Skocz do zawartości

% i promile


mrOOfka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A myślałem że to tylko ja mam taki problem :D w sieci znalazłem wirtualny tester trzeźwości jednak no własnie tylko wirtualny http://alkomaty.net/testery/wirtualny.html

 

Troszke niedokladny wg mnie... jak wklepalem ostatnia impreze (jeden wieczor) to wyszlo ze chodzilem na bani przez kolejne 2 dni.. Nie ufam mu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke niedokladny wg mnie... jak wklepalem ostatnia impreze (jeden wieczor) to wyszlo ze chodzilem na bani przez kolejne 2 dni.. Nie ufam mu ;]

 

 

uuuu...to widze że kolega to sportowiec. :D

A moze poprostu ilość alkoholu wypitego przez kolegę na prawde tak długo schodziła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu dziś znok rozmawiałem ze znajomym który miał niedawno taką sytucje i poszedł na komisariat fakt że z ociąganiem się ale pozwolili mu dmuchąć i to też działo się w Białymstoku. Widac czasem trafiamy na ludzi rozumnych w policji a czasem na obszczymuroburaków w stroju policjanta.

No brawo :crossy: przecież policja pracuje dla dobra państwa a państwo to MY :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobra kupie ale powiedz mi w takim razie do czego oni maja te alkomaty ... żeby stały i tylko na pokaz jaki to policja ma sprzęt ??

 

Droga MrOOfko a wiec alkomaty nie są po to żeby każdy kto chce sprawdzić ile ma alkoholu w wydychanym powietrzu mógł sobie przyjśc na komisariat i dmuchnąć ot tak a policjani jeszcze do tego ładnie sie uśmiechna i dadza mu dyplom uznania :icon_question:

 

Aby uzyć alkomatu trzeba miec podstawę do tego np. popełnienie przestepstwa lub wykroczenia będąc pod wpływem alkoholu .

Druga rzecz jezeli dzwonisz do na Policję , zajmujesz numer alarmowy 997 i pytasz sie o takie głupoty to przepraszam bardzo ale jakiej odpowiedzi sie spodziewałas ?? Każda rozmowa jest nagrywana i myślisz ę gdyby policjant Ci pozwolił i tym samym nagiął przepisy to przy najbliższej kontroli ktoś równiez byłby dla niego taki łaskawy ?? A moze gdybyś przeszła sie na komisaria tudzież komendę i wyjaśniła o co chodzi to ten sam pan z usmiecham na twarzy pozwoliłby sprawdzic co i jak ! A tak oberwało mu sie od Ciebie od Buców i obszczymuroburaków !! Tak w ogóle to co to za słowo ??

Następnym razem radzę przemyślec swoje zachowanie i słowa jakie kierujesz pod adresem pewnych osób domyślam się że starszych od Ciebie .

 

Pozdrawiam

Edytowane przez PaulRybnik84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga MrOOfko a wiec alkomaty nie są po to żeby każdy kto chce sprawdzić ile ma alkoholu w wydychanym powietrzu mógł sobie przyjśc na komisariat i dmuchnąć ot tak a policjani jeszcze do tego ładnie sie uśmiechna i dadza mu dyplom uznania :icon_question:

 

Aby uzyć alkomatu trzeba miec podstawę do tego np. popełnienie przestepstwa lub wykroczenia będąc pod wpływem alkoholu .

Druga rzecz jezeli dzwonisz do na Policję , zajmujesz numer alarmowy 997 i pytasz sie o takie głupoty to przepraszam bardzo ale jakiej odpowiedzi sie spodziewałas ?? Każda rozmowa jest nagrywana i myślisz ę gdyby policjant Ci pozwolił i tym samym nagiął przepisy to przy najbliższej kontroli ktoś równiez byłby dla niego taki łaskawy ?? A moze gdybyś przeszła sie na komisaria tudzież komendę i wyjaśniła o co chodzi to ten sam pan z usmiecham na twarzy pozwoliłby sprawdzic co i jak ! A tak oberwało mu sie od Ciebie od Buców i obszczymuroburaków !! Tak w ogóle to co to za słowo ??

Następnym razem radzę przemyślec swoje zachowanie i słowa jakie kierujesz pod adresem pewnych osób domyślam się że starszych od Ciebie .

 

Pozdrawiam

 

 

Hmmm a no widzisz nie z spojrzałem na to z tej strony że to mogą tego zabraniać przepisy i fakt jeżlei to było nagrywane to by jemu się oberwało. A poza tym to mrOOfka to nie ona tylko on a ten policjant z którym rozmawiałem po głosie nie wydawał się na starszego odemnie. W taki razie jeżlei ten pan co rozmawiał ze mną prze telefon obawiał się że dostanie nagane za działanie niezgodne z przepisami to barzo serdecznie go przepraszam. Chociaż z tonu jego wypowiedzi to nie wynikało. Rozumiem gdyby sformułował to może w taki sposób " przepraszam ale przepisy zabraniają nam tkich działń bla bal bal pan wybaczy" a tym czasem usłyszałem coś w sytu " Co ??? nikt panu nic takiego nie zrobi i musi pan być sam być pewny że już jest pan w stanie prowadzić ... " i to by było na tyle w pewnym skrucie.

