Skocz do zawartości

Honda HM 50 czy Yamaha DT 50


KKDV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Potrzebuję pomocy. Więc planuje za tydzień kupić któryś z tych motocykli, nowy . Jednak nie mogę zdecydować który. Najważniejsze dla mnie jest to by sprzęcior dobrze radził sobie w terenie jak i w mieście i był dwuosobowy. Który proponujecie zakupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie Hondy HM i Yamahy DT to nie porównuj bo HM to wyczynowe enduro na którym jeździ sie w MP, ma zajebiste zawieszenie, dużą moc i po tuningu masz fure kosmos. A DT 50 to zwykły endurak do lasu i po bółki. Tu nie ma sie nad czym zastanawiać bierz HM jak chcesz mieć najlepszą 50tke. POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HM bo nim to możesz się wyszaleć na chopkach,w lesie,wysokich górkach,i torach :crossy::D Więc jednym słowem w tym tescie wygrywa HM :clap::P:P:P:D:D:D:D Ale decyzja należy do Ciebie musisz pojechać zobaczyć,te dwa motory,przejechać się nimi,i wtedy zauważysz KOBIETO :cool::D Ale patrz bardziej na HM'a :D:D:D

Edytowane przez Jonek_BP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam Mtx kolezanka widza ma 50 wiec za przeproszeniem h*j bym wbil w Hma i kupil CRM :icon_question: Silnik mocniejszy a zawiecha tez bardzo dobra.Chociaz wiadomo Hm ma lepsżą ;]JUz nieprzasadzajcie ze silnik w Hm jest tak potwornie mocny.Bo to minarelka ze wzmocnionym walem,innym przelozeniem na koszu sprzeglowym i wydechem ;] :icon_exclaim: Sorry To pisal Dibo :icon_razz: Zapomnialem sie przelogowac ;]

Edytowane przez Bari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam Mtx kolezanka widza ma 50 wiec za przeproszeniem h*j bym wbil w Hma i kupil CRM :icon_question: Silnik mocniejszy a zawiecha tez bardzo dobra.Chociaz wiadomo Hm ma lepsżą ;]JUz nieprzasadzajcie ze silnik w Hm jest tak potwornie mocny.Bo to minarelka ze wzmocnionym walem,innym przelozeniem na koszu sprzeglowym i wydechem ;] :icon_razz: Sorry To pisal Dibo :icon_razz: Zapomnialem sie przelogowac ;]

 

 

Minarelka AM6 w HM jest o duzo mocniejszy niz silnik MTX. Pod warunkiem ze ma zalozony kit 80 cm i gaznik 21. Wtedy Twoja Hondzia moze sie schowac :icon_exclaim: Jeszcze mala waga motocykla(okolo 80 kg)

 

A i jeszcze chcialem dodac ze jest bardzo duzo kitow sa np 80 co maja 9 koni, sa 80 co maja 15 lub 18 czy ponad 20 koni. Tak samo jak z 70. Sa takie co rozpoczynaja sie na 7-9 koniach a koncza tez na ponag 20. Wiec wiadomo o co chodzi.

 

Do kornola:

 

Niestety HM nie jest dwuosobowy. To nie jest lajtowe enduro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie byłem prawie że pewien, ale nie chciałem mówić bo jak bym sie mylil to by już pewnie było...

 

wiec autorka tematu musi podjąć decyzje, czy chce mieć mocniejszy sprzęcik ale tylko dla niej, czy słabszą DT-ke i weźnie na nią jakiegoś "kawalera" , hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze dla mnie jest to by sprzęcior dobrze radził sobie w terenie jak i w mieście i był dwuosobowy.

 

Więc ja bym wybrał Dt.HM to Hard Enduro a takie maszyny męczą sie w mieście.HM napewno był by lepszy gdybyś jeździła tylko w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HM lepszy :( wyskoczysz sobie z koleżankami na lody, zaszpanujesz pięknym czerwonym motorkiem, powozisz sie po mieście i ustawisz sie z kolegami do lasku na przejkażdzke enduro ;) a dt? za dużo ich na polskich drogach lepiej sie wyróżniać z tłumu orginalna i lepszą osiągowo maszyną ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyskoczysz sobie z koleżankami na lody, zaszpanujesz pięknym czerwonym motorkiem, powozisz sie po mieście i ustawisz sie z kolegami do lasku na przejkażdzke enduro
Na takie coś lepiej kupić simsona enduro niż męczyć takiego HM który jest stworzony do ostrej jazdy. Ja szukam dla siostry jakiejś 80 lub 50 i patrze tylko za HMem, na inną 50 nie ma miejsca w moim garażu (o mtx, crm i innych dtkach lepiej zapmoni koleżanko, niektórz je zachwalają bo nie jeździli na niczym innym). Ewentualnie RX a najbardziej HM - to wszystko na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...