko ma 150 a nie 50ccm.

 

I jaka szansa jest ze mnie zgarna?

Edytowane przez audioterrorysta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale naprawde chce wiedziec czym to grozi oprocz 500zl za prowadzenie bez uprawnien i 200zl za noc na psiarskim parkingu
I jaka szansa jest ze mnie zgarna?

 

Jak jesteś frajer to cie zgarną, im jesteś większym frajerem, tym rosną szanse że cie zgarną... A pozatym w razie "w" , ma sie swoje pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś frajer to cie zgarną, im jesteś większym frajerem, tym rosną szanse że cie zgarną... A pozatym w razie "w" , ma sie swoje pomysły.

Jestes kozak do pierwszej gleby lub złapania przez psy

Myślisz ze 20KM pod dupa daje ci wielkie możliwosci :bigrazz: :biggrin: Mylisz sie

Człowieku dorośnij a nie uczysz młodszych jak to jeździc bez prawka i jeszcze w razie czeo uciekać

Nazywasz frajerem takiego który nie ucieka :bigrazz: błąd frajer to taki ktoś kto ucieka przed glinami

Poszukaj tematu o zabitym motocykliście przez psy moze to ci przemówi do rozumu

POZDR

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ze 20KM pod dupa daje ci wielkie możliwosci

 

Po pierwsze MZ ETZ 251 ma 21KM a nie 20KM, skoro liczysz sie z "tuningiem" simsona to powinieneś zwracać szczególną uwage na takie szczegóły.

Po drugie licze na swoje możliwości, a nie na możliwości "20KM pod dupą", jak ktoś nie umie dobrze jeździć to nawet Yamahą YZF R1 przed radiowozem nie ucieknie.

frajer to taki ktoś kto ucieka przed glinami

 

Frajer płaci 500 ciężko wypracowanych złotówek obibokom w niebieskich mundurach którzy ganiają łebków na komarkach, simsonach i innych 2t.

 

uczysz młodszych jak to jeździc bez prawka

 

Wole jeździć dobrze i bezpiecznie bez prawka, niż nieprzepisowo i nieuważnie jakąś pierdziawką którą można jeździć bez prawka.

 

Poszukaj tematu o zabitym motocykliście przez psy moze to ci przemówi do rozumu

Facet nie mieszaj tego zabitego motocyklisty w jakieś gówniane tematy, a jak ci sie wydaje że psy bedą strzelać do dzieciaka który jedzie motorynką tylko dlatego że sie nie zatrzymał, to żal mi ciebie.

 

Najlepiej całe życie jeździć simsonem, nie robić problemów "wzorowo spisującym się policjantom w Polsce"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coście się tak tej R1 uczepili?

Co to jakiś wykładnik mocy czy co?

Jak mieli byu Cie złapać to byś spieprzał gdzie popadnie, a taki młody jadący motorynką to co nie może się zabić?

Podczas ucieczki nie pomyśli jeszcze na auto wjedzie lub coś podobnego.

Nemesis sam napisałeś, że lepiej jeździć uważnie i bez prawka, a posty wyżej mówisz o uciekaniu.

Poza tym najwyższa pora skończyć off-topic mówiący jaki to kozak jestem, bo uciekam przed policją narażając siebie i innych na nieszczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze MZ ETZ 251 ma 21KM a nie 20KM

 

Facet nie mieszaj tego zabitego motocyklisty w jakieś gówniane tematy, a jak ci sie wydaje że psy bedą strzelać do dzieciaka który jedzie motorynką tylko dlatego że sie nie zatrzymał, to żal mi ciebie.

 

Najlepiej całe życie jeździć simsonem, nie robić problemów "wzorowo spisującym się policjantom w Polsce"...

 

Watpie czy MZ z osiemdziesiatego któregoś roku trzyma norme i ma zeczywiście te 21 KM prawdopodobnie nie ma nawet 20KM

 

Ja nie pisałem ze psy beda strzelać do dzieciaka tylko do ciebie kiedy uciekasz swoja MZ

pozdr

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpie czy MZ z osiemdziesiatego któregoś roku trzyma norme i ma zeczywiście te 21 KM prawdopodobnie nie ma nawet 20KM

 

Tu nie jest ważny rok, ale przebieg. Takie są dane w książce, "skoro jesteś takim mądrym znawcą mocy" to trzeba było napisać że ma z 16-19KM dlatego i dlatego. Pisz tyle ile jest fabrycznie napisane, a nie piszesz na oko ile ma, a jak ktos cie później poprawi to szukasz jakiś wymówek.

 

Ja nie pisałem ze psy beda strzelać do dzieciaka tylko do ciebie kiedy uciekasz swoja MZ

 

Ja też jestem jeszcze jakimś tam dzieciakiem, "bedą do mnie strzelać kiedy sie nie zatrzymam" - mylisz sie bedą już nawet strzelać przed zatrzymaniem, żebym nie uciekł. Człowieku zastanów sie co piszesz, nie mają zasranego prawa (a tym bardziej SUMIENIA) żeby strzelać do łebka na jakimś motorku tylko dlatego że sie nie zatrzymał na kontrole. Powinni może jeszcze strzelać do pieszych że przechodzą przez droge nie na pasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie nemesis. Z tym uciekaniem to ciężka sprawa. Uciekniesz git nie uciekniesz dupa. W Twoim przypadku (pełnoletni) sprawa w sądzie i zapłacisz więcej niż 500zł. Poza tym uciekając narażasz siebie i innych (jak ktoś już napisał). Zatrzymując sie do kontroli zawsze możesz sie dogadać... Jak nie Ty to Twoi starzy napewno coś wskurają. Miałem taką sytuacje i wielu moich kolegów miało. mz 250 bez kasku, papierów, ubezpieczenia, prawka sssłowem wszystkiego co potrzebne do legalnej jazdy i skończyło sie na upomnieniu bez wpisu do akt. Jeśli ucikasz to zapomnij o "polubownym" załatwieniu sprawy... A jeśli chodzi o tuning simsona to wcale a wcale nie trzba wydawać takiej forsy. Wystarczy troche pomysłu. Wiem bo simson z mojego garażu wyjeżdżał na tylnim kole a prędkość maksymalna to 100. czyli zamykał szafe. Wystarczy że w swój sprzęt włożysz troche serca i chęci i niewielkim kosztem zrobisz z niego cudo. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym uciekaniem to ciężka sprawa

 

Zależy dla kogo...

