Skocz do zawartości

czy to warto?


Aniol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o tym:

 

http://www.allegro.pl/item119421798_jawa_m...owy_zestaw.html

 

to by rozwiązało moje problemy z prądem (75 watt mojej 6 voltowej prądnicy to w dzisiejszych czasach zdecydowanie za mało!)

 

Przeróbka karterów mnie nie interesuje, więc wydaje mi się, że to świetna propozycja :buttrock: tylko kurna ta cena... :buttrock: :biggrin:

 

A może macie namiar do kogoś, kto oferuje coś podobnego w bardziej ludzkiej cenie :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 700zł to ty Jawe kupisz!!!!!

 

to wiem! tylko moja ma silnik po remoncie! Jej stan w chwili obecnej oceniam jako igiełka tylko brak prądu mnie wkurza. Ale okazuje się, że mam za mocne żarówki w kierunkowskazach, w stopie i reflektorze. Powymieniam na nominalne i wtedy zobacze. A z czasem pomyślę o silniku od TS-ki z alternatorem w środku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi dac sie kupic cos takiego taniej! Przeciez to jekieś chore pieniądze koleś chce :0 a nie dąło by sie pojszc do jakiegos elektronika czy elektryka zeby przerobił oryginalną prądniczke?? W Krk jest gosć co np przerabia modóły zapłonowe w maluchach elegantak tak ze robi im automatyczne przyspieszenie zapłonu i to kosztuje 60zł ja w poprzednim KTmie miałem praktycznie brakladowania (poprzerabiana instalacja) i koles dołozył jakies cewki cos tam poprzewijał i nagle zaczeło super działac. Adresu niestety nie znam bo to było przez serwis załatwiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie sa uroki pradnic 6V. Kumpel w K750 tez ma 6V. Ma wlacznik - tryb oszczedny - wylacza swiatlo w wozku, postojowki, podswietlanie zegarow, tylko swieci sie zarowka glowna- reflektorowa - zdaje sie ze 35W. :icon_twisted:

Edytowane przez ural_zgora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie,nie ty nie piszesz chyba poważnie 700zł za kawałek aluminium i pare cewek z kabelkami to szok!

Ja za 1000zł kupiłem Etz 251 z 89r z nowymi oponami i drugim silnikiem, sprzedaj to swoje moto i kup se jakąś MZtke one są prawie bezawaryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widze po zdjeciach to ty masz cz 350

a wiem ze do tego modelu tez są alternatory bo sam takowy posiadam w swojej czetce.. poszukaj...

 

nie to jest na 100 procent jawa! (typ 634 - przejściówka miedzy starymi, a TS-kami). Tyle, że z silnikiem od cezetki. Cezetki mają pojedynczą ramę, a ja mam podwójną, no i inne boczki. Mylące mogą byc tlumiki, które są rzeczywiście od cezetki, ale byłem zmuszony je wymienic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatory te robi czeska firma VAPE spol. s r.o., Bílanská 1647, 767 01 Kroměříž, Telefon: 573 344 787, Fax. 573 342 428, E-mail: [email protected].

Sa one dostepne w Niemczech ale za duzo wieksza kase. Moim zdaniem jak ktos sporo jezdzi, a szczegolnie w nocy jest to jedyne rozsadne wyjscie. Masz 12 V i 150 albo 200 W do dyspozycji. Mozna wymienic reflektor na halogenowy i zalozyc zarowka h4. Nie mowiac juz o dostepnosci zarowek 6 V, spadkach napiecia w installacji 6v itd.Jezeli jest to twoj ulubiony motor to warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...