Skocz do zawartości

Film...By Dibo..o polskich wyczynach


Bari
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Film jest interesujący, mi właśnie nie za bardzo spodobało się to, że jest taki krótki :-). No i niestety, nie ma takiego "klimatu", jak filmy chłopaków z RR-Unit. Jakby miał jeszcze narzekać, to przyczepiłbym się do tego, że zbyt małą część filmu zajmują nagrania stałych bywalców forum - sporo jest materiału od gości forum. Ale zaraz wszyscy przyczepiliby się mnie, że nie wysłałem własnego filmiku. Ale ja mam argument na swoją obronę! Nie miałem wtedy żadnego sprzętu :-). Widzę, że NS-1 się nadaje do jakichś tam trików, jak to pokazał ramzes. Jedna rada na następną edycję: Więcej materiału, dłuższy czas zbierania go - można zmontować i wypuścić film zimą.

I żadnego klepania tłumika! Toż to świętokradztwo! :-).

Montaż niezły, muza pasuje do scen, tylko te teksty bez polskich znaków... Z niecierpliwością czekam na kolejną edycję, to sam postaram się zapuścić jakiś nudnawy kawałek z jazdy ;-).

 

P.S. Zapomniałbym, gdyby udało się zebrać materiał tylko i wyłącznie od użytkowników forum, to może poza ich nickami podrzucać też avatary?

 

Aha, avatar=obrazek z profilu, ten pod nickiem, a nad rangą :-? ...

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem filmik mi się podobał, tylko mogłby być troche dłuższy, ale to już szczegół :biggrin: , muzyka też jest fajna :biggrin: , teraz to już nie bardzo ale na przysżły sezon postaram się coś nakręcić

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

Fajnie by było jeśli było coś takiego jak powiedział Arcer.

Moim zdaniem filmik powinien mieć więcej ujęć z normalnej jazdy, a nie praktycznie cały filmik to skutery ... :biggrin:

 

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe racja bez kaskow ani rusz :biggrin: Co do Maly-PIM to jak bys chcial to bys i tak byl w tym filmie wiec nie bron sie tym ze masz motocykl :buttrock: ci co narzekaja lepiej nie umieja a tylko gadaja bez sensu :biggrin: Muza z filmu to H-Block X - The Power . Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Maly-PIM to jak bys chcial to bys i tak byl w tym filmie wiec nie bron sie tym ze masz motocykl j.gif

Nie bronie sie, ze mam motocykl tylko, ze jest to moj nowy i nie mam wyczutego :biggrin:

Jak bedziecie cos krecic jeszcze raz to dajcie znac :buttrock: . Odpale Tedunie i fajne ujecia porobie. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...