Skocz do zawartości

Czy teraz zacznie się nagonka na samochodziarzy?


Olsen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a propos tego kierowcy BMW, złapali dziada i kilkanaście godzin po wypadku miał jeszcze 0,5 promila alkoholu we krwi...

 

O jezu! I pewnie beemkie mu zabrali ....

 

DZIADU - wytłumacz się bo cię złe ludzkie języki wzięły w obroty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

dzisiaj wybralem sie na przejazdzke Lubartów>>Łeczna>>Lublin>>Łubartów

Ze pogoda spoko i dobre warunki to sobie pomykalem prze disebie bezstresowo.

95 % kierowcow widzacych ze jade troche szybciej od nich ustepowali mi miejsca zebym mogl ich wyprzedzić.

Ale znalezli sie tacy ktorzy mimo iz jechali 60 km/h poza zabudowanym nie zjechali za cholere, bo jakto oni maja zjezdzac jakiemus chlystkowi na motorze.... ????

Ale pałe przegiał zas*any pie****y w d****e , za****y dresiarz w dresiarskim BMW. Jechal jakies 90km/h, wiec chcailem go wyprzedzic, on zaczal w tym samym momencie zjezdzac do osi - pomyslalem nie zauwazyl.

Po chwili zaczalem znowu wyprzedzac to wlaczyl lewy podjechal do osi i tak jechal jakies 150 metrow mimo iz nie bylo zadnej drogi w lewa. To myslae ze do z prawej wezme , to on zaczal przyspieszac, ale gowypzredzilem, po chwili wyprzedzil mnie po prawej spychajac do osi i trabiac.....

 

A wiec nie mozna wrzucac zadnej gru[y uzytkownikow drogi do jednego worka, bo wsrod wszystkich, czy tomotocyklistow, samochodziarzy, kierowcow smieciarek czy rowerzystow znajdzie sie kilku idizotow, ktozry bedą próbowali za wszelką cene zrobic na zlosc innej osobie, lub bezmyslnie spowodowac wyoadek.

 

NIE STEREOTYPOM !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To myslae ze do z prawej wezme , to on zaczal przyspieszac, ale gowypzredzilem, po chwili wyprzedzil mnie po prawej spychajac do osi i trabiac.....

 

NIE STEREOTYPOM !!!!!!!!

 

Kolego !

 

Przyznam Ci racje, ze takie paly sie zdarzaja, jako, ze nie pisales o tym czy przed kierowca BMW jechal jakis pojazd wiec przyjmujemy, ze nie.

 

Niestety chec wyprzedzenia go z prawej strony, pomysl sam przyznasz nie byl najlepszy. Czym sie to moglo skonczyc pomysl sam. Czy zawsze musisz wyprzedzac idac " jadac " po trupach.

 

sam podnosisz sobie adrenaline ktora powoli wpedza Cie w distres. na dluzszej trasie tracisz przez to zdolnosc do koncenteacji.

 

Jak jade katamaranem to po prostu czekam na nadarzajaca sie mozliwosc i robie to wtedy. Motocyklem idzie to jeszcze prosciej. Nie musze oczekiwac od innych urzytkownikow aby zjezdzali mi z drogi ani przesowali sie do prawej strony pasa ruchu. Oni takiego obowiazku nie maja. Robia to co prawda i jest to bardzo nile z ich strony, za co tez im jestam wdzieczny.

 

Co do tematu gotowca, to w dzisiejszych czasach wystarczy w necie znalezc naukowa statystyke wypadkow. Zreszta katamaryniarza z regoly nie przekonasz

 

pozdrowienia

 

:icon_biggrin:

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessu, chyba mam jakoś schize. Kocham motocykle i jeżdżę też b. dużo samochodem, co także lubię i muszę. Czy to znaczy, że jestem pier@#$%onym katamaraniarzem? Czy dobrym motocyklistą? :icon_biggrin: A może po prostu świadomym człowiekiem i kierowcą w przeciwieństwie do debili wszelkiej maści ujeżdżających różną ilość kółek :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety chec wyprzedzenia go z prawej strony, pomysl sam przyznasz nie byl najlepszy. Czym sie to moglo skonczyc pomysl sam. Czy zawsze musisz wyprzedzac idac " jadac " po trupach.

 

sam podnosisz sobie adrenaline ktora powoli wpedza Cie w distres. na dluzszej trasie tracisz przez to zdolnosc do koncenteacji.

 

Tylko ze tak jak ja pisłem on wlaczyl lewy i podjechał do osi a więc bylem przekonany ze bedzie zjezdal w lewą wiec probowałem z prawej go wyprzedzić...

Pozatym goscio jechal celowo wono z zamiarem blokowania mnie, pewnie robił t odla jaj albo sie pokłucił z laską i chcial komus za to dopiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34888,3748437.html

Zwróćcie uwagę na markę samochodu.

 

Potrącił dziesięciolatkę, a do szpitala trafił dziesięciolatek.

Oj te poldki :crossy:

 

Teraz śmiem twierdzić, że jechał samochodem marki Harley Davidson siedząc po prawej stronie za kierownicą mając 7.2 promila we krwi i tańcząc twista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie blaznuj bo to co sam zamiesciles w poscie wcale nie jest smieszne.

 

Jak widac nawet redaktorowi zdarzy sie pomylka. Nie nalezy jednak bagatelizowac faktu.

 

Gdyby to Twoj syn zostal potracony to nie wiem czy byloby Ci tak wesolo

 

pozdrawiam

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bagatelizuje?

A może dziennikarz? co to w ogóle za dziennikarz?

Teraz pisze o dziecku obojga płci, a za chwile o kopulacji mrówek na madagaskarze i kto tu bagatelizuje.

Pisze, a potem nie czyta co napisał więc śmiem twierdzić, że mógł usłyszeć 2.7 a równie dobrze 0.07 albo była to kolejna pomyłka bo pomylić płeć! będąc na miejscu wypadku!?!?!?!? czy poczta pantoflowa pionte przez dziewionte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...