Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Jerzyk,

pewnie przy necie teraz nie siedzisz, ale daj znać jak się Sandy skończy, oby ominęło Cię wszelkie nieszczęście!!!

A jak bedziesz miał dość, to wracaj tutaj, na południu już biało, ale nie wieje. Pozdrawiam!

 

Tylko czy jest sens przepłacać za oponę która jest dedykowana pod xv1900, skoro oryginał który miałem wytrzymał zaledwie 7500km, a później szlag trafił siatkę w oponie, i dostała wibracji :banghead: .

 

Ir1, nie zakładaj tak pesymistycznie, to , że nie wytrzymała opona, jest winą dziury w jezdni, może się zawsze trafić i to nawet przy zupełnie nowej, pech taki i tyle. Zakładaj dobrą oponę, wytrzyma na pewno dłużej i ma lepsze właściwości. Rozumiem Twoje rozterki, gdyż miałem identyczny przypadek, co zrobić....Według informacji od doświadczonego serwisanta (oponiarza) Dunlop D251 powinien wytrzymać dłużej, jest mocniejszy, na większe obciążenia - to tylko sugestia serwisu, można polemizować Tak sobie myślę, że chyba Goldasy mają też D251, ciężar jednak większy, a dają radę :biggrin:

P.S. Pogoda na weekend ma się poprawić, kto jeszcze jeździ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można określić wiek opony z jej oznaczeń? Tutaj: http://www.motohurt.com/22108,bridgestone-g851-tl-130-70-r18-63-h.html znalazłem dość tanią oponkę, ale kiedy w mailu zapytałem o jej wiek - bo przypuszczam że może być przeceniona bo jest stara - na maila mi nie odpowiedziano, a kiedy zadzwoniłem, usłyszałem że nie są w stanie udzielić mi takiej informacji :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Kolegów! Mam pytanie. Wyciągłem akumulator z Stlatolinera na zimę ponieważ mam nie ogrzewany garaż kumpel mi tak doradził że przez niską temperaturę szybko padnie. Teraz zastanawiam się czy dobrze zrobiłem wiem że troche po fakcie ale może ktoś wie czy ma to jakiś negatywny wpływ na motocykl. Proszę o dobrą radę wiem że to może banalne ale nie mam zielonego pojęcia . Serdecznie Pozdrawiam Kolegów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla akumulatora to dobrze że nie będzie stał w nieogrzewanym garażu. Motocyklowi też się nic z tego powodu nie stanie jeśli nie będzie w nim akumulatora. Ja jednak swój akumulator pozostawię w motocyklu, bo zamierzam go przepalać co jakiś czas. Nie pytaj mnie czy przepalanie motocykla zimą jest dobre czy nie, bo to temat rzeka i zdania są podzielone w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie.To byl horror,mowie wam.Dzieki za dobre slowo,u mnie wszystko w porzadku ale co sie balaganu narobilo to nawet nie chce mi sie pisac.Zreszta macie to w TV lub necie.Na razie jestesmy odcieci od swiata,mosty tunele zamkniete,metro i autobusy nie jezdza,stacje metra pozalewane do poziomu peronow i co najgorsze slona woda,plaze zmiecione,samochodow potopilo w brod.Ale juz spokojniej,tylko pada.Mowie wam,sila wiatru jest po prostu nie do opisania.Okna w mieszkaniach,te duze takie na pol sciany wyginaly sie do srodka jak balony,mowie o szybach, a facetowi na ostatnim tj 48pietrze wiatr wywalil pol sciany.Ok,tyle na tyle,napisze potem wiecej.

Ps.Moj motorek jest ok i czeka na spacerek/w piatek ma sie pokazac sloneczko,to moze/ Dzieki jeszcze raz za pamiec i trzymajcie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JERZYK, ty to masz dar pisania :). W całej tej tragedii, Twój post rozłożył mnie na łopatki. Brzmi to mniej więcej tak: "to był horror, mówię wam. Wszystko pozalewane. Jesteśmy odcięci od świata. W piątek jak będzie słoneczko idę pojeździć" :happy:

Ale to dobrze wiedzieć że możesz snuć takie plany, znaczy to że wichura nie zniszczyła Ci mienia

Edytowane przez lr1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ir1,co sie stalo,to sie juz stalo.Mysle,ze do piatku wszystko wroci do normy/nie jestem pewien co do metra,jednak slona woda i prad to dobra rzecz , ale tylko w akumulatorze/.Ja jednak jezdze w Pensylwanii,wiec nie powinno byc wiekszych klopotow.A co moj motorek winny,ze jakas zolza zrujnowala pol wschodniej Ameryki,jemu tez sie cos od zycia nalezy a i mnie przy okazji.Pozyjemy zobaczymy.Bawcie sie dobrze,potem cusniecus dopisze Jerzyk

 

A poza tym,tak mozna poznac wielbiciela,prawdziwego!,motorkow.Huragan,powodz,oberwanie chmury,tajfun,kompletny rozpizdziel na okolo a on nic ,tylko w droge.I tak powinnismy wszyscy trzymac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ekspertów olejowych ;)

W instrukcji mam napisane żeby lać olej o specyfikacji API SE, SF, SG lub wyższy. Na butelce którą kupiłem mam oznaczenie API SJ. Czy to SJ oznacza wyższy parametr od SE, SF, SG? Na logikę w/g alfabetu oznacza wyższy, choć może to SJ oznacza zupełnie coś innego?

Edytowane przez lr1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomożecie mi znaleźć na internecie miejsce gdzie mogę kupić czarne, grube klamki (dźwignie) do naszego motocykla.

mogą być pełne lub "slotted" - z otworami - coś takiego jak poniżej (wszystkie znalezione przeze mnie są do HD)

362-520_A.jpg

Jeżeli sklep byłby w Chiach, Hong Kongu lub Taiwanie to byłoby super! (przesyłki z tych krajów do polski zazwyczaj są darmowe)

Edytowane przez Soft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soft, a nie myślałeś pomalować proszkowo oryginałów?

Myślałem, ale nie wiem czy po pomalowaniu zmieszczą się w uchwyty - chodzi o grubość farby - a jeżeli je jakoś zmieszczę czy w tym miejscu farba nie będzie schodziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...