Skocz do zawartości

Rój Szerszeni - Honda Hornet CB 600, Hornet CB 900,


Rekomendowane odpowiedzi

A co zrobić(jaką żarówke włożyć) żeby światło biło jak latarnia morska??

tnz może nie jak latarnia, ale żeby było mocniejsze.

 

PS. Dlaczego odklejono wszystkie tematy dotyczące konkretnych modeli motocykli, dzięki temu był pożądek, a tak znów polecą zbędne tematy bo komuś nie chciało się poszukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie: czy w hornecie ('98) cewki sa polaczone na stale z przewodami wysokiego napiecia czy mozna wymienic same kable? moje przewody wydaja sie byc dosyc twarde i moze wypadaloby wymienic

ps. zna ktos koszt przewodow lub calych zestawow (juz sie zaczynam bac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem... Bardzo ładnie wygląda. Tylko... nie zapomnij o hamulcach :notworthy:

 

 

Już założone, to są zdjęcia od razu po sprowadzeniu, nie miala jednego zacisku, bo został w salonie, wogole to mialem z nim dużo problemów, bo to nie są oryginalne zaciski od horneta, tylko chyba od cbr-ki, dopiero w liberty motors sie zorientowali, co to jest i im za to dziekuje.

 

w sobote odbieram moto z serwisu, bo byl na regulacji i czyszeniu gaźników i zaczynam śmigać, bo już jest ładna pogoda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam prośbę, zastanawiam się nad kupnem tego moto, nie znam się na sprawach technicznych, czy jest z nim cos nie tak i wogle, oglądałem go i nie ma żadnych porysowań, gdybym wiedział że jest z nim wszystko ok to bym go wziął jak radzicie jechać z nim na przeglą przed kupnem żeby sprawdizć czy jest wszystko ok? Pozdrawiam. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M547097

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi mówiono zanim kupiłem swojego horneta to ponoć bardzo ciężko jest kupić horneta który nie leżał. Mój także miał mała przewrotkę ale przed kupnem musiałem być pewien że rama jest prosta i nie była naprawiana. Poprosiłem znajomego który się zna i sprawdził w miarę swoich możliwości dla mnie motocykli i okazało się że jest ok. Radziłby, Ci jednak poprosić kogoś kto chociaż ma jakies pojęcie alby sprawdził moto niż później żałować. Na zdjęciach prezentuje się zachęcająco. Życzę udanego i przemyślanego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi mówiono zanim kupiłem swojego horneta to ponoć bardzo ciężko jest kupić horneta który nie leżał. Mój także miał mała przewrotkę ale przed kupnem musiałem być pewien że rama jest prosta i nie była naprawiana. Poprosiłem znajomego który się zna i sprawdził w miarę swoich możliwości dla mnie motocykli i okazało się że jest ok. Radziłby, Ci jednak poprosić kogoś kto chociaż ma jakies pojęcie alby sprawdził moto niż później żałować. Na zdjęciach prezentuje się zachęcająco. Życzę udanego i przemyślanego zakupu.

 

 

Dzieks za rade! :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...