Skocz do zawartości

HONDA VALKYRIE


hary kapuchan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, raczej nie zanosi się i nie pierwszy raz to słyszę.

Honda niedawno wypuściła goldasa F6b i pewnie przez jakiś czas nie zobaczymy nowego modelu z większych motocykli hondy, a z pewnością nie valca :(.

Może coś wyskoczy zamiast VTX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe , wg mnie szkoda takiego motocykla do jazdy , :) to dzieło sztuki użytkowej

 

a to ponoć ma mieć swoja premierę jeszcze w tym roku

 

http://motovoyager.net/2013/11/power-cruiser-gold-wing-f6c-honda-ujawnia-nastepce-valkyrie/

Edytowane przez słoma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć Koledzy. Czy macie może jakieś namiary na jakiegoś dobrego i uczciwego mechanika? Pytam ponieważ za kilka dni kupuję Valkyrie i chciałbym dać ją na przegląd i ewentualne wymiany, relulacje a serwis raczej odpada ale nie ze względu na cene tylko że tak powiem walenie w ch..a. Mam złe doświadczenia z serwisem mojego byłego R1200C. W Bondzie dla sprawdzenia serwisu poznczyłem kilka części które chciałem wymienić w niewidocznych miejscach i umówiłem się na wymianę. Po odebraniu motocykla sprawdziłem i co... części te same ale za robotę kase policzyli :banghead: Nawet w serwisie zrobią ludzi w konia. Dlatego pytam was o jakiś namiar bo macie już doświadczenie z tym motocyklem i serwisowaniem a ja dopiero zaczynam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, ta nowa Valkyrie to jak dla mnie porażka na całej linii, kompletnie nie kumam tej nowej stylizacji. Mogli sobie podarować tą wersje i nie kalać legendy...

 

Cześć Koledzy. Czy macie może jakieś namiary na jakiegoś dobrego i uczciwego mechanika? Pytam ponieważ za kilka dni kupuję Valkyrie i chciałbym dać ją na przegląd i ewentualne wymiany, relulacje a serwis raczej odpada ale nie ze względu na cene tylko że tak powiem walenie w ch..a. Mam złe doświadczenia z serwisem mojego byłego R1200C. W Bondzie dla sprawdzenia serwisu poznczyłem kilka części które chciałem wymienić w niewidocznych miejscach i umówiłem się na wymianę. Po odebraniu motocykla sprawdziłem i co... części te same ale za robotę kase policzyli :banghead: Nawet w serwisie zrobią ludzi w konia. Dlatego pytam was o jakiś namiar bo macie już doświadczenie z tym motocyklem i serwisowaniem a ja dopiero zaczynam.

 

Pozdrawiam

Hej, znam dobrego i uczciwego mechanika, trochę daleko od Ciebie bo w Kluczborku. Jak jesteś zainteresowany to dam Ci namiary.

Edytowane przez Gałas1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Koledzy. Czy macie może jakieś namiary na jakiegoś dobrego i uczciwego mechanika? Pytam ponieważ za kilka dni kupuję Valkyrie i chciałbym dać ją na przegląd i ewentualne wymiany, relulacje a serwis raczej odpada ale nie ze względu na cene tylko że tak powiem walenie w ch..a. Mam złe doświadczenia z serwisem mojego byłego R1200C. W Bondzie dla sprawdzenia serwisu poznczyłem kilka części które chciałem wymienić w niewidocznych miejscach i umówiłem się na wymianę. Po odebraniu motocykla sprawdziłem i co... części te same ale za robotę kase policzyli :banghead: Nawet w serwisie zrobią ludzi w konia. Dlatego pytam was o jakiś namiar bo macie już doświadczenie z tym motocyklem i serwisowaniem a ja dopiero zaczynam.

 

Pozdrawiam

Czesć , jak chyba wcześniej pisałem w jakimś poście,synchronizacje robiłem w Bełchatowie , nie wiem jaki zakres planujesz zrobić bo resztę każdy w miarę ogarnięty mechanik motocyklowy zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przyjedz do mnie , Valca znam od śrubki i serwisuje swojego z b. dobrym skutkiem



no to Honda poszła po bandzie ... zgubili styl , to nie ma nic wspólnego z VALKYRIE jaką znamy ...ja kocham swoją bo jest piękna i jedyna :biggrin: właśnie wczoraj zakończyłem sezon...szkoda :sad:

post-65608-0-05265400-1385065701.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew. Myślę że zakres serwisu będzie obejmował standardowo: wymiana wszystkich płynów i synchronizacja gaźników jeżeli będzie taka potrzeba i tu raczej mechanik lub ktoś kto się zna będzie pomocny. Oleje i płyny wiadomo wymienię sam. Ale dobrze gdyby ktoś prześwietlił ją od A do Z. Z rozrządem dam sobie chyba spokój bo motocykl był sprowadzony ze Stanów przez prywatną osobę przy przebiegu 4600mil ( w 07r ) i z racji lat Valca ( rocznik 1997) właścieciel wymienił rozrząd profilaktycznie. Teraz motocykl ma przejechane 23000mile. Sprzęt był sprowadzony w 2007r. Zdjęcia i to bardzo dokładne wysłał mi sprzedający i motocykl wygląda na stan wręcz pedantyczny z masą dodatków. Jutro Wam je wrzucę i zobaczycie :) Dla kolegi Gałasa1 podziękowania za chęć pomocy ale do Kluczborka trochę mam km. Raczej jak by się dało to bym prosił motonite z Częstochowy o namiary na mechanika w Bełchatowie bo w tamtych stronach jestem często a już najczęściej w Tarnowie u rodziny więc do Rzeszowa też mogę podjechać. Wskakuję na A4 i 2 godz. jestem w Rzeszy :biggrin: A czy kolega podawacz śrubek to ma zamontowane Cobry w Valcu? Fajnie grają?

 

Ps. Rzeczywiście ta nowość toż to pewnie sam plastik. Ale o gustach się nie decyduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy fajnie grają? poetycko lepiej niż organy w kościele Mariackim :biggrin:



zresztą oglądnij sobie filmik i porównaj http://www.youtube.com/watch?v=VAc_us6bTog&feature=related

moja na żywo brzmi jeszcze lepiej niech się schowają oryginalne "rynny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...