Skocz do zawartości

"Pająki" dołączane kiedyś do "Motocykla"


Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno wielu Forumowiczów pamięta, że kiedyś do któregoś numeru "Motocykla" dołączane były kominiarki i siatki służące do mocowania bagażu, popularnie zwane "pająkami". Czy ktoś z Was stosował tę siatkę i może się na jej temat (najlepiej pozytywnie) wypowiedzieć (czy się zbytnio nie rozciągnęła/nie porwała po 2 miesiącach itp.)? Otóż mam takową siateczkę w stanie dziewiczym, nienaruszonym, w oryginalnej foliowej torebce, i zastanawiam się, czy nie lepiej kupić jakiegoś solidniejszego "pająka" w branżowym sklepie (z tego, co pamiętam, opinie nt. kominiarek dołączanych do gazety były niezbyt pochlebne [że się prują itp.], ale miejmy nadzieję, że "pajączki" nie były już tak tandetne).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowne pytanie, drogi Olsenie. Paradoks Pascala z tego co pamiętam - lepiej spróbować niż nie, skoro i tak nic cię to nie kosztuje. Jak się okaże, że pająk lipny to po prostu wywalisz i kupisz nowy.

 

A dla spokoju twego ducha powiem, że pajączek jak każdy inny - ja używałem do robienia z DT woła roboczego i spisywał się prima sorcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie moge wyrazic pozytywnej opinii, bo moja sie porwala, guma sparciala i sie sznurki pozrywaly, moze dlatego ze zazwyczas przypinalem kask tym pajakiem, ale i tak dlugo wytrzymala w sumie prawie caly sezon. Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowne pytanie, drogi Olsenie. Paradoks Pascala z tego co pamiętam - lepiej spróbować niż nie, skoro i tak nic cię to nie kosztuje. Jak się okaże, że pająk lipny to po prostu wywalisz i kupisz nowy.

Wiele rzeczy na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie, że jest OK, a po pewnym czasie okazuje się, że to jednak lipa, zazwyczaj z dala od domu/cywilizacji (tak było np. z moim stelażem pod kufer - po pewnej przygodzie z nim związanej stałem się przewrażliwiony na punkcie jakości wszelakich gadżetów ;) ).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi rowniez gumki na komcu haczykow poodpadaly, a tak pajaczek trzyma i wyglada jak nowy ;) Ciesze sie z tego powodu ze go mam, jadac na bednary dzieki niemy moglem zabrac na tylne siedzenie namiot 3 osobowy, ta siatka jest naprawde mocna :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...