Skocz do zawartości

Wszystko o Husqvarnach


Rekomendowane odpowiedzi

to jest TE 610 1995r z wydechem i gaznikiem od TC zmieniałem : tłok pierscienie łancuch rozradu zębatki rozrzadu zawory koło magnesowe wg faktur z niemiec zmieniane były tryby w skrzybi biegow korba nowa wał po regeneracji łozyska simeringi na wale :notworthy: no wiadomo i ze jakies graty eksploatacyjne :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest TE 610 1995r z wydechem i gaznikiem od TC zmieniałem : tłok pierscienie łancuch rozradu zębatki rozrzadu zawory koło magnesowe wg faktur z niemiec zmieniane były tryby w skrzybi biegow korba nowa wał po regeneracji łozyska simeringi na wale :icon_eek: no wiadomo i ze jakies graty eksploatacyjne :icon_eek:

 

hehe fajnie to brzmi :icon_eek: bylo napisac czego nie zmieniales :icon_eek: ale za to wyobrazam sobie jakiego to ma kopa :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe powinno dzialac :notworthy: Ale znajac zycie to sie sypnie cos czego nie robiles i to jakas drobnostka za 20zl bez ktorej sie nie da jezdzic :icon_eek: A tak na serio po takim remoncie moto BEDZIE jezdzic!! Tam nie bedzie sie juz co zepsuc bo wszystko nowe <lol> POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.Prawdopodobnie jutro kupie husqvarne tc 450 z 2006 roku i mam pytanie. czy te huski naprawde czesto sie psuja czy tylko te starsze modele???oczywiscie nie mowie tu o zaniedbaniu motocykla tylko o zadbanych egzemlazach..ta huske co mam do kupienia jest od czolowego zawodnika polski w motocrosie ma przejechane 50 godzin i jest po remoncie wiec mam pytanko czy taka huska od dobrego zawodnika(dawal w palnik)nie bedzie zbyt wyjechana??chodzi mi o zawieszenia itp???cena jaka chce to 16 tys..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.Prawdopodobnie jutro kupie husqvarne tc 450 z 2006 roku i mam pytanie. czy te huski naprawde czesto sie psuja czy tylko te starsze modele???oczywiscie nie mowie tu o zaniedbaniu motocykla tylko o zadbanych egzemlazach..ta huske co mam do kupienia jest od czolowego zawodnika polski w motocrosie ma przejechane 50 godzin i jest po remoncie wiec mam pytanko czy taka huska od dobrego zawodnika(dawal w palnik)nie bedzie zbyt wyjechana??chodzi mi o zawieszenia itp???cena jaka chce to 16 tys..

 

 

Huska tc z 2006 roku jest podobno bardzo dobra. Mam pytanie czy to nie jest huska czasami od marka przybysza?

Edytowane przez michal1171
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem co huska potrafi jak byłem na zawodach na słowacji. Nawet nie przypuszczałem że tym motorem mozna tak jeździć ale co prawda jechał nia marek przybysz. Mnie się coraz bardziej huski podobają i z roku na rok robią coraz lepsze motory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy od niego ale podobno silnik jest po malym remoncie.musze wymienic tylko lancuch i przednia opone. Olej nigdzie nie cieknie wiec mysle ze nie bede mial problemow:) a cena 16 tys za model 2006 nie jest duza:)pali bez zadnego problemu od pierwszego kopniaka:)pozyjemy zobaczymy jutro po nia jade..ale jak ktos jeszce jest zorjentowany w temacie to niech sie odezwie..dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...