 

Zatrzymując sie do kontroli zawsze możesz sie dogadać...

 

Jak trafisz na czlowieka to ci pomoze a jak na jakiegos buca to jezcze ci naszczeka

 

mz 250 bez kasku, papierów, ubezpieczenia, prawka

 

Ja z tych wyżej wymienionych rzeczy to niemam "tylko" prawka.

 

A jeśli chodzi o tuning simsona to wcale a wcale nie trzba wydawać takiej forsy

 

Każy rozumie to pojęcie inaczej, dla mnie liczy sie każda złotówka...

 

prędkość maksymalna to 100

 

Jak nie zobacze to nie uwierze w takie bajki...

 

Ludzie odpierdolcie sie odemnie, nie chce mi sie z każdym kłucić i cytować jego wypowiedzi, połowa z was pisze byle co, byle gdzie, byle do kogo aby tylko powiekszyc swój "przebieg" i awansować na forum. Każdy ma swój rozum i sam zrobi z tym uciekaniem co bedzie chciał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uciekalem simsonem w zimie z kolega z tylu.Wylamalem sie w zakret na lodzie przy 60 na godzine.ucieklem.zatrzymalm sie w zaciszu odpalilem slzuga jzu sie ciesze a za krzaczorow mi oni wyjezdają.Ludzie kapują niestety:Pale skonczylo sie dobrze;]Druga sprawa jak uciekasz mendą ze swojego miasta to zanim dojedziesz do domu to juz bedą pod bramą stali.Wiec nieopolcaca sie to zabardzo ;]pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że w swój sprzęt włożysz troche serca i chęci i niewielkim kosztem zrobisz z niego cudo.

 

Dokladnie.W 100% zgadzam sie z tym zdaniem.Wiadomo,ze mozna kupic cylinder z 5< kanalami (czytaj pseudokanalami) pluczacymi od Pana Noglego z Czestochowy,ale jest to niestety tylko jego wymysl.Prawdziwe cylinderki powyzej 4 kanalow mozna kupic praktycznie tylko na szwabskim ebayu i one troche kosztuja.Jednak jesli chcesz przerabiac na s70 to polecam czeste przegladanie allegro.Mozna spotkac uzywany cylinder,ogrinalny za male pieniadze.Do tego kupujesz niemiecki tloczek i naprawde jest czym jezdzic.Wiem, bo sam kilka dni temu kupilem.Lozyska mozna zamowic u Pana Kniazia,SKF C3 lub KOYO C3 z teflonowym koszyczkiem.Sam takie posiadam a na calej skrzyni mam SKF C3.Niedawno widzialem,ze na RZT sprzedaja te SKF'y i sa one do 10,5 rpm,wiec spelnia swoja role w 70.Kupie jeszcze wal sportowy takze z simson.strona.pl z wypelniaczami fabrycznymi,lub zwykly,wegierski od 70cm z braku funduszy.Podsumowujac,za cylinderek ddr,nominal,z glowica niemiecka zaplacilem 60zl.Do tego tlok wegierski (z opinii zaufanych ludzi,wynika, ze sa bardzo dobrej jakosci) i ewentualnie szlif cylindra.Tlok kosztuje 22zl,szlif 30-40zl we Wroclawiu.Wal wegierski cos kolo 140zl.czyli 260-270zl z uszczalkami, bo kartery rozwierci mi kolega za free.Wiec jak widac,wcale to nie jest tak duzo.A co do 'uciekania' przed policja,przez niejakiego Wieslawa,to no comment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot dobrze powiedziane:) chętnie bym wstawił jakieś filmiki z jazdy ale tak owych nie posiadam (brak narzedzia do nagrania) a simsonek narazie stoi u kolegi (jego własność) i rdzewieje.... Nikomu sie nie chce kupić klina pod koło zamachowe. Simsonek tak szybko wkręcał sie na obroty (60ccm) że sie ściął biedny klin. Nie wierzysz że to prawda? Twoja sprawa. Ale w tym simsonie jest zrobione wszystko moimi rękami (prócz elektronicznego zapłonu) i chodzi pięknie:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot dobrze powiedziane:) chętnie bym wstawił jakieś filmiki z jazdy ale tak owych nie posiadam (brak narzedzia do nagrania) a simsonek narazie stoi u kolegi (jego własność) i rdzewieje.... Nikomu sie nie chce kupić klina pod koło zamachowe. Simsonek tak szybko wkręcał sie na obroty (60ccm) że sie ściął biedny klin. Nie wierzysz że to prawda? Twoja sprawa. Ale w tym simsonie jest zrobione wszystko moimi rękami (prócz elektronicznego zapłonu) i chodzi pięknie:) Pozdrawiam

Sciął klin bo koło zamachowre było niedokręcone lub miało uszkodzony gwint, na pewno nie z powodu szybkiego wkręcana się na obroty. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...