Skocz do zawartości

Brudne filmy


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Macie chłopaki pośmiejcie się trochę... :flesje: filmik mojej produkcji, z tym ze materiał pochodzi sprzed roku a nawet dwóch.

 

FUCK!!!

Zwarjowałem :icon_evil: ej ten film jest poprostu super :icon_mrgreen: jest lepiej złozony ito niz 90 procent filmów na necie. Dopasowana muzyka i w sumie to ostro chłopaki dają w piec! :) naprawde owacje na stojąco dla autora!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur co to za rzeznik na tym old timerze?[/url]

Hehe.. przeważnie ja dosiadam tego Old Timera na tym filmiku. :P
FUCK!!!

Zwarjowałem :icon_eek: ej ten film jest poprostu super :notworthy: jest lepiej złozony ito niz 90 procent filmów na necie. Dopasowana muzyka i w sumie to ostro chłopaki dają w piec! :clap: naprawde owacje na stojąco dla autora!!

Dzięki za słowa pochwały Gawron! Wahałem się trochę zanim wrzuciłem ten link tutaj. Myślałem ze się będziecie nabijać ze mnie. Filmik zmontowałem zupełnie z nudów, pozbierałem filmiki kręcone aparatem cyfrowym, które pochodzą z przed kilku lat. I wyszedł oto taki śmieszny klip. Ujęcia są kiepskie ale nadrobiłem trochę montażem.

 

Jak ktoś posiada jakiś swój materiał chętnie mogę zrobić z niego klip. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wpisuje się tutaj po raz pierwsz w tym temacie :cool: podaje tutaj filmik mojego kumpla który tak jak i ja jest amatorem od niedawna jeździmy w MX wiadomo że nie jest to żdna rewelacja. ale przecież są to dopiero początki. pozdro

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=245...oligon+zielonka :evil: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie kask?? :biggrin:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Xk-joXJ4wSg

Musi miec niezłe oponki jak tak daje na gume na lodzie!

 

Moze poprostu nakolcowane mrugacz.gif POZDRO

 

nie "może" tylko na pewno... widać to w ostatnich sekundach jak pod nosi motocykl z ziemi

a po drugie na zwykłej gumie by tak na koło nie chodził - szczegolnie z 4 biegu...

 

 

 

Film z dzisiaj.Najlepsze pod koniec smile.gif

Aaaaa jak ja wam wszystkim zazdroszcze...

Oj pojeździłbym pojeździł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...