Skocz do zawartości

Świeca z długim gwintem do Dniepra


kazaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Świeca z długim gwintem przystosowana jest do odprowadzania ciepła na całej długości gwintu, a zamiast tego będzie go przyjmować od gorących spalin.

Tak więc będzie się przegrzewać i powodować samozapłony

Poza tym, powodzenia przy wykręcaniu takiej świecy kiedy na wystającej części gwintu zbierze się nagar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem na czyms takim (dlugi gwint w miejsce oryginalnego krotkiego) - tylko ze nie ruskiem.

Musisz dorobic sobie tulejke (podkladke) dystansowa tak aby dlugosc gwintu zgadzala sie. Co do tulejki to najlepiej miedz, ewentualnie jakis braz. Jezeli swiece juz kupiles to pozostaje tylko sprobowac. Mozliwe ze bedzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dnieprze wystepuja dwie głowice, starszego typu przystosowana do swiec z krótkim gwintem oraz nowszego typu do swieć z długim gwintem. Warto sprawdzic jaka ty posiadasz.

Macbrus Shl M17 Gazela, Junak B20, WSK M21 S1 Sport, WSK M06B3, BMW R1200GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, mówiłeś kiedyś o głowicach starego i nowego typu, że w głowicach nowego typu śruby łączące gaźnik z głowicą są umiejscowione pionowo, a w starego typu poziomo, dobrze zrozumiałem?, u mnie , tj. w gaźnikach K63 T są poziomo, czy to oznacza,że muszę stosować krótki gwint.

 

ural_z.góra dziesięć złotych na świece to nie problem, a jeszcze ich w związku z tym poblemem nie używałem więc może uda się wymienić dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu wez suw miarke i zmierz gwint, czy jest dlugi czy krótki, ja mam dziwne wrazenie ze bedzie krótki, zreszta jesli chodzi o świece to teraz niedawno dorwałem swiece firmy "BRISK" z krótkim gwintem i są o niebo lepsze od naszych "ISKRA" , ciepłota oczywiscie dobrana prawidłowo i jak wkreciłem to juz nie wykrecam a jak juz musze to świeca jest zawsze ceglasto brązowa czyli tak jak powinno być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golas , czy ja dobrze widzę Płock? Słuchaj jeździsz może takim zielonym, śliwkowym czy ciemno zielonym?

Otóż po Płocku dosuwają kolesie właśnie na takich sprzętach, już parę razy biegłem, goniłem samochodem, motocyklem i zawsze nie zdażyłem ich złapać bo dosuwają aż miło. Widzę ich niemal codziennie

 

to taki off topic,ale wiecie..... swojak....z Płocka....

Edytowane przez kazaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...