Skocz do zawartości

Super moto


Rekomendowane odpowiedzi

kup najnowszy "Motocykl" < gazeta na 75 str w ogłoszeniach jest ktm exe 125 w wersji SM za 7500

no niby fajne moto ale to bedzie własnie jak DT bo EXE ma 15KM najlepiej byłoby kupic EXC i koła ale w tej kasie bedzie sie ciezko zmiescic.

Ten RX jest bardzo fajny i najlepiej by było jak byś sie najpierw nim zajoł bo 2004 w tej kasie to jakis rodzynek , tylko czy bedize miał wszystkie potzrebne papieryt do rejestracji.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lc2 ma ten sam silnik co dt, exe ma silnik exc

A mi sie wydawało, że lc2 ma ten sam silnik co exe, bo exe to jest wzasadzie lc2 tylko że w 2000 roku nazwali go exe. Może poszukaj husqwarny wre super moto w niemczech, bo one tam wmiare tanio stoją.

Edytowane przez endurowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LC2 to nie EXC ! LC2 ma taki silnik jak DT125:) a exc ma taki jak exc. Choć Strzałek coś mówił,że do '02 montowali w EXC taki silnik jak w SX (prosze potwierdzic - zdementowac:))

Potwierdzam.

EXE ma silnik jak starsze EXC lub SX tyle, że uspokojony i osiąga moc około 30KM

SX i EXC do 01 miały praktycznie takie same silniki. Potem EXC dostało np 2 pierścieniowy tłok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

EXE ma silnik jak starsze EXC lub SX tyle, że uspokojony i osiąga moc około 30KM

SX i EXC do 01 miały praktycznie takie same silniki. Potem EXC dostało np 2 pierścieniowy tłok.

 

 

od sierpnia 2000 nastąpiła ta zmiana, np. cięższy wał i 2 pierścienie w exc

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! dla wszystkich , ktorzy sa zainteresowani ta mx 125 z allegro !!! Musze wam powiedziec, ze jest to totalny złom!!! Bylem ogladac zrobilem straszenie duzo kilometrow i na marne!!! :) Jak puscilem kierownice znosi na prawo jest albo krzywa albo w najlepszym wypadku przestwiona na polkach!!!! Jak robilem endo to dostawal strasznych shimmy!!! Potem dojarzalem ze kolo przednie jest cholernie krzywe(bije) przy tym wycierajac takie plastiki przy amorze!! Spojrzalem na wydech a bym caly pokrzywiony lecz wyklepany w malo profesjonalny sposob!! Motor dostal takiego strzala ze wydech sie wgniotl i porysywowal i wgniotl rame!!! Rama tez byla robiona poniewaz numery byl zakljone a nastepnie byla pomalowana rama i folia ktora przykrywala numery oderwana i przy numerach jest stara farba, a na glowce juz ladny swiezy lakier!!! Facet opuscil mi juz 8000 zl , ale ja zlomem nie chce jezdzic nie wiem jak ty , ale chyba tez :) AHa jeszcze byla wyrwana sruba przy upside-downie na dole a gwint zostal w srodku!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! dla wszystkich , ktorzy sa zainteresowani ta mx 125 z allegro !!! Musze wam powiedziec, ze jest to totalny złom!!! Bylem ogladac zrobilem straszenie duzo kilometrow i na marne!!! :) Jak puscilem kierownice znosi na prawo jest albo krzywa albo w najlepszym wypadku przestwiona na polkach!!!! Jak robilem endo to dostawal strasznych shimmy!!! Potem dojarzalem ze kolo przednie jest cholernie krzywe(bije) przy tym wycierajac takie plastiki przy amorze!! Spojrzalem na wydech a bym caly pokrzywiony lecz wyklepany w malo profesjonalny sposob!! Motor dostal takiego strzala ze wydech sie wgniotl i porysywowal i wgniotl rame!!! Rama tez byla robiona poniewaz numery byl zakljone a nastepnie byla pomalowana rama i folia ktora przykrywala numery oderwana i przy numerach jest stara farba, a na glowce juz ladny swiezy lakier!!! Facet opuscil mi juz 8000 zl , ale ja zlomem nie chce jezdzic nie wiem jak ty , ale chyba tez :) AHa jeszcze byla wyrwana sruba przy upside-downie na dole a gwint zostal w srodku!!! :)

 

 

Wielkie dzieki. :)

Wydawal sie fajny, i jeszcze za taka cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...