Skocz do zawartości

A4 coś pięknego....pomyśl zanim pomyślisz


Gość MUHAMED
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc w ostatnią sobote pojechaliśmy w trzech na A4 ,

odcinek Niemodlin - Strzelce ok.55kliometrów pokonaliśmy w 14 minut.(Coś pięknego)

V max 265 km/h , więcej sie bałem ,ale jak wyważe pożądnie koła i kupie sobie lepszy kask ( mam ze skutera "TIger") napewno ten vmax podniose.

Mam pytanie czy ktoś grzał tam więcej i czy wy też macie takie coś że jak wyprzedzi was mercedes lub porszak przy 220km/h to za wszelką cene chcecie go dogonić, ja to mam i dogoniłem!!!

A4 rulez! ;)

 

aha pozdro dla ROAR'a i jego kotka :icon_twisted:

 

:icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ku*wa ;) 260 w kasu tiger? ciesz sie że sie szyba nie otworzyła bo kręgi szyjne by tego nie wytrzymały ...

 

ps. mi sie taki przy 120 otworzył... uwierz, nie było miło

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, mnie już dawno nie bawi jeżdzenie po prostych na pełnym wentylu...nuuuuda.... co innego na odcinkach z maksymalną ilością łuków , zakrętów i serpentyn....oczywiście jeśli jest spelniony warunek dobrej nawierzchni...ale i tak nic nie przebije...kilku godzin na torze... jesli nie latałeś na torze, to spróbuj...zobaczysz że jazda po ulicach już nie będzie dawać takiej frajdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie .... Ja nie do końca rozumiem mentalność sporej części polskich motocyklistów. "Konia kupie a na ciuchy będe zbierał później" ;) . Nie szkoda to zdrowia ? Czy przy kosztach zakupu takiego GSX-R'a (wiem wiem ... to 750W czyli już młody nie jest ale ciągle troszke kosztuje) koszt zakupu lepszego kasku (powiedzmy za ok 800zł) to aż taki wydatek?

Sam najpierw wydałem prawie 4000zł na ciuchy.Powiesiłem je w szafie i dalej zbierałem na konia.I co ... i kupiłem po 3 miesiącach Honde NTV.Bo wole tańszego konia i ciuchy niż drogiego konia i adidasy.

 

Kup dobry kask :icon_twisted: ( o reszte ubioru nawet boje sie pytać :icon_arrow: ).

 

P.S.Nie wiem jak jest przy 250 ale jak lece 130 i coś mnie mija na pustej drodze to czemu nie pogonić za takim kolesiem :icon_arrow:

 

Pozdrawiam :icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świnto prowda! A potem sie drą "dawca nerek!!!!" Ludzie, dajta se spokój z takmi wyścigami na prostej.

A zakręty to i owszem, prznajmniej jest ciekawie...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak byłeś w stanie się w Tigerze do tylu rozpędzić, niestety też mam jeszcze taki kask (kwestia dni, od kiedy zrobiłem w nim jedną traskę stwierdziłem że musimy się pożegnać) , jak dobrze odkręciłem to od przyspieszania prawie mi spadał przy ok 80km/h, na trasie musiałem go trzymać jedną ręką, a szybka latała to w góre to w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam to co piszesz, to.....

kask ze skutera i 265 km/h....zastanów się i pomyśl

o swoich umiejętnościach

o stanie naszych dróg

o stanie wielu pojazdów na tych drogach

o tym, że są inni na drodze

o drodze hamowania z tej prędkości (uprzedzam pytania, nie jest tak że jeśli ze 100 jest 40m to z 200 jest 80 ;) chyba nie powinienem się śmiać)

 

Jak to przemyślisz to dojdziesz do wniosku, że w Polsce nie ma możliwości, żeby bezpiecznie podróżować z takimi prędkościami......ale mam wrażenie, że tłumaczę bez sensu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ku*wa :icon_twisted: 260 w kasu tiger? ciesz sie że sie szyba nie otworzyła bo kręgi szyjne by tego nie wytrzymały ...

 

ps. mi sie taki przy 120 otworzył... uwierz, nie było miło

 

wiem wiem ale śrubki podokręcałem, gorzej było jak mi sie kaptur nadmuchał przy takiej prędkości (może dzieki temu nie pojechałem więcej) > następnym razem na A4 wkładam skóre .

