Skocz do zawartości

Radom - wieczorne smiganie po okolicach


ggmarquez
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Skoro predkosci kodeksowe bez kozakowania to na jaki ciul te preferencje powyzej 600cc czyzby kolega chcial przyswirowac ze sie wozi 600-seta

 

Bioly pocisnoles swoja suzi z koleszka?? hehehe nie wiedzialem ze cie trzasne na forum gadzino heheh :flesje: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miklas śmiganie z Toba to raczej ogadanie Twojego tyłu, a słyszałam ,ze Twoją panne to bysmy tylko spaliny poczuli .... hahahahahah My tez chetni póki jeszcze motorek w jednym kawałku raz w rynne raz w parapet jakby cos sie kroiło... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to jak zwyke zawsze daje rade choc by w grudniu po poludniu , ustawiamy sie w sobote o 12 dajmy na to i lecimy na ostatni w tym roku wypad motocykowy , panowie z radomia , zbieramy sie i lecimy nie ma to tamto :D zostawiam nr gg 1820714 i kom 502618186

Kondziu wrajacie musisz byc bo cie kiedys rozjade :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panocki teraz do mnie jesli komus sie chce dupe ruszyc w weekend gdzies za miasto piwko wypic spotkac sie pogadac , kielbacha i browar wiadomo na wlasna reke , bo to tylko spotkanie a nie air show :eek: wiec luz , fajnie bylo by zebrac grupe motomaniakow radomskich i pokazac sie na tym spotkaniu , spotkanie planowane jast tak jak Miklas pisal w drzewicy , ja przejolem inicjatywe bo ten warjat masz szkole , trzeba zrozumiec , chce byc madry :clap: wiec gdyby cos to ja prowadze liste na gg 1820714 zglaszac sie czekam im wiecej tym lepiej :P :flesje: :eek: :D :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz skad wyjezdzamy ,o której i jak i co tu na forum, kto bedzie chciał to przyjedzie na odjazd i juz. Nie moge sie pisac juz bo do soboty to jeszcze kupa czasu i nie wiem co bedzie

:D

Xylena a siodełko nowe kupione ?.Podaj czas i miejsce spotkania bym z wrocka na czas dojechał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...