Skocz do zawartości

Pmiętajcie jak gdzieś jedziecie zatankujcie moto!!!


filon89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm jade wczoraj do kumpla zatankowałem mało ale wydawało sie że starczy i powinienem dojechać Wracając do domu niestety nie starczyło. Całe szczęście że brakło 200m przed domem i mało do pchania i to po bocznych drogach. Ale dziś zatankowałem resztke z bańki i trzeba sie dostać na stacje. Dojechałem do końca mojej wioski=] i co staną. Trzeba było pchać to moją krówke. Więc tak wnioski są całkiem dobre podczas pchania moto troszke sie spociłem i bez skury tylko w T-szercie było całkiem ciepło, z pozdrawianiem nie było problemów, szedłem wolno i mogłem dowoli trzymać ręke w górze, pozdrawiali mnie wszyscy z puszek i każdy sie przygladał. Szkoda że nikt nie pomógł ogólnie spędziłem miło 1,5 godzinki ale mam teraz pytania bo jak pchać moto? Kto wie? Jak szedłem po wsi to ok na poboczu ale jak w mieście? Ja pchałem po chodniku co prawda był tam znak droga rowerowa a ja moto popycham ale co tam drogą w mieście byla wązka i jakbym pchał moto wszyscy by sie wpieniali, że ruch tamuje. No i jeszcze z której strony pchać moto, i z której prowadzić?? Wie ktos cokolwiek o tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naucz sie, dziecko, pisac ladnie, zgrabnie i przyjemnie, to moze ktos ci kiedys w zyciu udzieli odpowiedzni na tym forum..

 

wiesz co to znaki interpunkcyjne? to sa te kropeczki i kreseczki "." ","

albo np klawisz ENTER?

ortografy tez walisz --> skUra

jezu... tosz to plaga na tym forum...

 

nie badz trollem / dzieckiem neostrady, do jasnej anielki, bo jak widze twoj avatar to mi sie slabo robi...

 

 

 

 

no.. to reprymenda udzielona :biggrin:

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naucz sie, dziecko, pisac ladnie, zgrabnie i przyjemnie, to moze ktos ci kiedys w zyciu udzieli odpowiedzni na tym forum..

 

wiesz co to znaki interpunkcyjne? to sa te kropeczki i kreseczki "." ","

albo np klawisz ENTER?

ortografy tez walisz --> skUra

jezu... tosz to plaga na tym forum...

 

nie badz trollem / dzieckiem neostrady, do jasnej anielki, bo jak widze twoj avatar to mi sie slabo robi...

no.. to reprymenda udzielona :biggrin:

 

wszystko ok ale nie odpowiedziales koledze.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo niezbyt zrozumialem to co chcial nam przekazac...

 

tankuj do pełna i pchaj moto tak jakbys prowadzil rower

juz nie mozna się tak czepiać :biggrin: hehe ale masz racje, mi ktoś kiedys zwrócił uwage i teraz staram się pamiętać o interpunkcji.

 

Najlepiej po chodziku ale to zalezy jaki masz sprzęt....bo jakbym miał pchac gixera to sobie tego nie wyobrażam :biggrin: na drodze znowu stwarzasz niebezpieczeństwo dla siebie że ktoś w ciebie wjedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naucz sie, dziecko, pisac ladnie, zgrabnie i przyjemnie, to moze ktos ci kiedys w zyciu udzieli odpowiedzni na tym forum..

 

wiesz co to znaki interpunkcyjne? to sa te kropeczki i kreseczki "." ","

albo np klawisz ENTER?

ortografy tez walisz --> skUra

jezu... tosz to plaga na tym forum...

 

nie badz trollem / dzieckiem neostrady, do jasnej anielki, bo jak widze twoj avatar to mi sie slabo robi...

no.. to reprymenda udzielona :notworthy:

 

Przyganiał kocioł garnkowi :notworthy:. Popracuj nad sobą. Znasz klawisz AltGr?

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh,

chłopak chciał się dowiedzieć kilku oczywistości a dostało mu się za przecinki i inne takie.

Jeżeli już walczymy o dobrą pisownię to proponuję stosowanie się do zasad i rządzących pisownią języka naszego ojczystego i pisanie"ą,ę" itp.itd.

