Skocz do zawartości

Policja oficjalnie poinformowała, że


Januszm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

skoro nie mogą dorwać gości, to mandaty dostaną ci,którym nie uda się uciec... sama radość.

Typowe: Kowal zawinił, powiesili cygana.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi fartuchami ochronnymi to chodzi o takie gumowe cuda jak były na błotnikach w WSK i tym podobnych sprzętach? :icon_razz: Już widzę coś takiego na R1 czy tym podobnych sprzętach :)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla sprostowania Częstochowa ma ok 300tyś mieszkańców wiec do stolicy nam jeszcze troche brakuje ;)

(Ale staramy sie - staramy hehehehe :icon_razz: )

 

Zapraszam wszytkich do Cz-wy na wyscigi :crossy:

 

:) :P no coz ale niestety taka jest prawda - faktycznie jest paru :icon_mrgreen: którzy troche przeginaja :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa ... tu piszą że będą łapć, gnębić, a ja mam ostatnio nieodparte wrażenie że jestem ignorowany przez policjantów. Jadę sobie i nie ważne czy przeginam czy jadę lajtowo, czy się męczę próbując jechać 50tką :P to nawet nie raczą podnięść łapy z radarem czy spojrzeć w moją stronę.

Czuję się tak jakbym był niewidzialny :) Nie to żebym tęsknił do rozmów z pieczarkami ale choćby jedno spojżenie ... podziwu oczywiście.

Tak jakby przenieść tę "niewidzialność" na brykę :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak bede jechal przez Czestochowe to co 100 m bede kontrolowany ma sie rozumiec? Skoro kazdy patrol ma sprawdzac kazdego motocykliste to wogole bedzie ubaw. Brawa normalnie :)

 

U mnie co jakis czas roba naloty, z tego co widze to szkola policyjna, miasto robi sie niebieskie. Przynajmniej ci mlodzi patrza z podziwem, a jak mnie zatrzymali do rutynowej kontroli to nie pytali ile wyciagnie, tylko o zuzycie paliwa i cene :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa ... tu piszą że będą łapć, gnębić, a ja mam ostatnio nieodparte wrażenie że jestem ignorowany przez policjantów. Jadę sobie i nie ważne czy przeginam czy jadę lajtowo, czy się męczę próbując jechać 50tką :P to nawet nie raczą podnięść łapy z radarem czy spojrzeć w moją stronę.

Czuję się tak jakbym był niewidzialny :) Nie to żebym tęsknił do rozmów z pieczarkami ale choćby jedno spojżenie ... podziwu oczywiście.

Tak jakby przenieść tę "niewidzialność" na brykę :icon_razz:

Bo panowie władzowie kontrolują raczej młodzików na motocyklach, jeżeli w ogóle. Mnie parę tygodni temu zatrzymano do kontroli w Twoich stronach (w drodze na zlot do Komarówki), ale skończyło się na miłej pogawędce. Fakt, jechałem lajtowo, co nieznaczy, że kurczowo trzymając się przepisów. :icon_mrgreen:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A mnie to naprawdę, naprawdę mocno wku*wia!!! Banda pryszczatych debili powoduje, że lecą z łopatą równo na wszystkich!!! Ku*wa, ja mam poprzerabiany motocykl niemal customowo, i jak niby mam to wytłumaczyć negatywnie nastawionemu gamoniowi w uniformiku??? Jak mu wytłumaczę, że tył jest celowo krótszy, a karbonowe wydechy sprawiają więcej przyjemności dźwiękowych. Przecież ja nie terroryzuję miasta, nie latam na kole, wyżywam się na Torze itd.

I co?? Niby mnie posłucha? Bzdura, dostanę po dupie równo, a koleś będzie się cieszył, że się wykazał w tak drażliwym temacie.

Dlatego chętnie spuściłbym

E, wk*rwiłem się teraz...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszystkie te zabiegi po to zeby wybielic jednego biednego policjanta, ktory za szybko siegnal do kabury.

