Skocz do zawartości

Ekstremalne przypadki - ku przestrodze dla wszystkich!!


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze ubieram motociuchy i juz zdazyly mi skore uratowac...

Ja też. I mi też już zdążyły dupsko uratować. Zwłaszcza kask.

I teraz mam nauczkę że nawet na głupim skuterze można się zabić...

Uważajcie na siebie !

Edytowane przez Marta69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A dopiero co czytałem twoje relacje ze zdobywania prawka i zakupu moto... :flesje:

Szybko zdobywasz kolejne motocyklowe stopnie wtajemniczenia. ;)

 

A kto powiedział, że to się zdarzyło po zrobieniu prawka i kupnie motocykla??????

To było 3 lata temu jeszcze za czasów plecaczkowania. Facet zahamował gwałtownie przed nami. Habel do oporu, motocykl wykonało jedyne w swoim rodzaju stoppie i poleciało na przeciwny pas ruchu. Ja wyleciałam tak, że gdyby jechało coś z naprzeciwka, to zapewne nie pisałabym dzisiaj tego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od samego patrzenia mnie wszystko boli:( ale i tak nie dotrwalam do konca stronki....za mietka jestem

 

no takie fotki powinni na kursach pokazywac, zwlaszcza ludziom bez wyobrazni.

 

też mnie bolało jak to oglądałem.

 

kiedyś był taki pomysł, żeby tego typu zdjęcia powypadkowe pokazywać sprawcom wypadków, jeżdżącym po pijanemu itp. Podnióśł się krzyk, że to zbyt drastyczne itp. pierdoły. Wielka szkoda, bo to przecież ludzie dorośli i koszmarów nocnych mieć z tego powodu nie będą, a może część z nich zaczęłaby jeździć z większą wyobraźnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś był taki pomysł, żeby tego typu zdjęcia powypadkowe pokazywać sprawcom wypadków, jeżdżącym po pijanemu itp. Podnióśł się krzyk, że to zbyt drastyczne itp. pierdoły. Wielka szkoda, bo to przecież ludzie dorośli i koszmarów nocnych mieć z tego powodu nie będą, a może część z nich zaczęłaby jeździć z większą wyobraźnią.

No jest cos takiego... moj brat jak poszedl kasowac punkty karne na swoim koncie mial pokazane takie zdjecia. Jak opowiadal o tym co na nich widzial to..... ;) Daly mu duzo do myslenia. Juz tak nie szaleje. Jednak byly to wypadki samochodowe, ale wypadek to wypadek. Obrazenia bywaja podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kiedyś był taki pomysł, żeby tego typu zdjęcia powypadkowe pokazywać sprawcom wypadków, jeżdżącym po pijanemu itp. Podnióśł się krzyk, że to zbyt drastyczne itp. pierdoły. Wielka szkoda, bo to przecież ludzie dorośli i koszmarów nocnych mieć z tego powodu nie będą, a może część z nich zaczęłaby jeździć z większą wyobraźnią.

Przynajmniej niektórym rozjaśniłoby to w głowach. Podziałałoby i na motocyklistów i na kierowców samochodów.

Rzeczywiście prawnie nikt by nie pozwolił na coś takiego, ale zawsze można sobie taką fotę powiększyć i przyczepić na plecach. Gdyby było więcej chętnych, można by zorganizować taką ,,przenośną wystawę". Niedługo zaczynają się różne zakończenia sezonu, wystawy motocykli itp. Na pewno znalazłyby się jakieś osoby medialne, radio, telewizja, prasa, które zrobiłyby z tego temat. Chociaż z drugiej strony mogłoby się to wszystko obrócić przeciwko nam-motocyklistom i akcja nie odniosłaby większego skutku, a dalej byśmy byli postrzegani jako samobójcy, zabójcy, dawcy nerek etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kolana z wytartymi rzepkami to o ...... rok temu skręciłem nogę w kolanie i naderwałem ścięgna do dzisiaj nie jest i nie będzie zbyt szybko to co kiedyś.... a po takim czymś jak na tych fotkach ...ojjj aż mnie teraz ciarki przechodzą .... straszne

 

 

 

 

coraz bardziej dochodzi do mnie że gs -ik mi naprawdę wystarczy nie kusi bo nie ma co ;) o to co jest jestem w stanie opanować :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o kolezce z filmiku co lecial w pelnym zlozeniu na wjezdzie na autobanke i przod mu uciekl i slizgnol sie prosto pod fure? brrrr

To mnie na pewno pochamuje, bo bardzo czesto na takim wlasnie wjezdzie robilem podobnie, z tym ze mialem zawsze bardziej obawy o to ze przy slizgu wbije sie pod barierke a nigdy mi na mysl nie przyszlo takie cus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te uarzy głowy to powod tego ze osoby te nie miały kasku a głowie co jest nie potrzebne w USA

teraz bedzie zawsze jezdzil w całym opakowaniu

pozdr.

 

widziales ze to w wiekszosci jacys starsi goscie czyli pewnie czoperki ;) a ja czoperkach raczej w pelnych nie jezdza tylko bardziej takich helmach wojskowych.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona makabryczna, ale oprócz zdjęć, zawiera jak się wydaje prawdy oczywiste.

Szkoda tylko, że jest ogladana i czytana pewnie w 99% przez motocyklistów, a nie przez innych użytkowników dróg. Np. ostatnie zdanie "Nie myśl o motocyklu gdy go widzisz - myśl o człowieku nim jadącym" powinno się znaleźć w każdej ksiązce, z której uczą się kierowcy i być powtarzane na każdym kursie prawa jazdy.

Bo o zobaczeniu takiego flimu (który jest na tej stronce) w TV w Polsce to chyba nie ma co marzyć.

A zresztą czy to by coś dało???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...