Azaliż nie mam racji? :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jest pchać motocykl po chodniku, bo tam raczej ci nikt krzywdy nie zrobi. Na drodze natomiast zawsze jesteś narażony na niebezpieczeństwo. Najlepsza rada na taką sytuację, to tankuj do pełna zawsze dojedziesz, a i dla motocykla bezpieczniej ( filtr paliwa, cały układ paliwowy ), bo wiadomo, że nasze paliwo nie jest za dobre, a na końcu zawsze są jakieś syfy w paliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh,

chłopak chciał się dowiedzieć kilku oczywistości a dostało mu się za przecinki i inne takie.

Jeżeli już walczymy o dobrą pisownię to proponuję stosowanie się do zasad i rządzących pisownią języka naszego ojczystego i pisanie"ą,ę" itp.itd.

Azaliż nie mam racji? :notworthy:

 

 

Prawie masz. :notworthy: Mimo wszystko walenie ortografów i zlewanie interpunkcji jest znacznie gorsze i trudniejsze do czytania, niż brak polskich znaków. Jak dla mnie świadczy tez o zerowym szacunku dla ludzi, którym przyjdzie to czytać. Po przeczytaniu pierwszego posta tez miałam pisać "ortografię poćwicz!!" ale uwagę zwrócono, poprawa obiecana. Jest ok :notworthy:

Sama zwykle używam polskich znaków, ale też nie wszędzie mogę. Choćby dlatego, że w pracy nie zawsze siedzę przy swoim biurku i swoim kompie. Czasem po prostu nie mogę pisać z polskimi znakami... bo ich nie mam. I pewnie nie tylko mnie ten problem dotyczy.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przyganiał kocioł garnkowi :banghead: . Popracuj nad sobą. Znasz klawisz AltGr?

pzdr

 

Czepiasz sie kolego, wiesz? :banghead:

nie stosuje polskich znakow, bo w ten sposob pisze duzo szybciej, a gimnastykowanie sie z lewym Altem nie jest tym, co tygryski lubia najbardziej.

czy mimo tego, ze nie stosuje polskich liter, moje posty sa nieczytelne?

 

czy wolal bys rzebym pisal tak jak nie ktuży na naszym forum ze ich nikt nie jest w stanie zrozumiec bo pisza jednym wielkim ciórkiem i walom straszne blendy ortograficzne a w ogule to interpunkcji nie znajom a karzdy im muwi zeby sobie kópili slownik ortograficzny bo ich w szkole pani nie nauczyla pisac wypracowac i tak im zostalo i majom dysortografie ale im sie nie chce pracowac nad soba tylko wola powiedziec ze som dysortografami i nie pracujom nad sobom tylko sie uzalaja a ze wszyscy na nich naskakujom to nie ich wina tylko widocznie ludzie na tym forum to jakies netoleranty albo głupi ludzie

 

wyrazilem sie jasno, jak mniemam? :notworthy:

 

btw. czasami specjalnie robie orty, zeby cos zaakcentowac --> via "tosz", z regoly pisze cos w stylu "łoboszzz... toszzz to ...costam costam"

a nieomylny nie jestem, bo wale byki.. jednak jak cos mi nie pasuje, to za slownik ortograficzny sluza mi ukochane google :notworthy:

 

 

Pe.Es.

Filon89: spodziewalem sie, ze sie wkurzysz i zbluzgasz mnie za to, ze sie czepiam Twojej pisowni.. mile zaskoczyla mnie Twoja reakcja skruchy i postanowienia poprawy. Tak trzymaj :notworthy: na dobre Ci to wyjdze

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naucz sie, dziecko, pisac ladnie, zgrabnie i przyjemnie, to moze ktos ci kiedys w zyciu udzieli odpowiedzni na tym forum..

 

wiesz co to znaki interpunkcyjne? to sa te kropeczki i kreseczki "." ","

albo np klawisz ENTER?

ortografy tez walisz --> skUra

jezu... tosz to plaga na tym forum...

 

nie badz trollem / dzieckiem neostrady, do jasnej anielki, bo jak widze twoj avatar to mi sie slabo robi...

 

 

 

 

no.. to reprymenda udzielona

 

 

Jak już o tym rozmawiamy to ogonki można olać, ale czasami wcisnąć SHIFT na początku zdania też nie zaszkodzi.

 

 

Motocykl pchaj po chodniku, bo po co tamować ruch na ulicy i wpieniać wszystkich dookoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...