Skocz do zawartości

MOżę ktoś zna tą firmę i te spodnie?


Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=120635554

 

Muszę kupić nowe spodnie ale jakie :flesje: chcę tekstylne, nie skórzane, może coś polecicie?

Te z linku mi się podobają, boję się jednak o ich jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to one wygladaja podejrzanie. Zapytaj mailem tego faceta, jaka jest dokladnie nazwa materialu, sama cordura nic nie mowi. Przyzwoita jest juz Cordura 500, ale te spodnie troche za bardzo sie blyszcza jak na mocny material, co zreszta widac na zblizeniu szycia w kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę drożej, bo za 500 pln masz spodnie Buse touring - z dobrej cordury, z dobrą membraną, z wywietrznikami i protektorami na kolanach i udach. Ja bym te 180 zeta dopłacił (2 baki...).

 

Zgadza sie, jezdze wlasnie w Buse touring, zaje**ste spodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w nich latam (tj. Buse) ;)

Wkurzają mnie w Buse tylko zamki na dole nogawek - zawsze włazi w nie ten materiał, który jest pod nimi... Ale poza tym ciuchy bardzo dobre. Te galoty mam od niedawna, ale moja poprzednia kurtka buse przeżyła bardzo dużo bez protestów :flesje: W końcu ja wywaliłem, bo była tak brudna, że brzydziłem się jej dotykać.. a kolejne sesje w pralniach chemicznych nie przynosiły rezultatów. ;)

Edytowane przez CosmoSquig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.buese.com

 

Model nazywa się Bormio (tj. ja takie mam). Wybierasz w menu produkte => bekleidung => textilbekleidung => textilhose

I tam zobaczysz ten model z sugerowaną ceną 149 EUR.

 

Te spodnie BUSE są fajne, boję się niestety, że nie będzie na mnie rozmiaru ;)

Kto wie gdzie w Warszawie można je kupić :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Może coś na warszawskim motobajzlu kupisz.

Ja też muszę jakieś textylia kupić bo te w których śmigam (marki nie podam ,ew. na PW) są do bani.

 

Buse wyglądają na całkiem solidne i wizualnie ładne.

 

Ja co prawda już w tej firmie kupowałem ale warto najpierw przymierzyć. Z ewentualnymi zwrotami lub wymianą w tym sklepie nie ma problemu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...