 

gorąco było ...ale nastepnym razem skóra

 

 

ps.nie piszcie textów w stylu "GSXR-a i adidasy" , mam kompletny strój (skóra firmy POLO) buty rekawice ,a ale jak jest słoneczny dzień to nie sakładam kurtki skórzanej tylko specjalną bluze, bo gorąco w niej ostatnio zapomniałem tylko kaptur zamknąć i dlatego nie poszło więcej niż 265.....

 

ps.ps. tor czemu nie a gdzie? ile to kosztuje np.pół dnia sobie poodkręcać

 

 

 

co myślicie o Ghost Raiderze?? goście z maszynami poniżej 130 koni prosze sie nie wypowiadać (przynajmniej nie obraźliwie)

pozdrawiam Roara i A4

 

.....bo szlag mnie trafia jak mnie komentują 20 latki jeżdżące na nsr...

ja chce pogadać z osobami z którymi moge sie spotkać na autostradzie np. w Prądach i przejechać A4 na "tasaka"

 

MArzy mi sie zebranie z 20 osób no konkretnych maszynach w jakiś weekend

przejazd ZAchód -wschód A4 (ale lewym pasem ;) ) tuteż utrwalenie tego na Video

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupilem fazera i jechalem A4 (ta droga wracalem do domu po zakupie) to wyciaglem go do 160 i bylem osrany ze strachu. Kask mialem XL a powinienem miec M - jak sie wychylilem za owiewke to mialem wrazenie ze mi kask z glowy zerwie, szybka oczywiscie sie zamknela, nawet nie pomysalem e skrecaniu glowy bo by mi skrecilo kark. Buty mielem dobre ochraniacze na kolana mega wypasione, grube jeansy, ale kurte mialem daremna - tzn 2 ale mi sie strasznie nadmuchala jak spadochron i cezko bylo rownowage utrzywac - czulem jak mna rzucalo.

 

ja tam nie wiem.. ale jak dla mnie prowokacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to dobrze, że mamy opcję "ignoruj użytkownika". ROAR, MUHAMED, sory chłopaki, mam inne zdanie na temat jazdy i nie postawie wam świeczki, jak powstanie temat" Znowu wypadek, zginął forumowy kolega...ROAR/MUHAMED". Szczęścia życzę i właśnie zamierzam skorzystać z wspomnianej opcji forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty chlopie niebezpieczny jestes

 

A mało to takich niebiezpiecznych ??? A gdzie chłopina ma się wyżywać jak nie na A4 skoro ... w tym pogiętym kraju mamy tylko jeden tor gdzie można normalnie w bezpicznych warunkach podzidować na maxa.... problem w tym że ten tor jest ku**ewsko daleko... i nie każdy może sobie pozwolić na jazdę właśnie po nim... wiem że położenie kilometra asfaltu kosztuje grubą kasę, ale do k*rwy nędzy może się ktoś w końcu znajdzie i zainwestuje chociaż w skromną asflatową pętelkę z pięknymi, szerokimi i równymi łukami ...najlepiej gdzieś na Podlasiu :flesje: ... no zagalopowałem się...poniosło mnie...ale każdemu wolno marzyć... Chociaż nadal nie kumam co za frajda popierdalania w tą i spowrotem na wprost... no ale jak widać są tacy co lubią...a Gost Rider to cienki Bolek w porównaniu do Black Prince'a....albo gości ścigających się w wyścigach drogowych w Anglii i Irlandii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ziom, ale jak masz pelny stoj z polo to co nie mvsz kasku dobrego ??

ja zajebisty HJC na ebayu puscilem za marne 160pln prawie nowka, az szkoda mi bylo go oddac za takie grosze ale aukcja to aukcja.

Polecam dobry helm bo warto, a co do spida to tez bym posmigal szybciej choc bardzo lubie zakrety dlatego SV juz sprzedana i poluje na F4i lub ZX6 lub cos w podobie.

 

ps. ale uwazaj na a4 bo niektorzy kierwcy odpierdalaja tam takie akcje ze masakra, ja jechalem wozem ok 200km/h i kolo busem wbil mi sie prawie przed auto, przy hamowaniu do deski bylem zesrany ze juz jest moj ale koles jak uslyszal pisk opon to zmyl sie spowrotem na swoj pas, gdyby nie to to byloby pozamiatane. gdyby to bylo na moto to nie wiem, wiec spidzik -spoko, ale uwaga przede wszystkim

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...