Skocz do zawartości

Wszystko o Husqvarnach


Rekomendowane odpowiedzi

Mam tez luz boczny na korbie. Jak bede go remontowal to dojdzie wiele innych rzeczy. Musze poprawic elektryke, sprawdzic dozownik itp. bo strach tu wkladac nowy tłok czy cokolwiek nowego. Kupilem go za 4,200zl. Wizualnie do poprawy, wgiecie w wahaczu, spawanie przy kierownicy,przygasajace swiatla,silnik do remontu,brak kopnika=startera,spawana tylna felga. Do rejestracji. Wpadłem? Sprzedać TO i kupic cos innego czy zainwestować?

 

a który rok masz tej huski bo jak jest w nowej budzie?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziala mi od poczatku silniczek sterujacy zaworem wydechowym. Czy przez to moto ma mniej mocy?

Nie. Zablokuj go w pozycji otwartej żeby nie poruszał się. Jak jest zamknięty(nie zmienia pozycji) to nie chętnie pali(z zamkniętym gazem), nie dokręca pełnego max obr i jakby był słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziala mi od poczatku silniczek sterujacy zaworem wydechowym. Czy przez to moto ma mniej mocy?

Wolniej sie zbiera Jak masz zepsuty i nie chccesz naprawiać najlepej go otwórz maksymalnie.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies czytalem ze zwieksza sie przez to zuzycie paliwa.. Tzn. jak ustawic?

Spalanie tu nic nie ma do rzeczy. Jak normalnie działa zawór to cały czas się on otwiera i zamyka w czasie jazdy. A przy odkręconym gazie zawór ma być otwarty. Ustaw otwarty.

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze moje moto wyciaga max 110 km/h? Sm125

 

no a ile byś chciał jechać zablokowaną 125 co? Odblokuj to!

 

Najpierw wytnij zwężke z dyfuzora( jest na samym początku) a jakieś 10 cm od początku dyfuzora jest katalizator (tak 5cm rurka, którą trzeba wyj**ać), i obtnij końcówkę tłumnika żęby była tak jak w husce cr ( zwyglądu), no i wyczyść gaźnik bo jak jeździłeś bez filtra to napewno się najebało syfu.

i jak chcesz zainwestować w moto w jego moc to: wymień dysze główną na 120, przepustnice 40 i rozpylacz.

Jak nie chcesz kupować nowych to wykręć swoje i zanieś do zegarmistrza on Ci rozwierci.

Moja huska sm 125 idze prawie 150 ( bliżęj mi do 150-ciu niż do 140-stu :)))) ), i na gume z 2 hihihih

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze moje moto wyciaga max 110 km/h? Sm125

To zależy od przełożeń.

 

(...)zawór wymyslili po to żeby wykorzystac w 100% ten silnik

Zawór nic mocy nie daje przy maksymalnych obr. On poprawia środkowy przedział obrotowy.

 

Moja huska sm 125 idze prawie 150 ( bliżęj mi do 150-ciu niż do 140-stu :wink:))) ), i na gume z 2 hihihih

pzdr

Jakie masz przełożenie na zębatkach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...