Skocz do zawartości

Co możecie powiedzieć o Yamasze TTR 600?


Gab.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ta TT jest niaktualna, to co jest na stronie a co maja w realu to 2 rozne bajki :biggrin:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tygodnia latam na tt600s

jest to starszy model na upsie

jak na razie jestem zadowolony

wprawdzie w lesie byłem dopiero raz ale było zajebiście

zawias daje rade na niewielkich hopach

w większe błoto bałbym się wjeżdżać -jednak to nie jest 100kg crossa

troszkę szkoda że przelotowa na trasie niska (100-110km/h)

jak do tej pory w większośći używałem na mieście - i tu spisuje się super

 

i co do rozrusznika, w mojej nie ma i na razie mi to wcale nie przeszkadza, pali bezproblemowo

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a może ktoś oglądał tą ttr-ke... ona już dość długo jest na alegro, ale mam nadzieje że nie dla tego że coś ją boli.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M181691

co do samego komisu to jakis tydzien temu był temat na forum ... poszukaj, ale podobno same reanimowane padaki mają !!

 

co do TTR-ki to myśle , że jest bardzo podobna do XR-y więc smiało można sie zapuscic w ciężki teren !! jesli chodzi o odpalanie na kopa to nie powinno byc wiekszych problemów przy odrobinie wprawy (jesli moto jest OK)

 

pzdr

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pikna sprawa taka wyprawa ...

Hmmm ... az sie rozmarzylam, nie ukrywam, ze marzy mi sie takie moto w przyszlosci ...

Wiem, wiem pewnie wekszosc stwierdzi, ze nie do baby takie moto.

Ale za marzenia nikt nie kaze a i sa one po to by je spelniac - no nie :biggrin:

Nic tylko ... bagaz, faceta na podobnym moto, mapke pod pache i w droge ... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem pewnie wekszosc stwierdzi, ze nie do baby takie moto...

E, tam Crossgirl nie siej defetyzmu, wcale tak nie jest. Masz swoją wolność, i wbijaj we wszystkich którym nie w smak że (ich, czy nie ich) kobieta chce robic to czy tamto.

Jakbym miał ochotę szydełkować, to będę szydelkować, a ten kto będzie mi mówił ze to nie wypada bo to kobiece-będzie potraktowany krótko i na temat, a ja i tak szydełkować będę :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...