 

Teraz Ziobro zaproponuje nowelizacje w prawie karnym:

- na widok motocykla cywilnego mozesz wyciagnac broń, odpezpieczyc i strzelac w jego kierunku bez ostrzezenia, bez wzgledu na to czy popelnil jakies wykroczenie czy nie.

- kara smierci dla pedofili mordercow i motocyklistow

- wszyscy motocyklisci to dzieci szatana

- motocyklisci to liberalowie ( O ZGROZO ! )

 

...jakich jeszcze nowelizacji do prawa karnego sie doczekamy ?? Czekam na sugestie ? :)

 

:icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Czuję się tak jakbym był niewidzialny Nie to żebym tęsknił do rozmów z pieczarkami ale choćby jedno spojżenie ... podziwu oczywiście.

Tak jakby przenieść tę "niewidzialność" na brykę

 

 

Hehehe Zbyszek, teraz mi się przypomniało, jak kilkanaście dni temu puściłem się w długą trasę, zapominając dokumentów z domu. oczywiście jak zobaczyłem przed sobą radiowóz, to postanowiłem zwolnić i jechać przepisowo. Nie wziąłem jednak pod uwagę tego, że to wzbudzi podejrzliwość pałek. No i rzecz jasna wzbudziło. Naraziłem się na duży stres i pewne koszty.

Wniosek - trzeba pałować, żeby pały się nie dziwiły zanadto... :icon_razz:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zobaczymy - odgryza się jeden z posiadaczy MZ. - Wyścigi z policją i granie jej na nosie to prawdziwa frajda. Podobnie jak szybka jazda pustą ulicą latem. Policja najchętniej strzelałaby do nas z armat. Czy się damy? Pożyjemy, zobaczymy.

 

 

prosze o licencje na zabijanie!!! :icon_razz:

bede likwidowal idiotow ktorzy wypowiadaja sie dla mediow w tak zenujacy sposob, nastawiajac policje i opinie publiczna przeciw nam.

 

to juz kolejny ulomek w krotkim czasie (poprzedni typ z tvn wypowiadajacy sie jakto on by sie nei zatrzymal na blokadzie policyjnej). skad dziennikarze ich biora? z rynsztoku wyciagaja? :P daja po 5zl za "sensacyjne" wypowiedzi?? to jakas paranoja. gosc na mz ma frajde z grania na nosie policjii sie sciga z nimi?

jak sie ma scigac rowerem? (bez urazy do posiadaczy mz). ratunku :icon_mrgreen:

 

rece mi opadaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

prosze o licencje na zabijanie!!! :icon_razz:

bede likwidowal idiotow ktorzy wypowiadaja sie dla mediow w tak zenujacy sposob, nastawiajac policje i opinie publiczna przeciw nam.

 

to juz kolejny ulomek w krotkim czasie (poprzedni typ z tvn wypowiadajacy sie jakto on by sie nei zatrzymal na blokadzie policyjnej). skad dziennikarze ich biora? z rynsztoku wyciagaja? :P daja po 5zl za "sensacyjne" wypowiedzi?? to jakas paranoja. gosc na mz ma frajde z grania na nosie policjii sie sciga z nimi?

jak sie ma scigac rowerem? (bez urazy do posiadaczy mz). ratunku :icon_mrgreen:

 

rece mi opadaja :)

 

 

hej

a co ty taki nerwowy moze jest to sportowa mz 251 po tuningu optycznym i podniesione zawieszenie tez ma i na dziurach jest niedoscigniony hehehe a radiowoz musi zwolnic bo jak sie rozbije to palki placa ze swoich pensji a poza tym limit na paliwo jest i dlatego na mz tez mozna kozaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qr***a, Dżizas, ja pi***ole!!! 19 motocyklistów terroryzuje prawie dwumilionowe miasto. Panowie i Panie to jest siła!!! Jeżeli się zbierzmy w 200 osób zawładniemy całą Polską!!!

 

Urjjjaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

 

:icon_razz: :) :P :icon_mrgreen: ;) :crossy: :crossy: :crossy:

 

pozdr

 

 

Weszłem do topicu i pierwsz żuciła mi się twoja wypowiedz po przeczytaniu z kszesła spadłem!!Jestem z wami!!!! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...