Skocz do zawartości

HONDA VALKYRIE


hary kapuchan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej pomyłka jedna rolka to cena 440 a nie kompletu jak piszesz sprawdź dobrze żebyś jednej sobie nie zamówił !!! reszta by się zgadzała

 

a dokładnie 442.80zł

Cena się zgadza( Regulator Zestaw, TIMING Pas 002 442,80 PLN0).Rozumiem,że 002 to jest 2stk w cenie 442,80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie kliknij link http://czescihonda.motorista.pl/szukaj/model,1,1999,GL1500CTX%20%28VALKYRIE%29,CM,NH1E wejdź na części poniżej i masz info że jedna szt to 442 naciśnij "plus" i wpisz szt 2 to w koszyku zobaczysz cenę z dwie szt 885.60 za rolki plus dwa paski to razem 1560.00 zł

 

002 to ilość sztuk potrzebna do wymiany tz. że potrzebujesz dwie a dalej masz cenę jednostkową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie kliknij link http://czescihonda.m...YRIE%29,CM,NH1E wejdź na części poniżej i masz info że jedna szt to 442 naciśnij "plus" i wpisz szt 2 to w koszyku zobaczysz cenę z dwie szt 885.60 za rolki plus dwa paski to razem 1560.00 zł

 

002 to ilość sztuk potrzebna do wymiany tz. że potrzebujesz dwie a dalej masz cenę jednostkową

 

Mój błąd.Nie doczytałem info na góże strony, ze to 002 jest to ilość szt.umieszczonych na rysunku poglądowym.A swoją drogą zamawiam dużo materiału do inst,elektr. w pacy i jeśli np.w pozycji 'opaski kablowe" mam 100stk.to w zamówieni wpisuję "1" bo 100stk to jedna paczka.No ale człowiek uczy się całe życie.Dzięki za sprostowanie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie dostałem odpowiedż kiedy dostanę zamówione części.Środa.Tak że jeśli pogoda pozwoli dojechać koniem do kolegi który mi to zrobi,będzie to piątek albo sobota.Jeśli nie to po świętach.Mam tylko nadzieje ,że przed wyjazdem do Norwegii ,uda mi się trochę polatać.Następny raz w Polsce będę dopiero w maju.

Pozdro

 

Witam ponownie.

Zapomniałem się spytać w poprzednim poście czy ma ktoś jakiś sposób na przywrócenie sakwom pierwotnego kształtu.Woda zrobiła soje przez te kilkanaście lat i są delikatnie mówiąc lekko zmodyfikowane,szczególnie lewy tył.Nowych z nich nie zrobię ,ale może chociaż trochę da się je podleczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...