Skocz do zawartości

aukcja allegro z ciekawostka w opisie


aker6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=119815661

Przeczytajcie opis. Co to jest ten bezterminowy przeglad? Pierwsze słyszę.. Tez taki przeglad bym chciał! :icon_mrgreen:

Istnieje coś takiego czy to bajer sprzedawcy??

w motorowerach jest cos takiego jak przeglad bezterminowy. i kazdy ma taki przeglad :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich samodzielnych napraw? :buttrock:

Pierwszy raz o tym słysze. Kilku moich kolegów ma motocykle na żółtych blachach i nigdy, powtarzam nigdy nie słyszałem od nich takiego stwietrdzenia :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wlasnie jest... Masz zólte tablice rejestracyjne, robisz pierwsze badanie techniczne i po wszystkim... Malo tego, OC 50% znizki... Jedyny szkopul, to fakt, ze jest troche zamieszania przy zarejestrowaniu na zabytka... no ale z wszystkimi urzedowymi sprawami tak u nas jest...

Pozdrawiam

Sosen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja słyszałem o żółtych tablicach to może przyjechać rzeczoznawca i powiedzieć ze motocykl jest trzymany w niewłaściwych warunkach i go zabrać.

Swoja droga to jest paranoja żeby nie trzeba było robic przegladu na 50ccm przeciez to ma takie samo wyposarzenie jak WSK czy Jawa, a na nie musimy mieć przeglady. BEZSENS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja słyszałem o żółtych tablicach to może przyjechać rzeczoznawca i powiedzieć ze motocykl jest trzymany w niewłaściwych warunkach i go zabrać.

Swoja droga to jest paranoja żeby nie trzeba było robic przegladu na 50ccm przeciez to ma takie samo wyposarzenie jak WSK czy Jawa, a na nie musimy mieć przeglady. BEZSENS

Taki sam bezsens jest jak skonczysz 18 lat to mozesz wozić sie motorowerem tylko na dowód osobisty, a te motorowerki czasami jada wiele wiecej niz owa wsk czy jawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przystopujcie trochę z tymi legendami o zółtych tablicach. Nie jest to takie straszne. Ja wszystkie swoje motocykle, które teraz będę rejestrował zrobię na żółtych. W przypadku żółtych blach nie musi być ciągłości OC, można sobie wykupić np. na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...