Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Panowie,juz jestem z powrotem w Stanach,niestety.Bardzo mi sie podobalo w Polsce.I mialem okazje ogladnac i dotknac nowego Suzuki V-Strom 650.W hameryce a przynajmniej w okolicznych sklepach maja wszystko oprocz tego motora,Ludzie zapisuja sie na listach oczekujacych,nie do wiary a sklepy dostaja po 30%zamowionych sztuk.Tyle na tyle,reszta pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W październiku myślałem że zakończyłem sezon w tym roku, ale okazało się że zakończyłem go dopiero dzisiaj.

4 stopnie ciepła, słońce i suche drogi skłoniły mnie do dwudziestopięcio minutowej przejażdżki. Nie tylko ja wpadłem na ten pomysł, bo nim go zrealizowałem, koło mojego domu śmignęły trzy ścigacze.

W garażu okazało się, że motorek się zbuntował i nie chciał odpalić. Przy rozruchu, silnik łapał i zaraz gasł. Przy kolejnych próbach odkręciłem na manetce trochę gazu, i za którymś razem w końcu zaskoczył.

Przy takich warunkach atmosferycznych wskaźnik paliwa porusza się w stronę rezerwy niewiele wolniej od prędkościomierza.

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku Midnightowcy :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dzisiaj też udało mi się trochę nakręcić, dzisiaj w Poznaniu +7, było całkiem spokojnie, latem w górach łapie się takie temperatury.

Najlepsze życzenia Noworoczne dla Wszystkich!!! :biggrin:

 

Karol, do odkręcenia tych dwóch wkrętów konieczny długi śrubokręt z bardzo dobrą końcówką, też kiedyś z tym walczyłem, chyba nawet mocowania szyby zdejmowałem, ale poszło. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie mam lightbarów w moim motongu...

 

Sprawdzał ktoś może jak długo wytrzymuje akumulator bez ładowania? U mnie wytrzymuje około miesiąca (akuś teraz ma rok). Pobór prądu na wyłączonym silniku to 0.03A niby niedużo, ale jednak wystarczy, żeby po miesiącu akuś był dętka. Całość ciągnie licznik i zegarek... (bezpiecznik BackUP) sprawdzał ktoś u siebie jaki ma pobór? Nie wiem czy szukać czy ten typ tak ma :)

 

U mnie 2 m-ce wytrzymał i z uruchomieniem nie bylo kłopotu. Nie sprawdzałem ile lat ma aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W moim ubiegłej zimy nie ładowałem w ogóle i wiosną nie było problemu z uruchomieniem, ale moto stoi w ogrzewanym garażu.

 

Mam pytanie z innej półki:

 

Czy ktoś przeprowadzał już sprawdzenie luzów zaworowych w naszych maszynkach ( w instukcji piszą że należy sprawdzać co 20 tys. km)?

 

Pytam , bo nie jest to podobno łatwa operacja a nie mam zaufanego mechanika ktremu mógłbym zllecić powyższą operację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dzisiaj też udało mi się trochę nakręcić, dzisiaj w Poznaniu +7, było całkiem spokojnie, latem w górach łapie się takie temperatury.

Najlepsze życzenia Noworoczne dla Wszystkich!!! :biggrin:

 

Karol, do odkręcenia tych dwóch wkrętów konieczny długi śrubokręt z bardzo dobrą końcówką, też kiedyś z tym walczyłem, chyba nawet mocowania szyby zdejmowałem, ale poszło. Powodzenia!

 

Dałem radę. Odkręciłem mocowanie light barów aby odsłonić śrubki. Inaczej niz w isntrukcji ale zadziałało. Efekt zajebisty. Warte tych pieniędzy. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ,odpalasz go a on sam się odpowietrza.Czasem nawet nie można wlać wszystkiego oleju na raz,wtedy też trzeba moto odpalić na chwilkę ,zgasić i dolać resztę.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje POzdrawiam

 

Pytanko do Szanownych kolegow poszukuje coś do czyszczenia chromów . Pytalem po normalnych sklepach motoryzacyjnych ale maja standartowe mleczko do czyszczenia.Glównie przy dużych zabrudzeńiach. A co przy nowych chromach.Prosze o namiary albo nazwe środka. DZiękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...