Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś chwalił produkty tej firmy, większość raczej narzeka na jakość. Ja osobiście nic od nich nie kupowałem, choć miałem taki zamiar. Zniechęciły mnie niepochlebne opinie na ich temat

Edytowane przez lr1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś chwalił produkty tej firmy, większość raczej narzeka na jakość. Ja osobiście nic od nich nie kupowałem, choć miałem taki zamiar. Zniechęciły mnie niepochlebne opinie na ich temat

Dzieki, Mnie zastanowiło to, że na Allegro jest wystawiony ich produkt a ktoś sprzedaje taniej taki sam(na logikę wygląda jak by był nie zadowolony i chciał się pozbyc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można określić wiek opony z jej oznaczeń? Tutaj: http://www.motohurt....0-r18-63-h.html znalazłem dość tanią oponkę, ale kiedy w mailu zapytałem o jej wiek - bo przypuszczam że może być przeceniona bo jest stara - na maila mi nie odpowiedziano, a kiedy zadzwoniłem, usłyszałem że nie są w stanie udzielić mi takiej informacji :icon_eek:

moje doświadczenia z w/w firmą: kontakt, towar i przesyłka b.dobrze

cena 100 zł taniej od konkurencji, opony mają z roku 2011/12 moje -komplet- z 2012 prod. Japan

po rozmowie tel. -gościu poszedł na magazyn ( nie wszystkie mają w magazynie pod ręką) i sprawdził rok. opony po 3 dniach w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brodacz ta opona nie pasuje do XV 1900,sprawdź temat w jakim zabierasz głos.

 

Tu tył jest http://www.motohurt.com/22027,bridgestone-g850-tl-190-60-r17-78-h.html Ciekawi mnie skąd taka niska cena.Warto zapytać o rocznik.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie skąd taka niska cena.Warto zapytać o rocznik.

No właśnie co do rocznika to przez telefon sprzedawca powiedział mi że nie jest w stanie udzielić mi takiej informacji. Dotyczyło to przedniej opony.

 

moje doświadczenia z w/w firmą: kontakt, towar i przesyłka b.dobrze

a kiedy u nich kupowałeś? Ceny mają rzeczywiście fajne, tylko niepokoi mnie to że nie znam daty produkcji. Gdyby nie to, już bym przednią zamówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co do rocznika to przez telefon sprzedawca powiedział mi że nie jest w stanie udzielić mi takiej informacji. Dotyczyło to przedniej opony.

 

 

a kiedy u nich kupowałeś? Ceny mają rzeczywiście fajne, tylko niepokoi mnie to że nie znam daty produkcji. Gdyby nie to, już bym przednią zamówił.

ok 12-15 pażdziernik, sprawdź w regulaminie, masz prawo zwrotu jak ci nie będą odpowiadać. Znajomy powiedział że jak dobrze przechowywana (a w takiej firmie to wiedzą) to spoko można brać roczną czy 2 letnią oponę,(choć jak pisałem 2 letnich raczej nie mają) a w zamówieniu dopisz że chcesz z rocznika 2012 będziesz miał na piśmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej podaj datę produkcji swojej opony,a to co znajomy mówił nie jest ważne. http://beta.oponeo.pl/artykul/data-produkcji-opony-i-inne-oznaczenia-opon#data-produkcji .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdemontowałem klamki, i faktycznie zauważyłem okrągłe ślizgi. Co najwyżej farbę trzeba będzie zdjąć ze ślizgów - ale to robota na 1 minutę.

Musiałem wybić tuleje mosiężne i jutro daję do lakierowania proszkowego.

Ceny narazie nie znam - terminu wykonania też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś za 4 felgi 14" płaciłem 300zł za lakierowanie proszkowe plus ich wypiaskowanie :) Coś mi się wydaje, że cena malowania będzie bardzo przystępna w porównaniu do akcesoryjnych klamek.

Edytowane przez piwu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panow.Juz prawie wszystko doszlo do normy.Prawie.Moj kumpel mieszka na Rockways,tam dostali chyba najwiecej i do tej pory nie ma pradu i wody.Demolka kompletna a mieszka w takim 12pietrowym bloku nad sama plaza,przez ulice.I plazy tez nie ma,teraz jest tam,gdzie byla ulica.Wiec mozna powiedziec,ze mieszka na samej plazy.Jest ladnie,temp.ok 0 do +4.Jutro wybieram sie pojezdzic,ma byc pieknie tylko zimno.Ale w tamtym roku jezdzilem w grudniu i przezylem,wiec czemu nie.Ciekawy jestem,w jakich najnizszych temperaturach Panowie jezdzili w swojej moturowej karierze.Pozdrawiam-Jerzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...