Skocz do zawartości

UPSIDE DOWN


zygizz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mianowicie czym różni sie zawieszenie typu Upside down, od "zwyklego" zawieszenia ( procz tego ze jest do gory nogami :D ). W czym jest lepsze? Jakie znaczenie ma w motocyklach terenowych, a jakie w scigaczach? słyszałem coś o braku efektu "nurkowania " motocykla podczas hamowania (przednim hamulcem). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mianowicie czym różni sie zawieszenie typu Upside down, od "zwyklego" zawieszenia ( procz tego ze jest do gory nogami :D ). W czym jest lepsze? Jakie znaczenie ma w motocyklach terenowych, a jakie w scigaczach? słyszałem coś o braku efektu "nurkowania " motocykla podczas hamowania (przednim hamulcem). ;)

 

Są to takie amorki jakie masz z przodu tylko ze odwrócone do góry nogami.Bardzo dobre,trwałe nie za miekkie.Miałem takie w moim poprzednim crossie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mianowicie czym różni sie zawieszenie typu Upside down, od "zwyklego" zawieszenia ( procz tego ze jest do gory nogami :biggrin: ). W czym jest lepsze? Jakie znaczenie ma w motocyklach terenowych, a jakie w scigaczach? słyszałem coś o braku efektu "nurkowania " motocykla podczas hamowania (przednim hamulcem). :biggrin:

 

 

nurkowanie to cakiem inna bajka, usd ma lżejszą masę nieresorowaną ale jest cięższy od normalnego, przy dużym skoku zawieszenia ma o wiele większą sztywność, teoretycznie zapewnia lepszy kontakt z podłożem

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho ale madre odpowiedzi :biggrin: A co to jest masa nieresorowana?? Tak wykombinowalem ale nie wiem czy dobrze... To znaczy ze nie skacze caly motor tylko ta czesc laga polaczona z kolem?? Nie wiem jak wytlumaczyc moje przemyslenia :biggrin: POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...