Skocz do zawartości

Wydech w Virago 535


Kobra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie już tylko od viagrowców zależy, czy się będą tej wersji trzymać i czy nas, ze spuchniętą pojemnością, wpuszczą w odwiedziny...

To ma byc spotkanie MIŁOŚNIKÓW Virago, a nie tylko właścicieli...Temt wróci wczesna wiosną, wstępnie termin ustalony u Łysego w Kletnie na 21-22.04.2006r w Biker's Choice...noclegi też zaklepane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec zmiescilem filmik z dzwiekiem Virka z nawierconymi koncowkami. Jest to efekt prac poprzedniego wlasciciela. Jak slychac nie warto tak "kombinowac'' bo efekt koncowy jest mizerny :banghead:

Wniosek prosty : Albo wybebeszac kompletnie albo zostawic oryginal :icon_razz:

Jak tylko zrobie to ''tak jak trzeba'' to zamieszcze filmik dla porownania (tylko musze zdobyc wiertarke akumulatorowa bo samym przecinakiem nie dalem rady).

 

http://www.youtube.com/watch?v=9zkTvrqTY1Y

 

 

 

pzdr, Endrju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! W koncu wybebeszylem tlumiki :lapad: Troche checi i poszlo samym majzelkiem :crossy: Kto jeszcze tego nie zrobil niech sie juz nie zastanawia dluzej tylko do dziela :icon_mrgreen: bo warto !

 

Nagranie jest troche kiepskiej jakosci, ale mozna troche uslyszec. Niestety nagrywalem to w garazu i dzwiek sie troche ''rozmyl''. Na zywo brzmi o wiele lepiej :icon_rolleyes:

 

Edytowane przez AndrewMXR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! W koncu wybebeszylem tlumiki :lapad: Troche checi i poszlo samym majzelkiem :crossy: Kto jeszcze tego nie zrobil niech sie juz nie zastanawia dluzej tylko do dziela :icon_mrgreen: bo warto !

 

Nagranie jest troche kiepskiej jakosci, ale mozna troche uslyszec. Niestety nagrywalem to w garazu i dzwiek sie troche ''rozmyl''. Na zywo brzmi o wiele lepiej :icon_rolleyes:

 

Coś tam słychać z lepszego/rasowego dźwięku. W rzeczywistości moto najlepiej słychać na trasie... pod wpływem obciążenia. Tam wydaje dźwięk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! W koncu wybebeszylem tlumiki :wink: Troche checi i poszlo samym majzelkiem :crossy: Kto jeszcze tego nie zrobil niech sie juz nie zastanawia dluzej tylko do dziela :icon_mrgreen: bo warto !

 

Nagranie jest troche kiepskiej jakosci, ale mozna troche uslyszec. Niestety nagrywalem to w garazu i dzwiek sie troche ''rozmyl''. Na zywo brzmi o wiele lepiej :icon_rolleyes:

 

no jakiś klang tłychać teraz :lapad: w porównaniu do porzedniego nagrania oczywiście lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

gdy puszczam kierownice podczas jazdy motorek zaczyna sie przechylac ciut w lewo i skrecac w ta sama strone... domyslam sie ze to z powodu tego akcesoryjnego wydechu jaki mam (puste rury w stylu HD sportster), ten wydech jest duuzo lzejszy od seryjnego - wiec i prawa strona jest mniej obciazona - i dlatego motorek nie ma rownowagi? dobrze kombinuje?

 

motocykl nie jest bity wszystko jest ok, wiec to jedyne co mi przychodzi do glowy.hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy puszczam kierownice podczas jazdy motorek zaczyna sie przechylac ciut w lewo i skrecac w ta sama strone... domyslam sie ze to z powodu tego akcesoryjnego wydechu jaki mam (puste rury w stylu HD sportster), ten wydech jest duuzo lzejszy od seryjnego - wiec i prawa strona jest mniej obciazona - i dlatego motorek nie ma rownowagi? dobrze kombinuje?

 

motocykl nie jest bity wszystko jest ok, wiec to jedyne co mi przychodzi do glowy.hmmm

 

Taka różnica obciążeń jest do zaniedbania. Test: jeśli przesunięcie dupska na prawo nie zmienia zachowania motocykla, najprawdopodobniej masz skopaną geometrię. Przy niebitym motorku może to być np. lekko niesymetrycznie złożony widelec przedni po wymianie oleju w lagach i uszczelniaczy... Sprawdź, po podniesieniu przodu czy na łożysku główki ramy nie pojawił się luz albo/i położenie w którym kierownica chętnie się zawiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No

Jak tylko zrobie to ''tak jak trzeba'' to zamieszcze filmik dla porownania (tylko musze zdobyc wiertarke akumulatorowa bo samym przecinakiem nie dalem rady).

 

A jak, kolego, zrobiles to "jak trzeba " ???

Rozwierciles wydechy ??

Mozesz dokladniej opisac co i jak ??

Z góry dzieki :icon_question:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak, kolego, zrobiles to "jak trzeba " ???

Rozwierciles wydechy ??

Mozesz dokladniej opisac co i jak ??

Z góry dzieki :)

 

Poszlo samym majzelkiem (pisalem juz o tym wczesniej :wink: ). Dokladny opis jak to zrobic mozesz znalezc pare stron wstecz ( sa tam zamieszczone fotki ):bigrazz:

 

 

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unix, nie tylko tobie leci na lewo. mi na przykład też i pamiętam, że konik też coś takiego wspominał... tzn leci, no lekko ciągnie, że tak powiem

 

spoko... sprawdze tak jak wczesniej kolega Maslak napisal. tak czy siak dla mnie to nie jest problem, bo nie jezdze bez trzymanki :D spokojnie mozna 3mac kierownice jedna reka i nie czuc zeby chcialo sciagac, dopiero gdy sie pusci. Poza tym motor bardzo dobrze sie prowadzi i zostawia jeden slad :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Virówka też ściąga bardzo delikatnie w lewo (oczywiście bez trzymanki :crossy: ). Mój kumpel ma taką samą 750 - kę , też lekko ściąga - widocznie ten typ tak ma.

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...