Skocz do zawartości

Jaki Sport-turystyk??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przymierzam sie do zakupu motocykla sportowo-turystycznego. W zasadzie byłem przekonany, że chcę VFR, również dlatego, że nie przychodzi mi do głowy nic innego o podobnym charakterze. Będę wdzięczny, jeżeli może Wam udałoby się mi coś podsunąć.

Nie jest to mój pierwszy motocykl, szukam sportowo-turystycznej maszyny. Naked bike'i niezwykle mi się podobają, ale brzk jakiejkolwiek ochrony przed wiatrem odrzuca mnie od nich, a te w wersjach "S" (z półowiewkami) są paskudne i takiej nie chcę. Mam do wydania ~15 kzł. Co Wy byście kupili na moim miejscu?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przymierzam sie do zakupu motocykla sportowo-turystycznego. W zasadzie byłem przekonany, że chcę VFR, również dlatego, że nie przychodzi mi do głowy nic innego o podobnym charakterze. Będę wdzięczny, jeżeli może Wam udałoby się mi coś podsunąć.

Nie jest to mój pierwszy motocykl, szukam sportowo-turystycznej maszyny. Naked bike'i niezwykle mi się podobają, ale brzk jakiejkolwiek ochrony przed wiatrem odrzuca mnie od nich, a te w wersjach "S" (z półowiewkami) są paskudne i takiej nie chcę. Mam do wydania ~15 kzł. Co Wy byście kupili na moim miejscu?

 

pozdro

 

Gdyby nie ograniczenia kasowe to poleciłbym Tobie Sprinta St ale...no cóż skoro takie sa kryteria to może idź dalej w kierunku Yamahy i oblookaj ThunderAce'a. Kumpel kupił ostatnio i jest bardzo zadowolony. Również dobrym wyborem mógłby być XX 1100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ThunderAce'a raczej nie chcę. Kumpel ma - jakoś niezbyt wygodnie mi się siedzi, i ma troche zbyt skromne wyposażenie jak na turystyka (brak choćby centralnej podstawki). A XXa sie boję, za duży jak dla mnie, a po drugie po co mi tak mocna maszyna? Ale tez zauważyłem, że w tej kasie to chyba jedyna alternatywa dla VFRy. Dlatego jeszcze Tutaj pytam, mozę komuś coś przyjzie do głowy - co wiele głów to nie jedna :)

jeszcze ewentualnie myślałem o czymś takiem:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=118814677

...ale gdyby nie ten przód jak od odkurzacza :/

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groszek przemyśl dobrze sprawe bo nasze krajowe szlify to dzwony jakich mało wiec w g..o wpakować się łatwo.

Słuszna rada...przy naszych drogach i dzikich ujeżdżaczach moto raczej nie pchałbym się w sprzęta po szlifie na polskich drogach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...