A jeszcze fakt nie potrzebie wykorzystywałęm 997 na takie pierdoły ale jak to człowiek na kacu po najprostszej lini działa. A co do dziwnych słów to co trzeba język rozwijać :icon_exclaim: nie słyszałeś o słowotwórstwie :icon_razz:

 

Pozdrawiam serdeczie

Edytowane przez mrOOfka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakłamany ten wirtualny tester trzeźwości po wypiciu 135ml czystego alkocholu (400ml vodki) Przy czym skończyłem pić o 23godz. to trzeźwy byłbym około 14 następnego dnia a naprawde niebyło znać po mnie o godzinie 12.30 :icon_question: (wyszło by coś napewno)ale o 6 już byłbym jak kryształ :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie już trzeci egzemplarz mini testera stężenia alkoholu. Pierwsze dwa zostały wymienione na gwarancji bo stopniowo zaniżały wskazania, wprowadzając w błąd.

Ten który mam teraz według mnie nieco zawyża ale mnie to nie przeszkadza, i tak nie zaczynam prowadzić póki nie zejdzie do zera.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na kacu to ledwo co jade, poprostu mam leki i calą reszte objawów. Wiec unikam wsiadania do puszki czy na moto, zreszta to zadna przyjemnosc jazda na kacu. Po ostrej popijawie nawet jak mi zejdzie do 00,00 to i tak według mnie nienadaje sie zwyczajnie do jazdy. (co ja wtedy czuje i co mysle)heee. Nadaje sie jedynie na wyro, film przyrodniczy itp. Kac gigant to rownie wielkie zagrozenie jak jazda napitym. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na kacu to ledwo co jade, poprostu mam leki i calą reszte objawów. Wiec unikam wsiadania do puszki czy na moto, zreszta to zadna przyjemnosc jazda na kacu. Po ostrej popijawie nawet jak mi zejdzie do 00,00 to i tak według mnie nienadaje sie zwyczajnie do jazdy. (co ja wtedy czuje i co mysle)heee. Nadaje sie jedynie na wyro, film przyrodniczy itp. Kac gigant to rownie wielkie zagrozenie jak jazda napitym. Pozdro

ale lęki i reszta to dopiero :( dla nas po 30-stce.

a nie jest odwrotnie że we kwri jest mniejsze stężenie niż w wydychanym powietrzu?, czasem jeżdzą na krew jak chca wykazać, ze jest lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o to, ze nastepnego dnia jak dmuchniesz w alkomat to pokaze Ci 0,00 a jak Ci pobiorą krew to jeszcze jakies % wykryje. Jak jest bezposrednio po spozyciu - nie wiem.

Edytowane przez andrzejtomecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się czasem posiłkuję wirtualnym testerem trzeźwości, ale pamiętajcie, by wziąć poprawkę na przybliżony charakter pomiaru.

 

Spotkała mnie ostatnio tak syatucaja dzięn wczeńiej zaimprezowałem a następnego dnia chciałem jechać i zaczął się mały problem czy wystarczająco już czsu dla organizmu minęło ?? czy juz napewno :( nie szaleją we krwi ?? Wiec dzwonie do szanownych panów z pod zanku 997 i w słuchwce słysze że w żadnym wypadku nie mogę się do nich udać na badanie alkomatem i zebym nawet nigdy więcej nie próbował bo kto to w ogóle o czymś takim słyszał... i że to ja powinienem wiedzieć i byc pewneym że już mogę ;) :icon_exclaim:

Mysle sobie no to k***@ nieźle :icon_exclaim: ja tu grzecznie ładnie chce się przekonać czy mogę bezpiecznie a tu ;) I jak tu wierzyc że policja pomoże ??

Trzeba było powiedzieć burakowi z drugiej strony słuchawki do słuchu. W końcu na coś te nasze podatki chyba idą.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się czasem posiłkuję wirtualnym testerem trzeźwości, ale pamiętajcie, by wziąć poprawkę na przybliżony charakter pomiaru.

Trzeba było powiedzieć burakowi z drugiej strony słuchawki do słuchu. W końcu na coś te nasze podatki chyba idą.

A no idzisz następnym razem nie będe dzwonił tylko pójdę i postawie przed faktem nie będe sie zapowiadał telefonicznie ;) alobo jescze lepiej pojade :( ... ale taxi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...