Skocz do zawartości

Już raczej postanowiłem ale piszcie co myslicie


Ali50
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Iż teraz ide do gim to bede mogl zrobic karte motorowerowa.I chyba moim pierwszym moto bedzie SUZUKI TS 50 oczywiscie bede szukał chłodzoną cieczą i 6 biegów.jak by była jeszcze 50 ccm to by sie zarejestrowało na motorower po zarej. bym kupił cylinder 70ccm.I teraz są pytania ile kosztuje taki cylinder i czy wogole dobrze bym zrobił, a moze sa lepsze moto 50ccm potem na tuning 70ccm ale do 3000 zł??

Prosze pisać

 

Z góry dzięki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale z tym wiekiem to było tak że jak dawałem 13 to nie mogłem założyć konta a jak dałem 20 to odrazu poszło,ale juz zmieniam żeby nie było

 

teraz lepiej?? ale łąch z tego wyszedl :biggrin:

 

no ale piszcie coś o temacie a nie o wieku :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci radził najpierw znaleść moto a potem szukać części do niego a pozatym moim zdaniem pojeździj troche na 50 . Potem możesz pomyśleć nad cylindrem

 

nom faktycznie bardzo inteligentnie :biggrin: najpierw kupic potem nie miec czesci :| zastanów sie czasem zanim cos napiszesz a nie piszesz odrazu głupoty jakich mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom faktycznie bardzo inteligentnie :biggrin: najpierw kupic potem nie miec czesci :| zastanów sie czasem zanim cos napiszesz a nie piszesz odrazu głupoty jakich mało

 

To ty sie zastanów człowieku co ty piszesz jaki nie mieć części. Napisałem gościowi żeby pojeździł trochen na 50 ccm a potem pobawił sie z tuningiem. Ja nie wie co ty masz na myśli mówiąc żę najpierw kupić potem nie mieć części w ogóle pomyśl co TY napisałeś a nie co ja :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci radził najpierw znaleść moto a potem szukać części do niego

 

a co to znaczy??? wg mnie ze najpierw ma kupic motocykl a potem martwic sie czesciami

 

a pozatym moim zdaniem pojeździj troche na 50 . Potem możesz pomyśleć nad cylindrem

 

to chyba jest jasne i zrozumiałem dokładnie i na ten temat sie nie wypowiadam

Edytowane przez lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle wiesz o czym jest ten temat, chłopak sie pytał ile kosztuje cylinder żeby przerobić 50ccm na 70ccm i ja mu doradziłem żeby najpierw kupił sobie motor 50 ccm pojeździł na nim troche nauczył sie troche jeździć a potem zmienił cylinder na 70 ccm. Teraz dotarło zrozumiałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...